21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu zakończysz wiele zaległych zadań, jednak ktoś zmieni zdanie, dotyczące ważnej dla Ciebie sprawy. Zachowaj spokój, a znajdziesz dobre wyjście z każdej sytuacji. Poznasz również wpływową osobę, która przedstawi Ci wiele nowych możliwości. Nie bój się zaryzykować i uwierz w swoje możliwości. Wiele zyskasz w nadchodzących dniach dzięki własnemu zaangażowaniu.


20 kwietnia do 22 maja

Wyniki Twojej pracy zostaną w tym tygodniu poddane ocenie, przygotuj się do poważnej rozmowy. Nie obawiaj się, Twoje starania zostaną docenione i rozpoczniesz urlop w dobrym humorze. Na początku tygodnia więcej odpocznij, ponieważ w weekend czeka Cię sporo pracy. Przed Tobą wiele poważnych rozmów z partnerem, dokładniej słuchaj i bądź bardziej wyrozumiały.


23 maja do 21 czerwca

W nadchodzącym tygodniu będziesz pozytywnie nastawiony do wszystkich obowiązków, dzięki czemu uporasz się ze wszystkim. Ten tydzień sprzyja nowym przedsięwzięciom, będziesz pełen energii, a pomysły szybko wpadną CI do głowy. Masz szanse na awans, nie zaprzepaść szansy rozwoju i dobrze wykorzystaj to, co przyniesie Ci los. Niezapowiedziany gość zapuka do Twoich drzwi.


22 czerwca do 22 lipca

Początek tygodnia będzie wyjątkowo spokojny, a w weekend czeka Cię miła niespodzianka. Otrzymasz też dobrą wiadomość, która wpłynie na Twoje plany wakacyjne. W najbliższych dniach nie stroń od spotkań towarzyskich, Twoja pozytywna aura wszystkim się udzieli, dzięki czemu zyskasz nowych, wartościowych ludzi w swoim życiu. Poświęć też więcej czasu swojemu partnerowi.


23 lipca do 23 sierpnia

To będzie wyjątkowo intensywny tydzień. Poczujesz zmęczenie większe niż zawsze, jednak aktywnie spędzony czas zaowocuje wieloma sukcesami zawodowymi. Zakończysz pewną znajomość, która od dawna wywoływała w Tobie poczucie niezrozumienia. Gwiazdy sprzyjają jednak nowym, ciekawym znajomościom, dzięki którym poczujesz się pewniejszy siebie i szanowany.


24 sierpnia do 22 września

Przekonasz się, że czas zmienia wszystko, często pozytywnie wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Nie obawiaj się zmian, których od dawna się spodziewasz. Przystosuj się do nowych okoliczności i doceń to, co przyniesie Ci los. Przekonasz się, że wiele osób w Twoim pobliżu jest Ci przychylnych. Jeśli wciąż szukasz bratniej duszy, zwróć uwagę na osobę, która od zawsze Ci towarzyszy.


23 września do 22 października

Wiele obowiązków przytłoczy Cię w najbliższym czasie, jednak wszystkim sprostasz i pod koniec tygodnia czeka Cię zasłużony odpoczynek. Zakończysz też pewną znajomość, która od dawna Ci ciąży. Wobec nowych propozycji spędzenia urlopu zachowaj pewien rozsądek i dystans, przemyśl dokładnie, czego chcesz i wtedy zaplanuj, z kim spędzisz najbliższe dni.


23 października do 21 listopad

Sprawy zawodowe w najbliższych dniach pochłoną większą część Twojego czasu, jednak to zaowocuje długo wyczekiwanym awansem, który przyniesie Ci wiele nowych możliwości. Znajdź więcej czasu dla siebie i na odpoczynek, aby móc się zdystansować od codzienności i nabrać więcej motywacji do dalszych działań. U boku bliskiej osoby znajdziesz spokój i zrozumienie.


22 listopada do 21 grudnia

Spotkaj się w tym tygodniu z przyjaciółmi, ktoś chce od dawna z Tobą szczerze porozmawiać. Poznasz bliżej osobę, która od dawna jest w Twoim życiu, ale nie zwracałeś na nią uwagi. Skup się na swoim rozwoju duchowym, więcej odpoczywaj i przemyśl, czego chcesz w życiu, dzięki temu poukładasz swoje myśli i sprecyzujesz play na najbliższe miesiące.


22 grudnia do 19 stycznia

Porzuć stare i znane Ci od dawna schematy. Otwórz się na nowe wyzwania i znajomości, zrób krok naprzód i uwierz we własne możliwości. Nie myśl o tym, co było i skup się na przyszłości, której przebieg zależy w dużej mierze od Ciebie. W kontaktach towarzyskich szykuje się wiele zmian. Poznasz osobę, która wprowadzi wiele zmian w Twoim życiu. Zwróć uwagę na otaczającą Cię przyrodę, zacznij cieszyć się drobnostkami.


20 stycznia do 18 lutego

Panuj nad swoimi emocjami, ponieważ w tym tygodniu będziesz wyjątkowo niespokojny. Więcej odpoczywaj i spędź czas na świeżym powietrzu, więcej ruchu też Ci nie zaszkodzi — dzięki temu poprawisz swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie. Szykują się drobne nieporozumienia z partnerem, bądź bardziej wyrozumiały i wsłuchaj się w potrzeby bliskich Ci osób.


19 lutego do 20 marca

Wiele ważnych wydarzeń czeka Cię w nadchodzącym tygodniu, nie przegap szansy, którą daje Ci los i zrób krok do przodu. Czeka Cię też poważna rozmowa na temat pieniędzy. Jeśli dobrze się postarasz, w najbliższych dniach dokonasz ważnego zakupu, który ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Przyjmij zaproszenie na ważną uroczystość. Poznasz tam kogoś, kto zmieni Twoje podejście do codzienności.


Poprzednie tygodnie