21 marca do 19 kwietnia

Merkury w sekstylu zwiastuje łut szczęścia i doskonałe pomysły. Spadnie na Ciebie lawina powodzenia w wielu dziedzinach życia oraz pojawią się znaczące sukcesy na polu zawodowym. Sekstyl Planety Miłości podniesie Twoje morale i zadba o dobrą atmosferę w Twoim związku. Samotne serca w czwartek mają szansę oczarować tajemniczego nieznajomego. Runa Tiwaz doda Ci odwagi i pewności siebie!


20 kwietnia do 22 maja

Kwadratury Markurego, Wenus oraz Planety Wojny nieźle namieszają w jak dotąd poukładanym życiu Byka. Czeka Cię zapracowany tydzień, przeładowany spotkaniami a nawet będziesz mógł liczyć na ciekawe zbiegi okoliczności. Jedno jest pewne, nie będziesz się nudzić. Zwróć uwagę na swoje sny bo mogą okazać się prorocze. Runa Berkana przyniesie drugą szansę na miłość, tajemniczy nieznajomy Cię oczaruje i doceni Twoją fatygę!


23 maja do 21 czerwca

Trygony Marsa i Wenus sprawią, że będziesz tryskał energią a dobre pomysły posypią się jak z rękawa. Będziesz Bliźniaku w doskonałej formie zarówno psychicznej jak i fizycznej. W weekend odpocznij od zgiełku miasta. Jednym słowem daj się ponieść urokom nadchodzącej wiosny, oddając się długim, samotnym spacerom. Runa Isa odblokuje Twoje pokłady uśpionej energii, zwróć uwagę na otaczające Cię symbole i znaki.


22 czerwca do 22 lipca

Planetarne wpływy będą dla Raka niezwykle łaskawe. Zdobędziesz popularność i uznanie a wszystkie Gwiazdy staną po Twojej stronie. Energetyczne Słońce pomoże Ci zregenerować siły i zadbać o Twoją wewnętrzną harmonię. W miłości Jowisz w trygonie połączy pary a Luna przyniesie ciekawą podróż. Runa Fehu przyciągnie do Ciebie fortunę, będziesz miał świetne pomysły i z powodzeniem uda Ci się je zrealizować!


23 lipca do 23 sierpnia

Opozycje Marsa, Wenus i Merkurego postawią przed Tobą trudne wyzwania i liczne zmiany planów. Kapryśna pogoda odbije się Lwie na Twoim samopoczuciu. Całe szczęście już wkrótce powiew nadchodzącej wiosny przyniesie ukojenie. W miłości uniezależnisz się od swojego partnera, z czego będziesz niezwykle dumny. Czerwona nitka zawiązana na przegubie nadgarstka uchroni Cię przed pomówieniami i złym okiem.


24 sierpnia do 22 września

Opozycje Słońca i Jowisza zadbają o Twój spokój i dobrą atmosferę. Luna w trygonie, już we wtorek zwiastuje intratny biznes, bądź podsunie Ci pod nos okazję nie do odrzucenia! W miłości Twój partner może poczuć się o Ciebie zazdrosny, Panno wszystko wskazuje na to, że będziesz musiała się gęsto tłumaczyć. Runa Jera spowoduje, że ochoczo zabierzesz się za swój rozwój osobisty. Zyskasz uznanie i będziesz otwarta na nowe doświadczenia.23 września do 22 października

Pod wpływem trygonów Wenus i Marsa będziesz tryskała niespożytą energią. Dzięki Twojemu żartobliwemu nastrojowi, uda Ci się zjednać sobie ludzi oraz zyskasz niesłabnącą popularność. Dzięki silnym wpływom planety wojny, wdrożysz w życie plany treningowe i zdrowe odżywianie. Runa Ehwaz pozwoli Ci wygrać batalię jaką toczysz ze swoją konkurencją. Kolor czerwony doda Ci seksapilu i zagrzeje Cię do boju!


23 października do 21 listopad

Planetarna aura wywoła u Ciebie nieodpartą chęć odnowy fizycznej, dzięki czemu poczujesz się znacznie lepiej. Kwadratury Marsa i Wenus przysporzą Ci drobne problemy, ale ze wszystkim dasz sobie świetnie radę. W miłości Mars doda Ci energii i podejmiesz walkę o swoje marzenia. W weekend zabierzesz się za porządkowanie domu. Runa Laukaz pomoże Ci być bardziej wyrozumiałym dla Twojej drugiej połówki.


22 listopada do 21 grudnia

Sekstyle Wenus, Marsa i Merkurego zwiastują zawieranie nowych znajomości. W środę za sprawą wpływu Luny unikaj mówienia prawdy prosto w oczy. W miłości samotne serca będą flirtować i uwodzić. W sferze zawodowej będziesz spragniony podbojów świata. Już niebawem swoją ciężką pracą osiągniesz to na czym Ci zależy. Runa Dursiarz wspomoże Cię Strzelcu przekuć marzenia w rzeczywistość.


22 grudnia do 19 stycznia

Marcowe dni przyniosą radość i ukojenie Twoim skołatanym nerwom. Gwiazdy zwiastują niezwykły przypływ sił fizycznych i falę optymizmu. W tym tygodniu przeżyjesz niezapomniane chwile a skomplikowane sprawy finalnie czeka pomyślne rozwiązanie. Runa Jera pomoże Ci uwierzyć we własne możliwości sprawcze, nie poddawaj się na końcu drogi, gdy jesteś tak blisko upragnionego celu!


20 stycznia do 18 lutego

Mars w koniunkcji doda Ci wiary we własne możliwości a za sprawą silnego wpływu Wenus zadbasz o siebie. Zdrowie Ci dopisze, ale postaw w tym tygodniu na zdrową dietę i odpowiednią ilość snu. Planeta wojny doda Ci animuszu i wiary we własne możliwości. W miłości Twoja druga połówka Cię zaskoczy, a Ty będziesz miał przeczucie, że rozbiłeś miłosny bank! Runa Mannaz sprawi, że ludzie będą dla Ciebie mili i życzliwi.


19 lutego do 20 marca

To zdecydowanie będzie Twój tydzień! Rybo będziesz mogła liczyć na niezwykłą przychylność dwóch planet: wielkiego Jowisza oraz silnego Neptuna. Będziesz działać roztropnie i skutecznie, dodasz innym ducha i wytyczysz sobie nowe kierunki działania. Będziesz cieszyła się dobrym zdrowiem a w Twoim życiu zapanuje upragniony spokój. Runa Raido pomoże Ci odkryć ukryte intencje i zamiary Twojego najbliższego otoczenia.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni