21 marca do 19 kwietnia

Zechcesz oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować, odpocząć. Najlepiej będzie, jeśli weźmiesz urlop. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to staraj się znaleźć choć jedną godzinę w ciągu dnia wyłącznie dla siebie i rób w tym czasie to, co lubisz. W miłości stabilnie i bez większych uniesień. Single mają szanse na nową, ciekawą znajomość.


20 kwietnia do 22 maja

Poczujesz zmęczenie i osłabienie, co jest typowe w okresie jesieni. Staraj się zatem jak najbardziej oszczędzać i nie bierz zbyt dużo na swoje barki. W miłości dobry czas: w stałych związkach stabilnie, a single mogą poznać kogoś, kto ich oczaruje… W sprawach finansowych również bez zmian. Osoby poszukujące pracy wreszcie znajdą coś, co będzie odpowiadało ich oczekiwaniom.


23 maja do 21 czerwca

Gwiazdy wróżą ci sukces w sprawach zawodowych. Szkoda tylko, że przysłoni ci on oczy najbliższe osoby i zapomnisz o tych, którzy są dla siebie na co dzień ważni. Przemyśl to! W sprawach miłosnych problemy, będące wynikiem twojego zapatrzenia w siebie: kłótnie, żale, pretensje. Grozi wam rozpad związku. Osoby samotne nie poznają nikogo w tym czasie.


22 czerwca do 22 lipca

Zbliża się okres ważnych decyzji zawodowych. Postaraj się z rozsądkiem i stoickim spokojem do wszystkiego podchodzić. Otrzymasz dużo wsparcia od bliskich, dzięki czemu uda ci się przetrwać wszelkie przeciwności. W miłości rozkwit uczuć i namiętności, a u samotnych raków szansa na intrygujący romans…


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu skup się przede wszystkim na obowiązkach, a tych na pewno nie będzie ci brakowało. Nie zapominaj jednak o przerwach w pracy i należytym wypoczynku, bo w innym wypadku może się to negatywnie odbić na twoim zdrowiu. W miłości raczej bez zmian. W stałych związkach odczujecie nużącą rutynę, dlatego warto zrobić wspólnie coś szalonego.


24 sierpnia do 22 września

To dobry czas na poświęcanie się swoim pasjom. Będziesz mieć nieco większy luz w pracy, dlatego warto to wykorzystać w kreatywny sposób. W miłości dobry czas: poczujesz się atrakcyjnie i zaczniesz przyciągać zainteresowanie płci przeciwnej. Nie wykorzystuj go jednak ponad miarę; to dobry czas na ustatkowanie się, odnalezienie osoby do stałego związku.23 września do 22 października

Ten tydzień to świetny moment na naukę czegoś nowego, o czym zawsze marzyłeś. Uda ci się bowiem wygospodarować wystarczająco dużo czasu. W relacjach rodzinnych mogą się pojawić drobne kłótnie i nieporozumienia, ale na szczęście szybko dojdziecie do zgody. W miłości bez zmian – single nadal pozostaną samotne, zaś w stałych związkach stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa.


23 października do 21 listopad

Uda ci się wreszcie zamknąć przeszłość i pójść do przodu w swoim życiu. Staniesz się bardziej wydajny w pracy, poprawią się twoje relacje z bliskimi, a w miłości masz szansę na poznanie kogoś nowego, z kim być może po czasie połączy cię coś więcej… W kwestiach finansowych może pojawić się nieco kłopotów, dlatego nie wydawaj zbyt wiele na niepotrzebne rzeczy i bądź oszczędny.


22 listopada do 21 grudnia

Postaraj się zbytnio nie przemęczać, bo będziesz osłabiony i podatny na przeziębienia. W miarę możliwości wypoczywaj i dbaj o relaks. W pracy raczej bez zmian. W miłości mogą pojawić się nieporozumienia i kłótnie; warto, byś pierwszy wyciągnął rękę do zgody. Osoby samotne mają okazję poznać kogoś ciekawego na jesiennym wyjeździe.


22 grudnia do 19 stycznia

W tym tygodniu uda ci się patrzeć na świat przez różowe okulary. Korzystaj z tego dobrego okresu i zarażaj innych swoją pozytywną energią, a na pewno będą ci wdzięczni. W pracy szansa na awans, w miłości na poznanie kogoś nowego, a finansowo na niespodziewany zastrzyk gotówki. A zatem – dobra passa trwa!


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu może ci dokuczać rozkojarzenie, dlatego postaraj się dokładnie skupiać na wykonywanych obowiązkach, dotrzymywać słowa i terminów; postaraj się też być punktualny. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych sporów i nieprzyjemnych sytuacji. W miłości bez większych uniesień i namiętności, ale za to stabilnie i z poczuciem bezpieczeństwa, a właśnie tego wam teraz najbardziej potrzeba.


19 lutego do 20 marca

Lepiej unikaj załatwiania w tym tygodniu ważnych spraw, bowiem łatwo u ciebie obecnie o pomyłkę. W istotnych kwestiach poproś o poradę lub pomoc kogoś zaufanego. W pracy dobry czas, który może po pewnym okresie zaowocować podwyżką bądź awansem. Pielęgnuj swoje przyjaźnie, bo znajomym brakuje ostatnio twojego towarzystwa. W związkach spokojnie i stabilnie.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni