21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu zaplanuj dokładnie to, co chcesz zrobić. Dzięki dobrej organizacji uda Ci się dokończyć wszystkie zaległe sprawy. Przestań koncentrować się na swoich słabościach, ponieważ masz wiele mocnych cech, które zauważają inni i dzięki którym osiągniesz sukces w tym tygodniu. W nadchodzących dniach zyskasz więcej siły psychicznej, dzięki której sprostasz wielu zadaniom.


20 kwietnia do 22 maja

Zwróć szczególną uwagę na swoje interesy w tym tygodniu. Nie wchodź z nikim w spory, ponieważ nadchodzący tydzień nie sprzyja konfliktom. Bądź wyrozumiały w kontaktach partnerskich, ponieważ wyjdą na wierzch długo skrywane tajemnice oraz obawy. Zanim podejmiesz jakikolwiek decyzje, weź pod uwagę wszystkie możliwości. Najbliższe dni sprzyjają dalekim wyprawom.


23 maja do 21 czerwca

To będzie tydzień pełen trudnych i poważnych rozmów. Spotkasz kogoś, do kogo czujesz urazę i żal. Ta konfrontacja jest Ci potrzebna, dzięki temu zrozumiesz pewne niewyjaśnione kwestie. Mimo licznych wyzwań jakim będziesz musiał sprostać w tym tygodniu, będzie towarzyszyć Ci spokój i opanowanie. W najbliższych dniach przekonasz się, na kogo możesz liczyć, a z kim tylko marnujesz swój czas.


22 czerwca do 22 lipca

Wiele wyzwań czeka Cię w tym tygodniu. Nie obawiaj się przyznać do niewiedzy, ponieważ dzięki dobrym radom uda Ci się sprostać wielu zadaniom. Osoba, której się nie spodziewasz, złoży Ci niespodziewaną wizytę. Bądź dobrej myśli, ponieważ dowiesz się czegoś, co zmieni Twoje wakacyjne plany. Pamiętaj, że to, co najcenniejsze przychodzi znienacka.


23 lipca do 23 sierpnia

Wiele poważnych zdarzeń czeka Cię w pracy w bieżącym tygodniu. Gwiazdy zapowiadają wiele pięknych chwil, których się nie spodziewasz. Nie przeceniaj swoich sił w najbliższych dniach. Pamiętaj, że odpoczynek jest ważną częścią życia, dzięki której zyskujemy nowe siły i energię. Skup się na swoich potrzebach i na własnym zdrowiu.


24 sierpnia do 22 września

Twoje relacje z bliskimi osobami zostaną wystawione na próbę. Będziesz w tym tygodniu wyjątkowo zajęty, co odbije się na wielu bliskich osobach. Postaraj się jednak dobrze gospodarować czasem, dzięki czemu sprostasz obowiązkom zawodowym oraz rodzinnym. Relacje z pewną przyjaciółką zostaną wystawione na próbę. Ktoś bliski zaprosi Cię na nieoczekiwane przyjęcie.


23 września do 22 października

Nabierz więcej dystansu do obowiązków zawodowych, ponieważ ktoś z bliskiego otoczenia jest spragniony Twojej obecności. Pogoda będzie sprzyjać aktywności na świeżym powietrzu, postaraj się więcej ruszać i jednocześnie spędzać czas z przyjaciółmi. Nadchodzący tydzień będzie sprzyjać dalekim wyprawom, dzięki czemu poznasz wiele nowych osób.


23 października do 21 listopad

Początek tygodnia będzie pełen emocji i nieprzewidywalnych przygód. Tak samo będzie w miłości — zdarzy się coś, czego zupełnie się nie spodziewasz. Najbliższe dni będą zaskakujące i pełne pozytywnej energii. Nie bój się zaryzykować i posłuchaj swojej intuicji. W tym tygodniu będziesz pozytywnie zaskoczony tym, co przyniesie Ci los. Spędź trochę czasu na samotnej kontemplacji, to pozwoli Ci podjąć pewne decyzje.


22 listopada do 21 grudnia

W końcu dojdzie do spotkania z osobą z którą od dawna próbowałeś się umówić. Bądź opanowany i skup się na tym, co chciałeś przekazać. Nie pielęgnuj dawnej urazy i spróbuj zacząć wszystko od początku. Pod koniec tygodnia weźmiesz udział w ważnej imprezie firmowej. Zaprezentuj się z jak najlepszej strony. Samotne Strzelce mogą liczyć na nową znajomość.


22 grudnia do 19 stycznia

Zwróć większą uwagę na osoby z Twojego otoczenia, ponieważ ktoś od dawna potrzebuje pomocy. Dzięki Twojemu zaangażowaniu, uda się załatwić coś, co od dawna było czyimś utrapieniem. Koziorożce w związkach muszą bardziej się postarać i powinny wykrzesać z siebie więcej zrozumienia. Single spotkają osobę, która zaprosi je na ważne wydarzenie.


20 stycznia do 18 lutego

Ktoś z bliskiego otoczenia będzie próbować wytrącić Cię z równowagi. Dzięki wewnętrznemu spokojowi, który będzie Ci towarzyszyć od początku tygodnia, uda Ci się załatwić wszystkie sprawy urzędowe oraz zażegnać wszystkie konflikty. Pamiętaj, że najważniejszy jest spokój i dokładne, przemyślane decyzje. Początek lata przyniesie wiele pozytywnych wiadomości.


19 lutego do 20 marca

Nie podejmuj za szybko decyzji związanych z wielkimi zakupami. Przemyśl, czy bieżący tydzień jest odpowiednim momentem. Wszelkie inwestycje skonsultuj z kimś bliskim, ponieważ w tym tygodniu będziesz pełen emocji, które nie zawsze są dobrym doradcą. W tym tygodniu ktoś zaprosi Cię w daleką podróż. Przemyśl to, ponieważ potrzebujesz chwili wytchnienia.


Poprzednie tygodnie