21 marca do 19 kwietnia

Planetarna aura zwiastuje dla Barana niebiańskie połączenie planet. Wyruszysz w podróż duchowej ekspansji a wszystkie podjęte przez Ciebie działania przyniosą spektakularne efekty. Jowisz w Twoim znaku da Ci potężny zastrzyk energii i motywacji. Ta niezwykle silna planeta rozpali w Tobie płomień szczęścia a problemy znikną, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ognista czerwień rozpali zmysły!


20 kwietnia do 22 maja

Dzięki sile Planet będziesz gotowy, aby zacząć wszystko od nowa. Zastanów się czy obrany przez Ciebie kierunek prowadzi do upragnionego celu. Zaufaj magii Gwiazd, one wskażą Ci drogę! Seria zaćmień aktywuje ekspansję Twoich relacji. Jednak pamiętaj, że tylko szczęśliwy człowiek może przekazać swoją radość drugiemu. W tym tygodniu możesz zaskarbić sobie przyjaciela na całe życie!


23 maja do 21 czerwca


Gwiazdy zwiastują, że ten marcowy czas na stałe zapisze się w Twojej pamięci. Poznasz ciekawych ludzi a wraz z budzącą się wiosną przeżyjesz niezapomniane przygody. Również w miłości możesz liczyć na nieoczekiwany i niezwykle ekscytujący romans. Podążaj Bliźniaku za głosem swojej intuicji. Planetarna aura obdzieliła Cię hojnie dobrą energią, puść ją dalej w świat i wykorzystaj każdą szansę!


22 czerwca do 22 lipca

Raku w tym tygodniu postaw na bycie sobą. Nie straszne Ci będą sztormy i burze a wręcz przeciwnie, dzięki wszelkim niedogodnościom zyskasz nowe podejście do wielu trudnych spraw. Otoczenie doceni Twoją kreatywną stronę, a Ty staniesz się przewodnikiem wszystkich zbłąkanych wędrowców. W relacjach damsko- męskich będziesz roztaczać majestatyczny urok i czar. Daj się ponieść chwili!


23 lipca do 23 sierpnia

Lwie w końcu nadszedł czas na otarcie gorzkich łez. Planety staną po Twojej stronie a Ty wrócisz na szczyt! Dzięki hojności Gwiazd będziesz brylować i zarażać otoczenie swoją dobrą energią. We wszystkich niejasnych sytuacjach nareszcie dowiesz się na czym stoisz. Daj upust swoim lękom związanym z Twoją przeszłością. Bierz z życia garściami i odzyskaj radość z tej niezwykłej podróży.


24 sierpnia do 22 września

Gwiazdy zwiastują czas pełen przygód i nieoczekiwanych splotów akcji. Uwolnij się od wszystkich toksycznych ludzi i skup się na pozytywnych aspektach życia. Jowisz przejdzie w sferę znaczących relacji i nieźle zamiesza w Twoim związku oraz w kręgach towarzyskich. Los szykuje dla Ciebie mnóstwo niespodzianek i niemniej miłych zdarzeń. Panno uśmiechnij się i postaw wszystko na jedną kartę!23 września do 22 października

Planetarna aura odkryje przed Tobą nieznane dotąd pragnienia. Będziesz głodna uczuć i otwarta na wszelkie zmiany. W tym tygodniu skupisz się na uzdrawianiu więzi ze światem i naprawieniu swojego zakrzywionego zwierciadła własnego JA. Dzięki tej lekcji wkrótce odzyskasz harmonie i odkryjesz nową, lepszą wersję siebie. W przyrodzie siły się równoważą a życie to ciągłe poszukiwanie szczęścia!


23 października do 21 listopad


Planety zwiastują, że dla Skorpiona nadszedł napięty czas. Będziesz wystawiony na szereg prób, co będzie wymagało od Ciebie cierpliwości i hartu ducha. Planeta miłości rozbudzi w Tobie skrywane pragnienia i rozbudzi w Tobie chęć do romansowania. Zrobisz znaczny postęp w umocnieniu swoich relacji międzyludzkich, zawodowych oraz miłosnych. Aktywnie spędzaj czas a zdrowie Ci dopisze!


22 listopada do 21 grudnia


Gwiazdy zwiastują nioczekiwane dary od losu, które pozytywnie namieszają w Twoim życiu. Będziesz dążył do uzdrowienia relacji z przeszłości, które odcisnęły się znaczącym piętnem na Twojej obecnej sytuacji. Jowisz przyjdzie z prezentem, posługuj się swoim wewnętrznym kompasem jakim jest Twoja intuicja. Pamiętaj, że dobry plan to tylko połowa sukcesu, doskonała realizacja to dopiero wyzwanie!


22 grudnia do 19 stycznia


Planety radzą abyś pielęgnował swoją wrażliwość Koziorożcu. W tym tygodniu zatęsknisz za aktywnym czasem na świeżym powietrzu, spontanicznymi wycieczkami rowerowymi i pachnącą szarlotką z cynamonem. Dzięki temu, odzyskasz swój wewnętrzny spokój i skupisz się na wszystkim co przynosi Ci radość. Dzięki właściwym wyborom Twoje życie stanie się znacznie weselsze!


20 stycznia do 18 lutego

Gwiazdy zwiastują istny łut szczęścia na płaszczyźnie finansowej. Zamkniesz wszystkie sprawy, które do tej pory były dla Ciebie uciążliwe i spędzały Ci sen z powiek. W miłości relatywną korzyść przyniesie Ci jasne stawianie granic. Otwórz się na ludzi i czerp z życia garściami. Wodniku, że jeśli nie poprosisz, to nie uzyskasz odpowiedzi, pamiętaj o tym przy okazji kolejnych dylematów.


19 lutego do 20 marca

Planety zwiastują, że w tym tygodniu będziesz gonić za marzeniami. Zapragniesz stworzyć dla siebie bezpieczną przystań w, której poczujesz się komfortowo. Coś dla ducha, coś dla ciała… będziesz dążyć Rybo do odnalezienia swojej wewnętrznej harmonii. Mądrze wykorzystaj nadchodzący czas a marzec uraczy Cię bogactwem swojej obfitości. Planety pomogą Ci uwierzyć w to, że wszystko jest możliwe!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni