21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu zdobędziesz nowe umiejętności — z wielkim zapałem przystąpisz do nauki. Twoja spostrzegawczość i ciekawość doprowadzą cię do interesujących wniosków. W sprawach zawodowych wszystko poukłada się po Twojej myśli, spodziewaj się przypływu gotówki. Na miłość i towarzyskie atrakcje będziesz mieć o wiele mniej czasu niż w poprzednim tygodniu czasu.


20 kwietnia do 22 maja

Koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, nie przemęczaj się, ponownie przemyśl swoje plany. W tym tygodniu czeka Cię trudna rozmowa z osobą, do której czujesz żal lub urazę. Ktoś oceni twoje postępowanie, posłuchaj pewnych rad. W tym tygodniu zachowaj spokój i trzeźwy umysł. Nie zapominaj o złożonych obietnicach, bądź sumienny i punktualny — szczególnie podczas weekendu.


23 maja do 21 czerwca

W najbliższym czasie postaraj się być wytrwały i cierpliwy. Przed Tobą zadania, które wymagać będą koncentracji i opanowania. Nie próbuj przyspieszyć pewnych spraw — wszystko wymaga czasu. Przemyśl ostatnie wydarzenia i podjęte decyzje — skup się na relacji z bliskimi. Wykorzystaj ten tydzień na poprawienie stosunków z bliską Ci osobą. W tym tygodniu skup się na rozwoju osobistym.


22 czerwca do 22 lipca

To będzie spokojny tydzień, czeka Cię radosne wydarzenie. Otrzymasz dobrą wiadomość lub zaproszenie na pewną uroczystość. Koniecznie weź w niej udział — trochę relaksu Ci się przyda. Pod koniec tygodnia zaplanuj podróż — przewietrz swoją głowę. W miłości czekają Cię szczęśliwe dni. Jeśli jesteś singlem, bądź dobrej myśli — ten tydzień Cię zaskoczy!


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu dokończysz zaległe sprawy. Korzystaj z nowych możliwości, które oferuje Ci życie. W życiu uczuciowym nadchodzą dobre dni. W twoim związku zapanuje spokój i harmonia. Spędź więcej czasu z bliskimi. Jeśli jesteś samotny, to będziesz miał większe powodzenie u płci przeciwnej. Bądź bardziej pewny siebie — możesz być przykładem dla wielu osób.


24 sierpnia do 22 września

To będzie dobry tydzień. Znajdziesz czas dla siebie, skorzystasz z chwili wolnego. W ciągu najbliższych dni będziesz towarzyski i wyrozumiały wobec najbliższych. Przyjmij zaproszenie na imprezę lub ważne spotkanie — to okazja, aby poznać kogoś, kto wiele zmieni w Twoim życiu. Spotka Cię szczere uczucie i powód do radości. Dbaj o swoje sprawy materialne — bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji.23 września do 22 października

Wyznaczysz sobie cel, do którego będziesz cierpliwie dążyć. W pracy zaangażuj się w nowy projekt, dzięki temu zyskasz niezbędne doświadczenie. Dojdziesz do wniosku, że masz zdolności lub wiedzę, jakich brakuje innym osobom w twoim otoczeniu. Okoliczności Ci sprzyjają — z entuzjazmem zabierz się do pracy. W tym tygodniu bądź punktualny — będziesz miał więcej czasu na odpoczynek.


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu szczęście wyjątkowo Ci sprzyja. Bądź dobrej myśli — w tym tygodniu załatwisz wiele niedokończonych spraw. W sprawach uczuciowych szykuje się stabilny czas, bez wielkich wzlotów i romantycznych uniesień. Jeśli kogoś poznasz, daj sobie czas na poznanie tej osoby. Uprawiaj więcej sportu, to poprawi Twoją kondycję. Tegoroczna wiosna wiele zmieni w Twoim życiu.


22 listopada do 21 grudnia

Nie rozpoczynaj w tym tygodniu nowych projektów — możesz coś przeoczyć. Ktoś odwoła spotkanie, na które czekasz od dawna. Wykorzystaj ten czas, aby lepiej się do niego przygotować. Czeka Cię również rozłąka z kimś bliskim. Im bliżej weekendu, tym więcej będziesz mieć energii oraz dobrych pomysłów. Posłuchaj swojej intuicji — nie zawiedzie Cię.


22 grudnia do 19 stycznia

W tym tygodniu szczęście będzie Ci sprzyjać. Rozwiąż zaległe sprawy, dzięki temu będziesz spokojniejszy. Twoje kontakty z przyjaciółmi się poprawią — częściej słuchaj innych, a sam będziesz słuchany. Pod koniec tygodnia poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze. Osoby samotne spotkają kogoś, kto odmieni ich codzienność.


20 stycznia do 18 lutego

Pod koniec tygodnia podejmiesz ważną decyzję i poczujesz się szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia. Tydzień zakończysz ważną rozmową — to będzie Ci potrzebne. Jeśli jesteś w związku — mów otwarcie czego pragniesz. Porzucisz swój strach i obawy, nabierzesz pewności siebie. Jeśli szukasz bratniej duszy — bądź dobrej myśli.


19 lutego do 20 marca

To będzie tydzień pełen nowych możliwości. Nie zapominaj, że świat stoi przed tobą otworem. Pod koniec tygodnia będziesz pełen energii i optymizmu, dzięki czemu spotkasz się z życzliwością innych osób. Ktoś poprosi Cię o rady w ważnej kwestii — ostrożnie przemyśl, czego oczekuje Twój rozmówca. Wraz z nadejściem wiosny zyskasz więcej pomysłów na dalszy rozwój.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni