21 marca do 19 kwietnia

Ten tydzień będzie pełen pozytywnych emocji. Wpadniesz na genialny pomysł, dzięki któremu zyskasz uznanie w pracy. Twój optymizm będzie mieć odzwierciedlenie w codziennych sprawach. To dobra okazja, by zorganizować spotkanie z przyjaciółmi. Patrz z nadzieją w przyszłość, ponieważ najbliższe dni wiele zmienią w Twoim życiu.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu zmienisz podejście do wielu spraw, Twoja intuicja jak zwykle Cię nie zawiedzie. Zaufaj swojemu przeczuciu i rozsądkowi. Nie podejmuj ryzyka w kwestiach finansowych, przemyśl wszystkie możliwe opcje, zanim podejmiesz decyzję. Twój partner zaskoczy Cię w tym tygodniu, bądź otwarty na propozycje i zmiany, ponieważ oboje tego potrzebujecie. Skup się na sobie, dzięki czemu odzyskasz siłę do dalszych działań.


23 maja do 21 czerwca

To będzie tydzień pełen zmian i niespodzianek. Ktoś zaproponuje Ci daleki wyjazd, przemyśl tę propozycję, ponieważ przyda Ci się odpoczynek. Odkryjesz również pewną tajemnicę na temat osoby, którą dobrze znasz, nie wyciągaj jednak pochopnych wniosków. Pamiętaj, że plotki szybko się roznoszą. Panuj nad swoimi emocjami, w tym tygodniu będziesz wyjątkowo niespokojny.


22 czerwca do 22 lipca

W najbliższych dniach zakończysz zaległe sprawy i będziesz z optymizmem patrzeć w przyszłość. Czeka Cię wiele wspaniałych chwil z bliskimi. Zaplanuj wspólny wyjazd i poświęć im więcej uwagi, dzięki temu lepiej się poczujesz. Ten tydzień pozytywnie Cię zaskoczy pod względem finansowym. Przygotuj się na wygraną. Zaangażuj się w relacje z przyjaciółmi, ktoś od dawna czeka na telefon od Ciebie.


23 lipca do 23 sierpnia

Będziesz bardzo zabiegany w tym tygodniu, dobrze planuj swoje działania. Dzięki udanej organizacji uda Ci się zrealizować wszystkie cele. Nie zapominaj o aktywności fizycznej, która przyda Ci się w tym tygodniu. Natłok spraw wcale Cię nie przytłoczy, dzięki nim będziesz pełen energii i chęci do działania. Ktoś Ci pomoże i zmieni bieg wydarzeń, choć wcale się tego nie spodziewasz.


24 sierpnia do 22 września

W pracy będziesz pochłonięty obowiązkami, przełożony szykuje dla Ciebie pewną niespodziankę. Twoje długie starania zostaną docenione. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek, ponieważ w kolejnych tygodniach czeka Cię wiele wyzwań. Pod koniec tygodnia odezwie się do Ciebie bliska osoba — wysłuchaj jej i spędź z nią trochę czasu, ponieważ oboje tego potrzebujecie.


23 września do 22 października

Nie składaj w najbliższych tygodniach obietnic bez pokrycia, upewnij się, że jesteś w stanie zrobić to, o czym mówisz. Weźmiesz udział w pewnym wydarzeniu, podczas którego spotkasz kogoś znajomego. Wrócą dawne wspomnienia, bądź jednak stanowczy i nie wracaj do dawnych zażyłości. Dzięki odpoczynkowi, uda Ci się odzyskać utracone siły.


23 października do 21 listopad

Bądź gotów do ważnej rozmowy. Pod koniec tygodnia będziesz miał więcej obowiązków, jednak nie obawiaj się, poradzisz sobie ze wszystkim. Dzięki determinacji i wiedzy zostaniesz doceniony, przygotuj się na wielki sukces. Miej na uwadze również swój stan zdrowia — w najbliższych dniach będziesz czuł się przemęczony natłokiem obowiązków.


22 listopada do 21 grudnia

Zakończysz pewną dawno rozpoczętą inwestycję, dzięki czemu zyskasz więcej wolnego czasu. Poświeć go na aktywność fizyczną, która wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Skup się na odpoczynku oraz na chwilach z bliskimi. Dawny przyjaciel znowu się odezwie, wysłuchaj go i zakończ dawne konflikty. Pamiętaj o swoich planach edukacyjnych — rozwój swoich zainteresowań dobrze wpłynie na Twoją przyszłość.


22 grudnia do 19 stycznia

Ten tydzień będzie wypełniony nowymi możliwościami. Będziesz miał wiele pomysłów, które zrealizujesz jeszcze w tym tygodniu. Ktoś bliski poprosi Cię o pomoc, dzięki czemu odnowicie wasze kontakty. Jeśli szukasz wielkiej miłości, ten tydzień przyniesie wiele zmian w życiu towarzyskim. Spotkasz człowieka, który zrozumie Cię w stu procentach.


20 stycznia do 18 lutego

Przygotuj się na szereg niespodzianek w najbliższych dniach. Bądź ostrożny w kontaktach z płcią przeciwną, ponieważ w tym tygodniu spotkasz kogoś, kto nie będzie miał dobrych zamiarów. Bądź uważny i zapobiegliwy, dzięki czemu najbliższe dni będą pełnie zabawy oraz dobrego nastroju. W sprawach zawodowych czeka Cię wiele pozytywnych zmian. To jest Twój czas.


19 lutego do 20 marca

Ten tydzień będzie idealny na wszelkiego rodzaju porządki. Uporządkuj zaległe sprawy — zarówno urzędowe, jak i te związane z życiem uczuciowym. Dzięki temu poczujesz spokój i harmonię. Odkryjesz swoje nowe zainteresowania. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty. W tym tygodniu uda Ci się spotkać z ważną dla Ciebie osobą, poświęć jej dużo czasu i wysłuchaj.


Poprzednie tygodnie