21 marca do 19 kwietnia

Planeta miłości Wenus będzie miała dla Ciebie do rozwiązania pewną zagadkę. Ktoś, kogo darzysz zainteresowaniem, jednego dnia będzie miły a drugiego niedostępny. Nie słuchaj doradców, bo odpowiedź znajdziesz tylko w sobie. Baranie cały tydzień będziesz w doskonałej formie emocjonalnej. Planety radzą, abyś nie brał do serca opinii innych ludzi. Skoncentruj się na istotnych dla Ciebie sprawach i uwierz we własne możliwości!


20 kwietnia do 22 maja

Luna w znaku Byka obdaruje Cię niezwykłym urokiem i niespożytą energią. Trygon Wenus zdziała cuda, za jego sprawą wszyscy adoratorzy będą chcieli Cię bliżej poznać. Fortuna kołem się toczy, ale Planety zwiastują, że styczeń będzie dla Byka niezwykle hojnym miesiącem. W weekend nie zaglądaj na profile ex, bo przez to możesz przegapić okazję nawiązania ciekawej znajomości z tajemniczym nieznajomym.


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku jeśli pragniesz zmiany, powinieneś zacząć od swojego nastawienia. Dzięki wpływom Marsa uda Ci się obrócić złą kartę. Jowisz w kwadraturze pomoże Ci w zmaganiach na tle finansowym. W sobotę zadzwoń do dawno niewidzianych przyjaciół, z pewnością nastroją Cię dobrą energią na nadchodzący tydzień. Intensywny fiolet doda Ci szyku i elegancji. Runa Dursiarz sprzyja zaspokajaniu pragnień i spełnianiu marzeń!


22 czerwca do 22 lipca

Wenus w opozycji i Jowisz w trygonie zadbają o Twój dobry nastrój. Nadchodzący karnawał zapowiada się iście anielsko. Zabłyśniesz Raku na salonach, a Twoi liczni adoratorzy nie odstąpią Cię na krok. Za sprawą silnego wpływu Wenus dogadasz się z kolegami i rodziną. Ciężka praca zawsze popłaca a runa Wujno sprawi, że zyskasz uznanie w oczach współpracowników. Uwierz w swoje możliwości!


23 lipca do 23 sierpnia

Mars w karnawale sprzyja dobrej zabawie, zatem bryluj na salonach, nawiązuj nowe znajomości, bądź dowcipny, jednym słowem zaszalej! Dzięki sekstylowi Luny będzie Ci lżej na duszy i wkrótce znajdziesz wszystkie rozwiązania spraw beznadziejnych. Kolor pomarańczowy doda Ci pozytywnej energii a Runa Kenaz pomoże Ci w realizacji założonych celów. Ognisty Lwie ruszaj do boju… stań do walki o siebie i swoje marzenia!


24 sierpnia do 22 września

Jowisz w opozycji obudzi w Tobie pozytywne moce. Zapomnisz o kłopotach i odkryjesz w sobie pozytywne wibracje sprzyjających Ci Planet. W pracy załatwisz wszystkie niecierpiące zwłoki sprawy. Staniesz się Panno doskonałym managerem i skuteczną negocjatorką. W miłości nie będziesz mogła narzekać na brak powodzenia. Słońce i Wenus w trygonach otoczą Cię swoją magiczną opieką… Wyciągnij ręce do Gwiazd!23 września do 22 października

Dzięki dobrym wibracjom Merkurego zdobędziesz wsparcie otoczenia. Odzyskasz optymizm i wyznaczysz sobie nowe kierunki rozwoju. Kwadratura Wenus sprzyja duchowemu oczyszczeniu, a już w czwartek znajdziesz idealnego kompana do psychologicznych dyskusji. Będziesz w niezwykle dobrej formie fizycznej i psychicznej. Runa Jera pomoże Ci czerpać radość życia, jednym słowem w tym tygodniu Wago będziesz skazana na sukces!


23 października do 21 listopad

Jowisz w trygonie niezwykle hojnie obdarzy Cię nowymi pomysłami na siebie! W miłości ktoś straci dla Ciebie głowę, a Ty wpadniesz w wir randek i styczniowych porywów serca. W tym tygodniu uzyskasz dostęp do poufnych informacji, bądź jednak przezorny Skorpionie a unikniesz kłopotów. Kolor fioletowy doda Ci elegancji. Runa Tiwaz sprawi, że ktoś zwróci na Ciebie uwagę a świat stanie po Twojej stronie!


22 listopada do 21 grudnia

Przed Tobą Strzelcu szalony tydzień, za sprawą wibracji Marsa nabierzesz ochoty na niezwykłe przygody. Będziesz łaknął silnych bodźców i emocjonalnych wyzwań. Łut szczęścia dotrzyma Ci kroku, a Ty wpadniesz w wir flirtów i żarów. Kolor czerwony podsyci namiętność. Runa Mannaz pomoże Ci rozwinąć skrzydła, a świat będzie się jawił w różowych barwach. Samotne serca wkrótce poznają interesujących adoratorów!


22 grudnia do 19 stycznia

Wenus w znaku Koziorożca zwiastuje niezwykle barwny tydzień. Znajdziesz czas na odkrywanie piękna, zapragniesz obcowania ze sztuką i literaturą. Za sprawą Planet będziesz tryskał dobrą energią, a dzięki jej niespożytym pokładom weźmiesz się za sport. Na dobre wyjdą Ci górskie wędrówki w towarzystwie zapalonych zdobywców szczytów. Zieleń ukoi skołatane nerwy. Runa Raido pomoże Ci uwierzyć w swoje możliwości!


20 stycznia do 18 lutego

Przed Tobą Wodniku niezwykle refleksyjny tydzień. Za sprawą planet pochylisz się nad wszystkim, co Ci nie służy i wysysa z Ciebie pozytywną energię. Na dobre pożegnasz wszystkie toksyczne relacje i ochoczo otworzysz się świat i ludzi. W miłości flirt z niezwykle czarującym Bliźniakiem sprawi, że będziesz cały w skowronkach. Runa Algiz sprawi, że nowe znajomości okażą się niezwykle solidne i dobrze rokujące!


19 lutego do 20 marca

Planetarne układy w sekstylach staną po Twojej stronie, a dzięki wpływom Jowisza tydzień spędzisz w zgodzie ze sobą! Już w połowie tygodnia wibracja Jowisza pomoże Ci przeforsować sprawne załatwienie skomplikowanych spraw. Wybaczaj innym i kieruj się empatyczną stroną swojej duszy. Runa Iwaz sprzyja zdobywaniu popularności i przyniesie niezwykłe miłości. Odważna Rybo wypłyń na głębię swoich możliwości!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni