21 marca do 19 kwietnia

To dobry moment na zerwanie z rutyną i podróż w nieznane. Nie musi to być od razu daleka wycieczka, ale może spacer za miasto w poszukiwaniu skarbów jesieni? Trygon Słońca sprzyja pozytywnym zmianom i sukcesom! Zdrowotnie nie będą ci dokuczać żadne dolegliwości. W sferze uczuciowej dobrze zarówno u singli, jak i w stałych relacjach. Porada: pozwalaj sobie na więcej swobody.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu słuchaj swojej intuicji i idź za głosem serca. Poprowadzi cię ono w nieznane dotąd rejony, dzięki którym poczujesz się szczęśliwy i spełniony. Luna w trygonie sprzyja dobrej zabawie i udanym spotkaniom ze znajomymi. Zdrowie będzie ci dopisywało. Porada: uważaj na nieżyczliwych współpracowników.


23 maja do 21 czerwca

Ten weekend to dla ciebie dobry czas na zabawę i zrelaksowanie się. Tydzień będzie dość intensywny, więc należy ci się odrobina czasu dla siebie. Opozycja Słońca zapewni Ci popularność w pracy. Osoby samotne będą przeżywały nieco ciężkie chwile, ale szybko dojdą do siebie. Zdrowie będzie ci dopisywać. Porada: doceniaj to, co masz.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu Luna w Twoim znaku doda Ci siły. Bądź jednak ostrożny, bo staniesz się mocno wrażliwy na krytykę, która może cię nie ominąć. Nie poddawaj się zniechęceniu i rób swoje wbrew wszelkim przeciwnościom losu. W pracy bez większych zmian, zaś zdrowotnie mogą ci dokuczać bóle głowy. Porada: bądź bardziej otwarty na ludzi.


23 lipca do 23 sierpnia

Słońce w trygonie sprzyja miłości i rozwijaniu pasji. W pracy bez większych zmian, choć warto starać się bardziej niż dotychczas, bo za jakiś czas możesz zostać doceniony. W miłości rozkwit uczuć i namiętności –pielęgnujcie go. Zdrowotnie mogą wystąpić bóle kręgosłupa, które lepiej skonsultować z lekarzem. Porada: przyda się wizyta kontrolna u dentysty.


24 sierpnia do 22 września

Słońce w kwadraturze sprzyja odpoczynkowi. Nie zapominaj w tym wszystkim o sobie i swoich najbliższych. W pracy nieco przytłoczy się nadmiar obowiązków, a w związku ciężko wam będzie znaleźć czas dla siebie. W miłości twój partner pozytywnie cię zaskoczy. Zdrowotnie uważaj na panujące przeziębienia. Porada: bądź dobry dla siebie.23 września do 22 października

Osoby samotne nagle dostrzegą kogoś, kto od dawna znajduje się w ich otoczeniu. Merkury w sekstylu zapewni sympatię otoczenia. Kto wie, jak to się dalej rozwinie… W związkach spokój i stabilizacja. Zawodowo to ciekawy czas, bo masz szansę na zmianę stanowiska lub branży. Przemyśl to jednak na spokojnie. Porada: skup się na samorozwoju.


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu będziesz nieco nerwowy. Byle co może Cię zdenerwować, a z powodu Marsa w Twoim znaku będziesz trudnym przeciwnikiem. Powstrzymaj emocje na wodzy i staraj się bardziej kierować rozumem. W pracy spokojnie i stabilnie. W miłości kwitnąco – będziecie przeżywać naprawdę dobry czas. Porada: ciesz się chwilą, która trwa.


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu będziesz pochłonięty sprawami zawodowymi. Warto się w nie zaangażować, bo może cię czekać awans. Od połowy tygodnia Merkury przyniesie doskonałe pomysły. W stałych związkach wkradnie się rutyna, jednak nie musicie z nią walczyć na siłę.. Zdrowotnie bez zmian. Porada: doceniaj to, co przynosi ci los.


22 grudnia do 19 stycznia

Wenus w koniunkcji zachęci Cię do zabawy. Na twojej drodze pojawi się ktoś, kto będzie próbował cię uwieść… W sprawach zdrowotnych może się pojawić drobna kontuzja, ale nie będzie to nic groźnego. W pracy otrzymasz pochwałę od szefa, który doceni twoje dotychczasowe starania. Porada: w tym tygodniu częściej słuchaj swojego rozumu niż emocji i serca.


20 stycznia do 18 lutego

Koniec tygodnia będzie obfitował w wiele pozytywnych wydarzeń. Słońce w sekstylu sprawi, że zostaniesz doceniony .Samotne wodniki mają okazję poznać kogoś nowego, zaś osoby w stałych związkach będą przeżywały namiętne chwile. W pracy dopadnie was lekki spadek formy. Zdrowotnie będziesz się czuć przemęczony. Porada: zadbaj o wypoczynek i znajdź czas dla siebie.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu masz okazję poznać kogoś nowego, kto może wpłynąć na zmianę twoich dotychczasowych poglądów. W pracy wreszcie poczujesz się doceniony i zauważony. W miłości będziecie przeżywali wiele pięknych chwil. Wenus w sekstylu da Ci powodzenie – wykorzystaj to. Zdrowotnie bez większych zmian. Porada: szanuj siebie i bądź dla siebie dobry w każdej sytuacji.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni