21 marca do 19 kwietnia

Bądź ostrożny w konfliktach z partnerem lub bliskim przyjacielem, zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia. Nie wikłaj się w niepotrzebne konflikty tym razem lepiej odpuścić. W pracy przydadzą Ci się pragmatyczne podejście i racjonalizm. Zdrowotnie pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego jak najszybciej idź do lekarza i skonsultuj dolegliwość, która niepokoi Cię od pewnego czasu.


20 kwietnia do 22 maja

W życiu prywatnym twoje ponure nastawienie oraz brak uśmiechu będą odstraszać wszystkich dookoła. Jeśli nie chcesz pozostać całkowicie samotny, to wrzuć na luz, uśmiechnij się do otoczenia i zacznij wysyłać pozytywną energię. W tym tygodniu lepiej zagospodaruj swój budżet. W pracy będziesz cieszyć się spokojną, ustabilizowaną atmosferą i dobrą sytuacją. Zdrowotnie zacznij dbać nie tylko o swoje ciało, lecz także o umysł.


23 maja do 21 czerwca

W miłości w tym tygodniu Bliźnięta będą bardzo skupione na pracy, przez co nie dostrzegą uczucia, które pojawi się na ich drodze. Szansa na wielką miłość jest naprawdę rzadka, więc nie warto jej zmarnować i lepiej spróbuj znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. W tym tygodniu nadszedł dla ciebie czas zdecydowanych działań oraz nowych wyzwań.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu życie prywatne wysunie się u ciebie na pierwszy plan. Staraj się dużo rozmawiać z bliskimi, pielęgnować te relacje, unikać ocen i pośpiesznych osądów. W pracy przejdziesz burzliwy okres, ale bez trudu wyjdziesz na finansową prostą. Zdrowotnie mogą ci dokuczać problemy z tarczycą bądź wątrobą. Absolutnie ich nie ignoruj i jak możliwie najszybciej umów się na do specjalisty.


23 lipca do 23 sierpnia

W twoim życiu miłosnym będzie się dużo działo. Sceny zazdrości, gorącej namiętności, a zaraz trudny wybór pomiędzy dwoma partnerami, który okaże się niezwykle trudny, bo każda z tych osób jest dla ciebie ważna i cenna. Lepiej jednak podjąć decyzję niż trzymać ich w niepewności. W tym tygodniu w pracy warto zawalczyć o podwyżkę lub awans.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu będziesz próbować naprawiać błędy, które poczyniłeś, ale niestety okaże się na to za późno. Jeśli nie udało ci się wykorzystać swojej szansy we właściwym czasie, to możesz teraz mieć pretensje wyłącznie do siebie. W tym tygodniu w pracy będziesz nieco rozkojarzony, przez co popełnisz nieco poważnych błędów. Uważaj również na podjęte inwestycje, bo mogą się okazać wyjątkowo niekorzystne.23 września do 22 października

Wyrażanie uczuć nigdy nie należało do twoich mocnych stron, ale postaraj się nad tym popracować, szczególnie teraz. W pracy może pojawić się ktoś, kto będzie próbował Ci zaszkodzić i oskarży Cię o coś w sposób bezpośredni – oczywiście bezpodstawnie. Nie daj się wciągnąć w tego rodzaju manipulacje i wiedz, że wyjdziesz z niej obronną ręką. Z powodu napiętej atmosfery w pracy twoje samopoczucie może się pogorszyć.


23 października do 21 listopad

Skorpiony w stałych związkach będą nieco znudzone rutyną oraz zmęczone codziennymi kłopotami, dlatego zaczną uciekać w pracę. Nie jest to jednak dobra droga. Niezałatwione sprawy wrócą prędzej lub później ze zdwojoną siłą. Natomiast single będą cieszyć się powodzeniem i mogą liczyć na płomienny romans. W pracy w tym tygodniu przytłoczy Cię ogromna jej ilość i niezamkniętych projektów.


22 listopada do 21 grudnia

W miłości poczujesz się zmęczony wysłuchiwaniem żali i pretensji partnera, a także znajomych. Zamiast się frustrować, zorganizujcie szczerą rozmowę, w której wszystko sobie wyjaśnicie. W pracy uda Ci się nadrobić zaległości, które wprawdzie powstały nie z Twojej winy, ale miały wpływ na Twoje działania. Zapunktujesz tym u szefa, co może wiązać się z docenieniem finansową.


22 grudnia do 19 stycznia

Dzięki ruchom Merkurego zmieni się twoje postrzeganie samego siebie. Zmiany wewnętrzne, a także zewnętrzne, których dokonasz, spowodują, że wydasz się dla otoczenia znacznie bardziej atrakcyjny niż do tej pory. W związku z tym pojawią się propozycje spotkań, zwłaszcza od płci przeciwnej. W tym tygodniu praca nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością i wyzwaniem.


20 stycznia do 18 lutego

W życiu uczuciowym warto zastanowić się nad tym, ile uwagi poświęcasz osobom i sprawom najważniejszym oraz, ile czasu trwonisz z ludźmi, dla których nic nie znaczysz. Warto zacząć mądrze gospodarować swoim czasem, a jeśli przeszłość znów zapuka do twoich drzwi, po prostu ich nie otwierać. W pracy gwiazdy wróżą Ci nieustające pasmo sukcesów. W tym tygodniu nie będziesz także narzekać na zasobność portfela.


19 lutego do 20 marca

Single gwiazdy wróżą powodzenie u płci przeciwnej. Nowa znajomość może przerodzić się w coś więcej, jednak będzie to wymagało od Was sporo poświęcenia. Ryby w stałych związkach będą cieszyć się spokojem oraz wzajemnym zrozumieniem i wsparciem. W drugiej połowie tygodnia Jowisz wesprze Cię w Twojej pracy, a pozytywna energia, której przypływ poczujesz, sprawi, że uda Ci się zrealizować w terminie projekt.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni