21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu złoto będzie należało do zuchwałych. Wtorkowa pełnia Księżyca w kwadraturze skłoni Cię abyś wyszedł przed orkiestrę i zrobił swoje! Możesz liczyć na przychylność Byka i Wagi. Trygon Marsa zmobilizuje Cię do podjęcia sportowych aktywności, zdrowy tryb życia koniecznie połącz ze zbilansowaną dietą. W innym wypadku ze spektakularnych efektów będą nici. Runa Laukaz doda Ci pewności siebie!


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu złapiesz za stery i podejmiesz się trudnych zadań. Jowisz w sekstylu sprawi, że poradzisz sobie ze wszystkim śpiewająco! Los uśmiechnie się do samotnych serc, już w piątek możecie mieć okazję poznać tajemniczego Skorpiona bądź wrażliwego Raka. Wenus w trygonie sprawi, że chętniej zadbasz o duszę i ciało. W weekend zabawisz się w Sherlocka, gdyż za sprawą Runy Ingwaz na wierzch wyjdą miłosne tajemnice.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu dostaniesz silne wsparcie przychylnych Ci planet. Trygon Słońca zadba o prawidłowy przepływ energii, sekstyl Luny doda Ci pewności siebie, a Mars Cię wzmocni! Od czwartku zrobisz się Bliźniaku niezwykle twórczy i będziesz spragniony wiedzy, dzięki czemu uporasz się z mnóstwem trudnych spraw. Za sprawą runy Dagaz osiągniesz powodzenie, oczyści się Twoja aura i ochoczo weźmiesz się za nowe przedsięwzięcia.


22 czerwca do 22 lipca

Jowisz w trygonie przyciągnie do Ciebie wsparcie przyjaciół, a w miłości pomoże określić skrywane pragnienia. Raki z pierwszej dekady będą emanowały życzliwością do ludzi i otaczającego ich świata. Będziesz w dobrej kondycji fizycznej, jednak pamiętaj o wysypianiu się i codziennej gimnastyce. Runa Tiwaz przyśpieszy bieg istotnych dla Ciebie spraw. Raku jeśli masz jakieś opóźnienia, postaw wszystko na jedną kartę i walcz o swoje!


23 lipca do 23 sierpnia

Za sprawą Księżyca będziesz Lwie w doskonałej formie fizycznej i emocjonalnej. Miłość zejdzie na dalszy plan, w tym tygodniu skupisz się na realizowaniu noworocznych postanowień. Merkury w opozycji przysłuży się zdobywaniu istotnych informacji. Słońce radzi abyś nie porównywał się z innymi, tylko robił swoje! Runa Mannaz ześle powodzenie w wielu dziedzinach życia. Przed Tobą nowe szanse, złap wiatr w żagle i cała naprzód!


24 sierpnia do 22 września

Kwadratura Marsa przyniosła Ci wiele niefortunnych zbiegów okoliczności, na szczęście nadchodzi kres tych niepowodzeń! Już od czwartku planeta miłości ześle na Ciebie czułe chwile i porywy namiętności. Samotne serca mogą liczyć na czas pełen flirtów i nowych znajomości. W weekend Księżycowy blask skusi zabawą, możesz liczyć na odwiedziny przyjaciół bądź wspólny wypad za miasto. Runa Wujno uchroni Cię przed kłopotami!23 września do 22 października

Pełnia Księżyca zasieje w Twoim znaku niepokój. Na szczęście już w środę Słońce wróży powodzenie i miłość. Od czwartku możesz liczyć Wago na zainteresowanie swojej drugiej połówki. Nie daj sobie zamydlić oczu zainteresowaniem swojego byłego partnera. Przeszłość nie ma Ci już nic ciekawego do powiedzenia a tylko może namieszać w obecnej relacji. Runa Fehu ochroni Cię przed problemami i złym okiem. Pokonasz wszystkie przeszkody!


23 października do 21 listopad

Trygon Jowisza radzi abyś skupił się na sobie! Już w czwartek Słońce doda Ci dobrej energii i poczujesz się Skorpionie niezwyciężony. Nabierzesz sił i uda Ci się pozałatwiać wszystkie ważne dla Ciebie sprawy. Dzięki wpływowi Wenus zachowasz dobry humor i utrzymasz pozytywne wibracje w Twojej relacji miłosnej. W weekend otwórz się na nowe znajomości, możesz nawiązać szczerą przyjaźń z życzliwym Rakiem. Runa Hagal pomoże Ci w sprawach urzędowych.


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu nie będzie łatwo, przed Tobą ostatni tydzień pod wpływem bojowego Marsa. W środę trygon Księżyca sprzyja dobrej komunikacji. Po lawinie kłótni wybaczysz swojej drugiej połówce dawne przewinienia i będziecie mogli zacząć nowy rozdział. W pracy będzie się wiele działo, zamieszanie i niedomówienia mocno odbiją się na atmosferze panującej w zespole. Całe szczęście Runa Gebo przyniesie ukojenie. Jak to mówią koniec języka za przewodnika, jak nie poprosisz nie uzyskasz odpowiedzi.


22 grudnia do 19 stycznia

Przed Tobą Koziorożcu iście pracowity tydzień. Pełnia Księżyca postawi przed Tobą nowe szanse. W miłości staniesz się idealnym słuchaczem a swojej drugiej połówce będziesz próbował nieba przychylić. Samotne serca już w piątek czeka szansa na spotkanie kogoś wyjątkowego. Powalcz o swoje marzenia bo fortuna będzie po Twojej stronie. Szczęście przyniosą 1 i 13 a Runa Sowilo pomoże Ci zdobyć to czego pragniesz… uwierz w moc Gwiazd!


20 stycznia do 18 lutego

Zimowe poranki nie mają dla Ciebie litości. Ostatnio dopadła Cię chandra i złe samopoczucie. Całe szczęście już od czwartku planetarna aura przyniesie Ci pokaźną dawkę dobrej energii. Dzięki Słońcu w trygonie poprawisz swoją kondycję i nastrój, wręcz będziesz emanował seksapilem! W relacjach damsko- męskich pod koniec tygodnia weźmie Was na zwierzenia i głębokie przemyślenia. Runa Berkanna sprzyja poprawie relacji ze światem.


19 lutego do 20 marca

Neptun w znaku Ryb pomoże Ci być najlepszą wersją siebie. Koniunkcja Jowisza sprawi, że będziesz życzliwy i wyrozumiały dla całego świata, dzięki czemu naprawisz swoje relacje z otoczeniem. Cenną wartością jest nieudawana skromność, dzięki niej poznasz sedno ważnych dla Ciebie spraw. W miłości przestań się poświęcać w imię idealnego związku, nadszedł czas na ruch Twojej drugiej połówki. Runa Kenaz pomoże uniknąć Ci zbędnych kłopotów!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni