21 marca do 19 kwietnia

Nowi znajomi zrobią wszystko, żebyś się nie nudził. Wenus w kwadraturze sprawi, że wrażeń w tym tygodniu nie będzie ci brakować. W stałych związkach spokój, ciepło i stabilizacja, zaś single na razie nie zmienią swojego statusu. Praca będzie dla ciebie aktualnie źródłem przyjemności i uda ci się ją w końcu faktycznie docenić. Porada: poświęcaj więcej uwagi sobie i zadbaj czas na relaks.


20 kwietnia do 22 maja

Postaraj się znaleźć chwilę, aby wysłuchać bliskiej ci osoby. Wenus w trygonie sprawi, że pomożecie sobie nawzajem. W miłości szansa na rozkwit uczuć, a dla singli na poznanie kogoś nowego. Zawodowo uda ci się pozytywnie zaskoczyć pracodawcę swoją kreatywnością, co może zaowocować awansem. Porada: skupiaj się bardziej na relacjach z ludźmi, a mniej na przytłaczających cię obowiązkach.


23 maja do 21 czerwca

Czeka cię udany tydzień. Jowisz w trygonie sprawi, że poznasz ciekawych, nowych ludzi. Twój partner pozytywnie cię zaskoczy i uda wam się przełamać rutynę w związku. Osoby samotne powinny częściej wychodzić ze swojej strefy komfortu, bo tracą szanse na co poznanie kogoś intrygującego. Porada: zadbaj o swoje zdrowie, bo w tym tygodniu obniży się twoja odporność.


22 czerwca do 22 lipca

Słońce w trygonie zapewni, że możesz liczyć na pozytywne wiadomości. Uczuciowo to wyjątkowo udany czas: spędzisz go z ukochaną osobą w kreatywny, sprzyjający wam sposób. Single raczej nie będą miały okazji poznać nikogo nowego; może czas otworzyć się na portale i aplikacje randkowe? Porada: staraj się być bardziej otwartym na to, co przynosi ci życie.


23 lipca do 23 sierpnia

Słońce i Merkury w kwadraturach sprawiają, że dobra passa trwa. Pamiętaj, że szczerość w relacjach to podstawa do budowania zaufania. Uda ci się poznać kogoś, kto cię fascynuje. Dla singli to dobra okazja do rozwijania tej znajomości, a osoby w związkach mogą z niej czerpać inspiracja do zmian. Zdrowotnie nie będą ci dokuczać żadne dolegliwości. Porada: nie zaniedbuj bliskich znajomych.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu nie będziesz mieć czasu na nudę. Wenus w trygonie sprawia, że szczęście ci sprzyja, więc korzystaj z uroków życia. W pracy możliwy awans. W stałym związku niespodziewany rozkwit uczuć, a osoby samotne zaczną dostrzegać dobre strony życia w pojedynkę. Zdrowotnie będziesz w świetnej kondycji. Porada: to korzystny czas na szukanie nowej pasji.23 września do 22 października

Wenus w kwadraturze sprzyja pilnym decyzjom. Pokłócisz się z kim, na kim ci zależy. Najlepiej wyciągnij rękę do zgody, jeżeli rzeczywiście chcesz nadal utrzymywać ten kontakt. W miłości będziecie rozumieć się bez słów. Single powinni częściej wychodzić z domu, by nie przegapić żadnej okazji do poznania kogoś nowego. Zdrowotnie bez zmian. Porada: zadbaj o swoją atrakcyjność fizyczną.


23 października do 21 listopad

Odezwij się do kogoś, kto za tobą tęskni. Nie zaniedbuj swoich przyjaciół, bo będziesz tego żałować. W pracy warto się rozejrzeć nad nowymi projektami - Mars doda ci sił. Zdrowotnie mogą ci dokuczać bóle głowy, będące wynikiem nadmiernego stresu. Porada: zadbaj o wypoczynek i relaks, bo są ci w tym tygodniu szczególnie potrzebne.


22 listopada do 21 grudnia

Ten tydzień może być trudny, ale Jowisz w sekstylu ostatecznie przegoni kłopoty. Samotne osoby czeka gorący flirt, ale raczej przelotny. W stałych związkach pojawią się nieporozumienia, które mocno was poróżnią. Zdrowotnie będą ci dokuczać dolegliwości bólowe stawów – warto je skonsultować z lekarzem. W pracy stabilnie i bez większych zmian. Porada: pomyśl o zmianie wizerunku.


22 grudnia do 19 stycznia

W tym tygodniu odzyskasz pewność siebie i poczujesz, że możesz zawojować świat. Wenus w Twoim znaku sprzyja miłości i zabawie. Single staną się wyjątkowo atrakcyjne dla płci przeciwnej, a w stałych związkach pojawią się niespodziewane wybuchy namiętności. W pracy zawodowej możliwy awans. Zdrowotnie mogą ci dokuczać uciążliwe bóle głowy. Porada: zadbaj o relacje z najbliższymi.


20 stycznia do 18 lutego

Pilnuj swoich spraw finansowych, bo ktoś może chcieć ci zaszkodzić. Słońce w kwadraturze sprawi, że raczej będziesz w dobrej kondycji. W związku zacznie dokuczać wam ochłodzenie uczuć, dlatego pomyślcie o wyjeździe we dwoje. Zdrowotnie mogą się pojawić zawroty głowy – lepiej skonsultuj je z lekarzem. Porada: pielęgnuj swój związek i zadbaj o swoje zdrowie.


19 lutego do 20 marca

Trygony Słońca, Merkurego i Marsa, że będzie ci towarzyszył dobry humor. Ktoś bliski będzie potrzebował twojej pomocy – nie zignoruj tego. Zdrowotnie będziesz w dobrej kondycji, a w miłości czeka się niespodziewane powodzenie i zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Być może rozwinie się to w coś więcej… Porada: nie zaniedbuj aktywności fizycznej.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni