21 marca do 19 kwietnia

W najbliższych dniach pewna sprawa, która pochłaniała wiele Twojej uwagi, wreszcie się zakończy. W tym tygodniu zerwiesz pewną znajomość. Zobaczysz, kto ci sprzyja, a kto wyłącznie Cię oszukuje. Najbliższe dni będą idealną okazją do zamknięcia przedawnionych spraw. Pod koniec tygodnia przekonasz się, że to, co nowe wciąż na ciebie czeka i przyniesie ci wiele szczęścia.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu bądź uważny i słuchaj swojej intuicji. Bądź przygotowany na spore zmiany. Zastanów się, kto ci sprzyja i weź jego rady do serca. Ktoś w tym tygodniu będzie oczekiwał twojej pomocy, więc nie zawiedź go. Czeka Cię też rozłąka z bliską osobą, ale to jedynie umocni waszą relację.


23 maja do 21 czerwca

Czekają cię niespodzianki i kolosalne zmiany. Ktoś zaproponuje Ci niespodziewany wyjazd, skorzystaj z tej propozycji. Podejmuj odważne decyzje, pamiętaj, że czasem trzeba zaryzykować, aby odnieść sukces. W tym tygodniu odkryjesz pewną tajemnicę, która zmieni Twoje postrzeganie na temat pewnej osoby.


22 czerwca do 22 lipca

Ktoś zaproponuje Ci udział w ważnym projekcie, nie zmarnuj tej szansy na sukces. Relacje rodzinne ulegną poprawie, bliska Ci osoba złoży Ci niespodziewaną wizytę. W tym tygodniu będziesz pełen energii i pewności siebie. Wykorzystaj wiosenną aurę na aktywność fizyczną, która poprawi Twoje samopoczucie.


23 lipca do 23 sierpnia

Początek tygodnia będzie pełen wyrzeczeń, jednak z biegiem czasu, przekonasz się, że Twoje starania zaowocowały wspaniałymi efektami. Wiosenna aura sprawi, że będziesz pełen wigoru i motywacji do nauki. Nie zmarnuj dobrego samopoczucia, które będzie Ci towarzyszyć cały tydzień — podziel się dobrą energią z innymi. Poświęć więcej uwagi przyjaciołom, w najbliższych dniach ktoś będzie potrzebował Twojego wsparcia.


24 sierpnia do 22 września

Wraz z początkiem tygodnia odczujesz lepszą sytuację finansową. Pomysł nad którym pracowałeś, zacznie przynosić spodziewane efekty. Działaj szybko i zdecydowanie, szczęście będzie Ci sprzyjać. W nadchodzących dniach podejmiesz ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Pomyśl o swoim dalszym rozwoju. Wiosna będzie Ci sprzyjać w rozwijaniu swoich pasji oraz w realizacji zawodowych planów.23 września do 22 października

Zrób listę spraw, które musisz załatwić. Przed tobą tydzień pełen wyzwań i musisz być pełen energii, aby im sprostać, przygotuj się więc dobrze. Wpadniesz też na dobre pomysły, twoi współpracownicy docenią Twoje starania. Ten tydzień sprzyja wszelkim podróżom, wydarzeniom oraz imprezom — nie siedź więc w domu.


23 października do 21 listopad

Spotka Cię wiele życzliwości i serdeczności w Twoim otoczeniu. Podejmiesz słuszne decyzje i wybory, zaufaj tylko swojej intuicji. Odczujesz poprawę w sprawach finansowych, możliwe, że zdobyć dodatkowe pieniądze. Przed Tobą szczęśliwe chwile, zmień jednak dotychczasowy tryb życia. Zadbaj o swoje potrzeby, to wpłynie na Twoje samopoczucie oraz na sprawność fizyczną.


22 listopada do 21 grudnia

W najbliższych dniach nadrób zaległości i przygotuj się do trudnej rozmowy. Postaw sobie jasne cele, żebyś wiedział, dokąd zmierzasz, wtedy uda Ci się sprostać własnym oczekiwaniom. Planuj też odpoczynek, ponieważ będziesz potrzebować sporo energii na nadchodzące dni. Zadbaj o swoje zdrowie oraz o więcej ruchu — dzięki aktywności fizycznej zyskasz lepszą kondycję oraz pewność siebie.


22 grudnia do 19 stycznia

Przed Tobą spokojniejsze, ale bardzo radosne dni. Spotkasz znajomych, których nie widziałeś od dawna. Wykorzystaj te chwile, aby nadrobić stracony czas. Sięgnij po ulubione książki oraz filmy — pamiętaj, aby znaleźć czas tylko dla siebie. Na Twojej drodze stanie ktoś, kto zmieni Twoje dotychczasowe plany. Nie bój się wyzwań, ryzykuj i podążaj drogą, którą wskazuje Ci intuicja. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, a daleko zajdziesz.


20 stycznia do 18 lutego

Ogarnie Cię optymizm oraz radość życia, która udzieli się bliskim Ci osobom. Spotkasz się z kimś, kto do tej pory nie wydawał Ci się ciekawy. Wokół Ciebie jest wiele sprzyjających Ci osób, musisz uważniej się rozglądać, a zrealizujesz swoje marzenia o wielkiej miłości. Nie rezygnuj ze swoich marzeń o dalekich podróżach. W najbliższym czasie będzie okazja do dalekich wojaży z kimś bliskim. Wykorzystaj wspólny czas na odbudowanie waszych relacji.


19 lutego do 20 marca

W pracy ktoś zaproponuje Ci ciekawą propozycję, przemyśl ją dokładnie. Podejmij małe ryzyko, a nawet zdobędziesz dodatkowe doświadczenie i pieniądze. W sprawach sercowych zachowaj spokój i poświęć czas na rozmowę z bliską osobą. Pamiętaj, że nie zawsze mniej, znaczy lepiej. Zastanów się nad ostatnimi wydarzeniami, które wprawiły Cię w lepszy nastrój i wyciągnij z tego wnioski na przyszłość.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni