21 marca do 19 kwietnia

Planety w tym tygodniu uzdrowią Twoje relacje, a kwadratura Marsa sprzyja pozytywnym zmianom. Już w piątek Luna w trygonie zadba o samotne serca. Gwiazdy radzą, abyś nie zaniedbywał spraw urzędowych! Runa Jera pomoże Ci nabrać dystansu do świata, dzięki czemu ze wszystkim dasz sobie radę śpiewająco!


20 kwietnia do 22 maja

Dzięki planecie miłości będziesz Byku przyciągał jak magnes, natomiast Mars zadba o Twoje pozytywne nastawienie. Za sprawą trygononu Merkurego będziesz się spełniał zawodowo i ochoczo podejmiesz się nowych przedsięwzięć. Runa Wujno sprzyja podróżom. Najwyższa pora spakować plecak i ruszyć w nieznane zakątki Polski!


23 maja do 21 czerwca

Słońce w trygonie zadba o Twój pozytywny nastrój a Luna otoczy opieką Twoje relacje towarzyskie. W tym tygodniu dostaniesz ważną wiadomość od dawno nie widzianej osoby. W miłości zaproś swoją drugą połówkę na romantyczny spacer po parku. Twoją Runą jest Sowillo, która dodaje pewności siebie. Bliźniaku podnieś głowę, uśmiechnij się i spójrz w stronę wschodzącego słońca!


22 czerwca do 22 lipca

Pod wpływem Marsa staniesz się przezorny, a wszystkie Twoje kroki będą przemyślane. W miłości zamarzysz o związku idealnym. Samotne serca będą miały okazję poznać kogoś interesującego na imprezie karnawałowej. Uważaj jednak na internetowe znajomości! Twoja runa Fehu przyciągnie do Ciebie sukces!


23 lipca do 23 sierpnia

Słońce hojnie Cię obdzieli towarzysko a Księżyc w trygonie zwiastuje randki i długie zimowe spacery we dwoje. Organizacyjnie będziesz miał głowę na karku i wszystko pójdzie jak z płatka. Runa Iwaz pomoże Ci się dogadać z ludźmi. Przesycony zimową aurą, zatęsknisz za dalekimi podróżami. Zdopingowany Lew będziesz w stanie rzucić wszystko by gonić z aparatem po świecie!


24 sierpnia do 22 września

Trygony Wenus i Marsa to istny planetarny romans! Zwiastuje mnóstwo przygód i ekscytujących zdarzeń. Mars z powodzeniem wspomoże Cię w rozwijaniu ścieżki zawodowej. W weekend będziesz miała dobrą aurę i niespożyte pokłady energii. Gwiazdy zwiastują, że wkrótce Panno nawiążesz prawdziwą i szczerą przyjaźń. Runa Gebo przyniesie miłość!23 września do 22 października

Księżyc w Twoim znaku zwiastuje udane zmiany, a kwadratura Marsa pomoże Ci wytrwać w noworocznych postanowieniach. W tym tygodniu szczęście uśmiechnie się do samotnych serc, a planetarna aura przyniesie sprzyjające ku temu okoliczności. Dzięki runie Naudiz odkryjesz w sobie niespożyte pokłady dobrej energii.


23 października do 21 listopad

Merkury w sekstylu sprzyja rozwijaniu pasji, a Luna pomoże Ci zadbać o spokój ducha i ciała. Gwiazdy zwiastują powodzenie w sprawach sercowych. Ostrożnie planuj bieżące wydatki, w środę posłuchaj swojej intuicji. Saturn w kwadraturze przysporzy Ci nerwy, spacer pomoże Ci się wyciszyć. Dzięki runie Naudiz poznasz intencje ludzi.


22 listopada do 21 grudnia

Przed Tobą Strzelcu rozrywkowy tydzień, Luna w koniunkcji sprzyja wszelkim aktywnościom. Kwadratura Jowisza zachęca do randek i miłosnych rytuałów. Samotne serca nie będą cierpiały na brak adoratorów. W sobotę zabłyśniesz na rodzinnej uroczystości. Runa Algiz pomoże Ci nabrać dystansu do świata i działać roztropnie!


22 grudnia do 19 stycznia

Dzięki wpływowi Marsa będziesz w buntowniczym nastroju. Gwiazdy mówią, że przed Tobą pracowity i zabiegany tydzień. O miłość będziesz musiał powalczyć, niedzielna Luna szykuje dla Ciebie spontaniczną randkę. Runa Laukaz sprzyja duchowemu przebudzeniu, skup się na wizualizacji i szukaj znaków na niebie i ziemi.


20 stycznia do 18 lutego

Słońce w znaku Wodnika Cię wspomoże, będziesz tryskał energią i dobrymi pomysłami. W środę możesz spotkać swoją dawną miłość. Single miejcie oczy otwarte, przez portal społecznościowy będziecie mieli okazję poznać kogoś interesującego. Runa Raido ułatwi Wam nawiązywanie nowych znajomości i zacieśnienia towarzyskich więzi.


19 lutego do 20 marca

Dzięki mocnemu wpływowi Jowisza popłynie w Tobie gorąca krew! Dzięki Merkuremu w sekstylu będziesz tryskał energią i dobrymi pomysłami. Wenus sprzyja nowym aranżacjom wnętrz a dla lepszego samopoczucia potrzeba Ci teraz optymistycznych kolorów i stylowych dodatków. Runa Hagal ześle na Ciebie szczęśliwe zbiegi okoliczności!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni