21 marca do 19 kwietnia

Po intensywnych wrażeniach z zeszłego tygodnia, teraz nadszedł dobry moment na zregenerowanie sił. Słońce w trygonie pokazuje nowe cele. Zdrowotnie bez zmian, bez dokuczliwych dolegliwości. W miłości mogą się pojawić drobne konflikty, zarówno u o osób w wieloletnich związkach, jak i u tych, którzy dopiero budują nową relację. Konflikty te okażą się z czasem jeszcze bardziej Was wzmocnić. Porada: nie przemęczaj się w pracy.


20 kwietnia do 22 maja

Po zeszłotygodniowych szaleństwach i spotkaniach z przyjaciółmi, teraz nadejdzie spokojniejszy czas, który warto wykorzystać na regenerację i drobne przyjemności, jak ulubiona lekka książka czy coś innego. W pracy dość intensywny okres, ale poradzisz sobie z nim świetnie, bo Mars w opozycji doda Ci odwagi. W miłości drobne ochłodzenie uczuć. Porada: Udaj się do lekarza na badania ogólne.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu los wreszcie uśmiechnie się do osób samotnych. U osób w stałych związkach raczej rutyna. Zdrowie nadal będzie ci dopisywać, a w pracy poczujesz się wyjątkowo dobrze, lepiej niż dotychczas. Atmosfera w tym miejscu zostanie oczyszczona. W weekend Luna w opozycji przyniesie nowe oferty i ciekawe znajomości. Porada: zainwestuj w swój wizerunek zewnętrzny.


22 czerwca do 22 lipca

Twoja zeszłotygodniowa siła nieco opadnie i poczujesz się osłabiony. Gorszy czas zdarza się każdemu, dlatego nie przywiązuj do tego zbyt dużej wagi. Oszczędzaj się w tym czasie, w pracy pomyśl o krótkim urlopie, odłóż ważne sprawy i spotkania na późniejszy czas. Wenus w opozycji radzi zastanowić się nad podejmowanymi działaniami. Porada: bądź dobry dla siebie.


23 lipca do 23 sierpnia

W pracy mogę pojawić się nieoczekiwanie zmiany, które bardzo cię zaskoczą. W miłości nadal kwitnąco. W kwestiach zdrowotnych nadal będą ci dokuczać bóle kręgosłupa, dlatego nie bagatelizuj ich, bo z czasem będą coraz bardziej uciążliwe. Słońce i Merkury w trygonach zadbają, żebyś dostawał dobre oferty. Porada: wizyta u lekarza jest konieczna.


24 sierpnia do 22 września

W pracy uda ci się uporać z nadmiarem obowiązków. Zeszłotygodniowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi naładowały cię pozytywną energią. W stałych związkach stabilnie, zaś single powinny rozglądać się za drugą połówką. Kwadratury Merkurego i Słońca sprawią, że będziesz się skupiać na domowych zadaniach. Porada: uśmiechaj się jak najczęściej, nawet sam do siebie.23 września do 22 października

Dotychczasowy status osób samotnych zmieni się na inny. W stałych związkach ciepło, wspólne wieczory przy kominku i romantyczne chwile. Luna odwiedzi Twój znak i przywoła nowe pomysły i plany. W sprawach zawodowych doczekasz się awansu. Niektóre wagi odważyły się i zmieniły pracę – i je również czeka docenienie. Zdrowotnie bez większych trudności. Porada: nie zapominaj o znajomych i przyjaciołach.


23 października do 21 listopad

Zeszłotygodniowa nerwowość trochę ci odpuści, choć wciąż pozostaniesz nieco rozdrażniony. Nic w tym dziwnego, bo sprawy nie będę się układać po twojej myśli. Mars w Twoim znaku i Wenus w sekstylu sprzyjają zabawie. W pracy ciężko i na razie bez nadziei na awans, a zdrowotnie pojawią się dolegliwości bólowe. Porada: udaj się do wykwalifikowany specjalisty po wsparcie.


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu uda ci się w końcu nieco odpocząć od spraw zawodowych. Jesteś już po awansie, więc może nieco odpuścić.. W związku zniknie rutyna, a zamiast niej pojawi się wybuch namiętności. Samotni poznają kogoś przez internet, choć ciężko będzie im przełamać i przenieść rozmowę na żywo w cztery oczy. Słońce w Twoim znaku pokazuje nowe cele. Porada: Nie bój się życia.


22 grudnia do 19 stycznia

Sprawy z zeszłotygodniowym uwodzeniem się skończą i odetchniesz z ulgą, wracając w ramiona ukochanego partnera.Single wreszcie poznały kogoś, kto realnie zawrócił im w głowie. Wenus zapewni wam szczęście w miłości. Zdrowotnie wszystko w porządku, poza dokuczliwymi bólami głowy co jakiś czas, wywoływanymi skokami ciśnienia. W pracy stabilnie i bez zmian. Porada: Zainteresuj się duchowością.


20 stycznia do 18 lutego

Po intensywnym zeszłym tygodniu, ten wyda ci się wyjątkowo spokojny. Samotne osoby wreszcie odnalazły swoje drugie połówki, a stali związkowcy również poczują wdzięczność za obecność. Słońce i Merkury w sekstylach pomagają rozwijać zdolności. Zdrowotnie wciąż możesz odczuwać lekkie przemęczenie, dlatego nie przeciążaj się. W pracy pozytywnie .Porada: Bądź sobą bez względu na wszystko.


19 lutego do 20 marca

Jest w tobie znacznie więcej optymizmu niż dawniej. Słońce i Merkury w kwadraturach dodadzą ci wiary we własne siły. W miłości nadal będziecie przeżywać wyjątkowo piękne chwile, a single dobrze spożytkują samotny czas na coś, Zdrowotnie może dopaść cię przeziębienie lub grypa. Może to jednak dobra okazja na odpoczynek od nadmiaru obowiązków? Porada: Okazuj miłość tym, którzy są dla ciebie ważni.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni