21 marca do 19 kwietnia

Nadchodzący tydzień będzie pełen pozytywnych wiadomości. Energia będzie Cię rozpierać. Podejmiesz też wiele odważnych decyzji, weźmiesz też udział w ważnych wydarzeniach. Wpadniesz na wiele dobrych pomysłów. Nadchodzące dni sprzyjają dalekim podróżom. Będziesz odważniejszy w nawiązywaniu kontaktów z nieznajomymi.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu czeka Cię wiele pozytywnych wydarzeń. Pewna osoba pomoże Ci załatwić sprawę urzędową, z którą od dawna się zmagasz. Osoby, które są w związkach przeżyją ponowny rozkwit miłości. Samotne Byki mogą liczyć na poznanie wyjątkowej osoby, która zmieni ich los. Nie zastanawiaj się zbyt długo, ponieważ czas ucieka. Pora podjąć poważne decyzje.


23 maja do 21 czerwca

W najbliższych dniach będziesz zupełnie pochłonięty sprawami zawodowymi, zwracaj uwagę na bliskie Ci osoby, ponieważ ktoś od dawna zabiega o Twoją uwagę. Zadbaj też o odrobinę odpoczynku i relaksu, to pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Odnajdziesz spokój u boku osoby, która od dawna Cię wspiera. Zaplanuj z rozmysłem najbliższe wolne dni, aby w pełni z nich skorzystać.


22 czerwca do 22 lipca

Na początku tygodniu zrealizujesz swoje cele, do których od dawna dążysz. Weźmiesz też udział w nowym, ambitnym projekcie, dzięki któremu polepszy się Twoja sytuacja finansowa. Na rozrywkę znajdziesz nieco mniej czasu, ale ciężka praca zaowocuje wielkim sukcesem, którego jeszcze się nie spodziewasz. Zaufaj swojej intuicji, w najbliższych dniach Cię nie zawiedzie. Bądź też bardziej cierpliwy, dzięki temu odniesiesz sukces.Przed Tobą wymagający tydzień. Zakończ pewne sprawy, które od dawna zaprzątają Twoją głowę. Dzięki temu unikniesz frustracji w najbliższych dniach. Wyciągnij wnioski z ostatnich niepowodzeń. Nie załamuj się, pamiętaj, że wszystko nas czegoś uczy i owocuje w przyszłości. Twoje relacje z otoczeniem będą trudne w najbliższych dniach. Postaraj się być bardziej cierpliwy.


23 lipca do 23 sierpnia

Przed Tobą wymagający tydzień. Zakończ pewne sprawy, które od dawna zaprzątają Twoją głowę. Dzięki temu unikniesz frustracji w najbliższych dniach. Wyciągnij wnioski z ostatnich niepowodzeń. Nie załamuj się, pamiętaj, że wszystko nas czegoś uczy i owocuje w przyszłości. Twoje relacje z otoczeniem będą trudne w najbliższych dniach. Postaraj się być bardziej cierpliwy.


24 sierpnia do 22 września

Nadchodzące dni będą pełne wyzwań. Nie przegap szansy, którą daje Ci los. Unikaj składania pustych obietnic, ponieważ ktoś bardzo liczy się z Twoim zdaniem i czeka na podjęcie pewnych kroków z Twojej strony. W tym tygodniu przedstaw jasno swoje żądania wobec pracodawcy, spotka Cię miła niespodzianka, ponieważ czeka Cię długo wyczekiwany awans.


23 września do 22 października

Twoja ciężka praca zacznie przynosić oczekiwane efekty, ktoś doceni Twoje starania. Szczęście Ci sprzyja, musisz jednak podjąć szybkie i zdecydowane decyzje. Wagi, które realizują poważne inwestycje, czeka sporo wyzwań. Uda się im sprostać, jeśli wszystko zostanie dokładnie zaplanowane. Nie obawiaj się skutków swoich decyzji, ponieważ gwiazdy nad Tobą czuwają i wskażą Ci drogę.


23 października do 21 listopad

Nadchodzące dni będą zwariowane, weźmiesz udział w nieoczekiwanych podróżach i poznasz zaskakujących ludzi. Bliskie Ci osoby pozytywnie Cię zaskoczą i będą wspierać Twoje decyzje. Zwróć też większą uwagę na swoje zdrowie, ponieważ w ostatnich miesiącach je zaniedbałeś. Nie obawiaj się nowych wyzwań, dzięki nim jesteś pełen energii.


22 listopada do 21 grudnia

Czeka Cię sporo ważnych wydarzeń związanych z obowiązkami zawodowymi. Bądź spokojny i pewien siebie, ponieważ wszystkiemu sprostasz, strach ma często większe oczy niż nam się wydaje. Nadchodzący tydzień sprzyja też nauce nowych rzeczy oraz realizacji projektów związanych z pracami ogrodniczymi. Piękna pogoda będzie sprzyjać dalekim wyprawom, które planujesz od dawna.


22 grudnia do 19 stycznia

Dobry nastrój będzie Ci towarzyszyć przez cały tydzień. Ludzie wokół będą Ci bardzo przychylni. Na początku tygodnia rozstrzygniesz pewną sprawę, która od dawna Ci ciąży. Bądź dobrej myśli, bo po co być złej? Gwiazdy Ci sprzyjają i wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanowałeś. W sprawach sercowych czeka Cię pozytywne zaskoczenie. Samotne Koziorożce poznają kogoś, kto w końcu je doceni.


20 stycznia do 18 lutego

Pod koniec tygodnia spotka Cię wiele zmian i niespodzianek. Ktoś zaprosi Cię w daleką podróż. Kilka dni odpoczynku dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie, zyskasz też więcej spokoju i poprawisz swoją kondycję fizyczną. Poświęć więcej czasu swojemu rozwojowi, to zapewni Ci więcej pewności siebie.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu odkryjesz sekret, który znacząco wpłynie na Twoje życie. Ostrożnie podejmuj decyzje finansowe, ponieważ najbliższe dni przyniosą niespodziewane wydatki. Uporasz się z nimi dzięki przezorności i uporowi w dążeniu do celu. Odezwie się do Ciebie ktoś, kto od dawna chciał spędzić z Tobą więcej czasu. Nie zamykaj się na kontakty z przyjaciółmi, ponieważ ktoś potrzebuje Twojej pomocy.


Poprzednie tygodnie