21 marca do 19 kwietnia

Twoje samopoczucie ulegnie pogorszeniu, ale nie martw się, bo to stan przejściowy. Dzięki trygonom Słońca i Merkurego będziesz ukierunkowany na pomaganie innym. W miłości raczej bez kłótni, choć brakuje tego ognia namiętności. Samotnicy w tej chwili jeszcze nikogo nie poznają. Porada: dbaj o zdrowie, by polepszyć swoje samopoczucie.


20 kwietnia do 22 maja

Będziesz w świetnej kondycji przez cały dzień. Wenus w trygonie daje bowiem dobry humor. W pracy dużo ciekawych projektów, dzięki którym się wykażesz, w miłości kwitnąco zarówno u singli, jak i zajętych, a zdrowotnie bez żadnych problemów. Porada: postaraj się czasem złapać chwilę oddechu.


23 maja do 21 czerwca

Twoje samopoczucie w tym tygodniu będzie zmienne. Merkury w opozycji może zarzucać cię zadaniami ponad siły. W miłości pozytywnie; zdrowotnie będziesz czuł się niepewnie i wpłynie to negatywnie na Twoją kondycję psychiczną. Porada: odpuść sobie to, co sprawia, że jesteś taka spięta.


22 czerwca do 22 lipca

Luna w kwadraturze podrzuci pilne sprawy do rozwiązania. Single poznają kogoś, w kim zakochają się do szaleństwa. Nawet szef będzie na to spoglądał przychylnym okiem. Korzystajcie z życia i cieszcie się sobą do woli. Porada: staraj się jak najlepiej poznać tę drugą osobę, również z gorszej strony.


23 lipca do 23 sierpnia

Lew będzie musiał się zmierzyć z groźnym przeciwnikiem, jakim jest przeziębienie. Może cię dopaść gorsze samopoczucie i warto przeleć ten czas w łóżku, odpoczywając. Mars w kwadraturze dodadzą Ci poczucia niezależności. W miłości dobrze i bez zmian. Single nadal samotni, choć to ich wybór. Pomimo choroby, będzie Ci dopisywał dobry humor. Porada: kuruj się i dbaj o zdrowie przez cały rok.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu czeka Cię trochę pracy. Zarówno w domu będzie sporo do ogarnięcia, jak też w pracy dużo nowych, odpowiedzialnych zadań. Wenus w trygonie pomoże uporać się z trudnymi sprawami. Humor raczej będzie dopisywał, zdrowie też w dobrej kondycji. Porada: uśmiechaj się do życia.


23 września do 22 października

Ten tydzień będzie wyjątkowo zakręcony. Odwiedzą Cię zupełnie niespodziewani goście, robiąc to w ramach niespodzianki. Uda Wam się trochę zaszaleć i zapomnieć o codziennych troskach. Słońce w sekstylu sprzyja poprawie relacji.W pracy bez zmian. Będzie ci dopisywał dobry humor. Porada: pozwól sobie na spontaniczność.


23 października do 21 listopad

Czeka cię niespodziewanie sympatyczny czas. Mars w koniunkcji wzmocni twoje siły. Aura sprzyja wycieczkom i podróżom, więc może jakaś podróż w nieznane? W pracy bez zmian, ale warto wziąć urlop. W miłość rozkwit uczuć, zarówno w stałych związkach, jak i u (byłych już) singli. Porada: zadbaj szczególnie o swoje zdrowie.


22 listopada do 21 grudnia

Strzelec:Słońce w Twoim znaku przyniesie odkrywcze pomysły, co z pewnością docenione w twojej pracy. W związku kwitnąco i romantycznie, będziecie przeżywać piękny czas. Korzystajcie z tego. Zdrowotnie mogą się pojawić problemym z kręgosłupem, które warto skonsultować z lekarzem. Porada: dbaj o siebie na każdym polu.


22 grudnia do 19 stycznia

Luna w Twoim znaku sprzyja szybkim sukcesom. W pracy mnóstwo nowych obowiązków ale za to podwyżka, w miłości przejście na dalszy etap związku, w życiu codziennym mnóstwo imprez i uroczystości. Krótko mówiąc: będzie się działo! Porada: nie zapominaj o sobie i dbaj o siebie w tym wszystkim.


20 stycznia do 18 lutego

Luna w koniunkcji doda Ci energii. Czeka Was interesujący tydzień. Uda się nawiązać ciekawe znajomości, które mogą być dobrą perspektywą na przyszłość. W miłości lekkie ochłodzenie uczuć i rutyna, ale nie powinno cię to niepokoić. Zdrowotnie bez zmian. Porada: bądź otwarty na życie i na to, co ci przynosi.


19 lutego do 20 marca

Merkury w kwadraturze przyniesie pomysły i inspiracje, dlatego warto właśnie teraz podejmować ważne kwestie życiowe, np. zmianę pracy czy zakup mieszkania. W pracy w porządku. W miłość ciepło i bezpieczeństwo, a u singli szansa na coś nowego. Porada: nie bój się podejmować radykalnych zmian.


Poprzednie tygodnie