21 marca do 19 kwietnia

Planety zwiastują przypływ sił witalnych, a Słońce w trygonie sprawi, że będziesz Baranie niezwykle atrakcyjną partią. Mars podzieli się z Twoim znakiem planetarną energią i obdarzy Cię nadludzką siłą Tytanów. Szczęście w grach liczbowych przyniosą 14 i 33. Purpura doda Ci elegancji a przy tym zwróci uwagę płci przeciwnej. Dzielny Baranie postaw wszystko na jedną kartę!


20 kwietnia do 22 maja

Za sprawą Wenus przedświąteczny czas będzie obfitował w liczne spotkania towarzyskie. W tym tygodniu będziesz brylował na salonach i zgarniesz wisienkę z tortu popularności. Zieleń doda Ci odwagi do realizowania śmiałych pomysłów, a liczba 4 przyniesie Ci szczęście. Merkury w trygonie sprawi, że nic ważnego nie umknie Twojej uwadze.


23 maja do 21 czerwca

Nie odwracaj głowy za siebie! Zachłanny Mars za wszelką cenę będzie próbował odwrócić Twoją uwagę od ważnych dla Ciebie spraw. Przed Tobą tydzień pełen zagadek i zaskakujących zbiegów okoliczności. Gwiazdy zwiastują, że liczba 14 okaże się znacząca. Za wszelką cenę będziesz szukał szczęścia, ale tylko od Ciebie zależy jaką cenę przyjdzie Ci za nie zapłacić.


22 czerwca do 22 lipca

Co jak co, ale rozwiązywanie trudnych spraw to Twoja specjalność. Ten tydzień zdecydowanie pomoże Ci rozwinąć umiejętności analitycznego myślenia i sztuki dedukcji. Niczym Sherlock będziesz przemierzał szlaki towarzyskich zagadek i damsko-męskich rozterek. Gwiazdy zwiastują, że Twoje sny okażą się prorocze. Romantyczna czerwień rozbudzi namiętność.


23 lipca do 23 sierpnia

Przestań się Lwie zamartwiać tym na co nie masz wpływu, stań na wysokości zadania i weź co do Ciebie należy! Single ruszą na miłosne łowy, Koziorożec zrobi na Tobie wrażenie, a Baran Cię zrozumie. Trygon Marsa wyostrzy Twoje zmysły drapieżnika, będziesz bardziej skupiony i uważny. Ważne dla Ciebie liczby to 3 i 12. Czerwień rozbudzi w Tobie ogień.


24 sierpnia do 22 września

Wenus zwiastuje szereg korzystnych zbiegów okoliczności, zatem wykorzystaj ten czas i przekuj każdą szansę w sukces! Merkury w trygonie sprawi, że będziesz miała nosa do ludzi i funduszy. Fiolet doda Ci szyku i finezji, a liczby 9 i 24 przyciągną do Ciebie pieniądze. W tym tygodniu koniecznie zrób to na co masz tylko ochotę.23 września do 22 października

W tym tygodniu będziesz stąpać pewnym krokiem a wszyscy, którzy Ci źle życzą, dla świętego spokoju zejdą Ci z drogi. Tydzień wypełniony będzie aktywnymi sprawunkami dnia codziennego. Szczęśliwa okaże się siódemka. Mars w sekstylu będzie Ci życzliwy, więc nie odkładaj nic na później, idź za ciosem i wzmocnij mięśnie. Wago znajdź w sobie siłę i sięgnij Gwiazd!


23 października do 21 listopad

Bądź czujny, bo czyjeś słowa niczym noże sprawią Ci ból, a przy tym dadzą Ci wiele do myślenia. W miłości pamiętaj, że każda relacja jest wyjątkowa i nie musisz się porównywać z innymi. Z odsieczą przyjdzie Ci planeta miłości, która pomoże Ci skupić się na jasnych stronach życia. Wenus w sekstylu zapowiada liczne spotkania towarzyskie pełne atrakcji dla singli.


22 listopada do 21 grudnia

Czerwona planeta pomoże Ci w tym tygodniu postawić na swoim... nawet za wszelką cenę! Wiesz najlepiej w czym jesteś dobry i tego się trzymaj. Postaw na swoim i dziel się nabytą wiedzą, zyskasz sympatię i autorytet współpracowników. Zieleń Cię wyciszy i da ujście Twoim skołatanym nerwom. Liczby 2 i 19 zwiastują dobrą passę.


22 grudnia do 19 stycznia

Gwiazdy zwiastują udany tydzień, Wenus w koniunkcji pomoże Ci również w finansach. Twój wewnętrzny urok pomoże Ci wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Uwolnij się od niechcianych znajomości, które niczemu dobremu nie służą, a tylko spędzają Ci sen z powiek. Szczęście zwiastują 8 i 16. Płomienna czerwień doda Ci tajemniczej ekstrawagancji.


20 stycznia do 18 lutego

Już wkrótce wszystko co powiesz lub zrobisz osiągnie moc sprawczą co spowoduje, że w miłości zwyciężysz! Jowisz w znaku Wodnika sprawi, że staniesz się wzorem do naśladowania, a Luna w kwadraturze sprawi, że wpadniesz na niekonwencjonalne rozwiązania. W końcu sprawy z pozoru beznadziejne to Twoja specjalność!


19 lutego do 20 marca

Wenus w sekstylu sprawi, że Twój urok osobisty trafi w najbardziej skamieniałe serca, jednak uważaj bo Mars za sprawą swojej mocnej aury będzie próbować pokrzyżować Ci plany! Luna w trygonie sprzyja układaniu dalekosiężnych planów na przyszłość. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, a osiągniesz spokój ducha i pewność siebie!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni