21 marca do 19 kwietnia

Ten tydzień będzie pełen sukcesów zawodowych i finansowych. To Ty będziesz decydować o ważnych przedsięwzięciach. Twoje pomysły, w które bardzo się zaangażowałeś, będą wreszcie przynosić spodziewane efekty. Szczęście Ci sprzyja, powinieneś jednak działać szybko i zdecydowanie. Przed Tobą ważna inwestycja, która dotyczy przyszłości. To dobry czas dla osób planujących remont lub większe zakupy.


20 kwietnia do 22 maja

W najbliższych dniach chętnie zmienisz swoje przyzwyczajenia. Poświęć więcej czasu na swoje hobby oraz zainteresowania. W nadchodzącym tygodniu będziesz sporo czytać i szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Poznasz nowe osoby, które przedstawią Ci swoje poglądy, warto się nimi zainspirować. W pracy wiele osób doceni Twoje ciągłe starania.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu będziesz chciał za wszelką cenę udowadniać swoje racje. Pamiętaj, że warto wziąć zdanie innych pod uwagę. Bądź wyrozumiały i spokojny w kontaktach z innymi. Wokół Ciebie są osoby, którym na Tobie zależy, daj im dojść do głosu. Nie ukrywaj swoich uczuć w nadchodzących dniach. Ktoś będzie chciał szczerze z Tobą porozmawiać, nie odtrącaj go.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu spędź więcej czasu z przyjaciółmi, wysłuchaj bliskich Ci osób. Przed Tobą spokojniejsze, ale bardzo udane dni. W Twoim życiu nie zabraknie harmonii i równowagi. Mimo nadchodzących wydatków, ze wszystkim sobie poradzisz. Nadchodzące słoneczne dni pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. W tym tygodniu postaw na więcej aktywności fizycznej. Trochę ruchu poprawi Twoje samopoczucie.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu wykonasz wszystkie swoje zaległe obowiązki, odwiedzisz także dawnych znajomych. Sięgnij po ulubione książki i filmy, w nadchodzących dniach sprawią Ci wiele radości. Zaczniesz również zastanawiać się nad kierunkiem, w jakim zmierza Twoje życie. Zastanów się nad pewnymi zmianami. Przed Tobą czas pełen marzeń i romantycznych wzruszeń. Poznasz kogoś, kto zmieni Twoje dotychczasowe życie.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu będziesz bardziej cierpliwy. Wykonasz więcej zadań, które wymagają koncentracji i opanowania. W pracy wymagania wobec Ciebie będą rosły. Przemyśl ostatnie wydarzenia i swoje decyzje. Skup się na tym, czego oczekuje Twój partner. Przed Tobą udane rozmowy i czas spędzony z bliskimi. Skup się na własnych potrzebach, dzięki temu poczujesz się lepiej.


23 września do 22 października

W tym tygodniu uporządkuj swoje sprawy osobiste. Chaos wcale ci nie służy. Zastanów się nad kierunkiem, w jakim zmierza Twój rozwój. Skoncentruj się na najważniejszych dla Ciebie sprawach. Wokół Ciebie jest wiele osób, które dobrze Ci życzą — posłuchaj ich rad. W tym tygodniu spędzisz więcej czasu z ukochaną osobą. W sprawach zawodowych zacznie się układać, ale bądź uważny, bo ktoś patrzy Ci na ręce.


23 października do 21 listopad

W nadchodzącym tygodniu poczujesz zauważalny przypływ energii. Zadbaj o lepszą organizację, sporządź listę spraw do załatwienia. Wpadniesz na bardzo dobre pomysły oraz zyskasz nowych przyjaciół. Ten tydzień sprzyja dalekim podróżom oraz udziałowi w rodzinnych imprezach. W stosunkach z bliskimi będziesz otwarty i pozytywnie nastawiony na dyskusje.


22 listopada do 21 grudnia

Pod koniec tygodnia pokonasz trudności, które od dłuższego czasu Ci ciążyły. Odczujesz również wielki przypływ optymizmu. Otrzymasz korzystną propozycję oraz szansę, której nie możesz zaprzepaścić. Przed Tobą również spotkanie pełne wzruszeń oraz okazja do nowych znajomości. Nadchodzące dni będą męczące, ale ten trudny czas zaowocuje wieloma sukcesami.


22 grudnia do 19 stycznia

W najbliższych dniach zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy. Ktoś zaproponuje Ci współpracę w ważnym projekcie. Zapowiada się również ważna rozmowa z kobietą — wysłuchaj jej argumentów. Ktoś obcy może wywrócić twoje prywatne sprawy do góry nogami. Nie pozwól, aby czyjeś złe intencje wpłynęły na Twoje samopoczucie.


20 stycznia do 18 lutego

Wywiąż się ze starych obietnic. To będzie tydzień pełen spektakularnych zmian. Odzyskasz dobre samopoczucie dzięki bliskiej Ci osobie. W tym tygodniu skup się na swoich zaletach i dobrze je wykorzystaj. Pamiętaj, że odpoczynek jest podstawą Twojego dobrego samopoczucia. W weekend spędź czas z bliskimi i wypocznij.


19 lutego do 20 marca

Szykuje się udany tydzień. Będzie wiele okazji do zabawy. Będziesz bardzo towarzyski i wyrozumiały. Zakończysz długoletni konflikt dzięki własnej pracy i pogodnemu nastawieniu. Otrzymasz zaproszenie na ważne spotkanie. Pod koniec tygodnia wrócą wspomnienia z dzieciństwa, które skłonią Cię do przemyśleń. Przed Tobą szczęśliwe w skutkach spotkanie. Dokładnie słuchaj bliskich Ci osób, bo możesz przeoczyć pewne sygnały.


Poprzednie tygodnie