21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu uporasz się z obowiązkami, które od dawna Ci ciążyły. Otrzymasz ciekawą propozycję udziału w ważnym projekcie, dzięki któremu będziesz miał szansę na awans oraz rozwój. Bądź konsekwentny i cierpliwy, a Twoja ciężka praca zostanie doceniona. Bliska osoba poprosi Cię o pewną przysługę. Nie wahaj się udzielić jej pomocy, bo niedługo sam znajdziesz się w podobnej sytuacji.


20 kwietnia do 22 maja

Doskonały nastrój będzie Ci towarzyszyć cały tydzień. Wpadniesz też na bardzo dobry pomysł, który zaowocuje dodatkowym zarobkiem. Twój optymizm udzieli się innym. Znajdziesz też więcej okazji do żartów i rozmów z osobami, których od dawna unikałeś. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, zacznij baczniej rozglądać się wokół siebie. Szczęście jest czasem bliżej, niż nam się wydaje.


23 maja do 21 czerwca

Bądź czujny i przygotowany na zmiany. Ktoś Ci bliski może Cię zaskoczyć swoją decyzją, której się nie spodziewasz. Zastanów się, kto Ci sprzyja i czego chcesz na obecną chwilę. W Twoim związku nastanie bardzo wymagający czas, to będą trudne dni i oboje będziecie musieli wykazać się chęcią działania i cierpliwością. Czeka was też nieoczekiwana rozłąka.


22 czerwca do 22 lipca

Sprawy zawodowe pochłoną większość Twojego czasu w tym tygodniu. Ktoś będzie chciał zepchnąć na Ciebie swoje obowiązki, bądź bardziej stanowczy, aby inni nie wykorzystywali Twojej pracowitości. Znajdź więcej czasu na drobne, codzienne przyjemności, dzięki czemu będziesz miał w sobie więcej energii. Wpadniesz też na dobre pomysły, jeśli nie będziesz myśleć tylko o obowiązkach.


23 lipca do 23 sierpnia

Zrób sobie w tym tygodniu więcej wolnego, wykorzystaj urlop i wyjedź w daleką podróż o której marzysz od dawna. Nie podejmuje w nadchodzących dniach ważnych decyzji, gwiazdy podpowiadają, aby poczekać z tym do końca miesiąca. Nabierz dystansu do codzienności i nie dawaj ponieść się emocjom. Nie rezygnuj ze swoich planów z powodu kogoś, wypracujcie kompromis, aby każdy był zadowolony.


24 sierpnia do 22 września

Przed Tobą wyjątkowo szczęśliwy tydzień, uporasz się z dawnymi kłopotami finansowymi. Przekonasz się, że wiedza, którą masz od dawna, przyda Ci się w najmniej oczekiwanym momencie. Ciesz się sukcesami, które przytrafią Ci się w najbliższym tygodniu. Poczujesz też wielkie natchnienie twórcze i wpadniesz na pomysł, jak urządzić pomieszczenie, które od dawna Cię męczy swoim wystrojem.


23 września do 22 października

Czeka Cię wielki wysiłek fizyczny w tym tygodniu, jednak efekty Twojej pracy przyniosą oczekiwane rezultaty. Poprawią się kontakty rodzinne, szczególnie relacja z pewną młodą kobietą. Pewien mężczyzna ponownie stanie na Twojej drodze, pozwól mu wyjaśnić pewne sprawy, aby móc zamknąć kłopotliwy rozdział w Twoim życiu. Nie skupiaj się na negatywnych aspektach swojego życia, zacznij dostrzegać więcej pozytywów.


23 października do 21 listopad

W nadchodzącym tygodniu poczujesz się zmęczony ogromem obowiązków. Pośpiech i zamieszanie nie sprzyja dobremu nastrojowi, jednak postaraj się lepiej zorganizować, wtedy załatwisz wszystkie sprawy. W kontaktach z pewną bliską Ci kobietą szykuje się sporo zamieszania. Postaraj się znaleźć więcej czasu na rozmowę, aby poznać wszystkie argumenty drugiej strony.


22 listopada do 21 grudnia

Zapowiadają się szczęśliwe dni w sprawach uczuciowych. Nie skupiaj się na wątpliwościach, tylko zrób kolejny krok, który przybliży Cię do szczęśliwej relacji. Gwiazdy zapowiadają owocny czas na zawieranie nowych znajomości. Pozbądź się uprzedzeń i spróbuj zawrzeć nowe znajomości, które pozytywnie wpłyną na Twoją osobowość. Podczas najbliższych dni postaraj się załagodzić dawne konflikty.


22 grudnia do 19 stycznia

Twoja intuicja będzie wyjątkowo wyostrzona w najbliższych dniach. Posłuchaj jej i nie obawiaj się zaryzykować. Przemyśl swoje ostatnie spostrzeżenia na temat pewnej osoby. Po pewnym czasie, gdy emocje opadną, zaczynamy dostrzegać, co tak naprawdę się stało i jaką decyzję powinniśmy podjąć. Nie podejmuj zbędnego ryzyka w sprawach zawodowych i finansowych. Stateczność i spokój są Ci teraz najbardziej potrzebne.


20 stycznia do 18 lutego

Dojdziesz do wniosku, że nie możesz dłużej zwlekać z podjęciem kluczowych decyzji. W sprawach zawodowych będziesz musiał wykazać się wiedzą oraz determinacją. W tym tygodniu szczęście wyjątkowo Ci sprzyja, przyjaciele będą cię wspierać i podpowiedzą, na co warto zwrócić uwagę. Bądź odważny i szukaj własnej drogi. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu, to poprawi Twój nastrój.


19 lutego do 20 marca

Będziesz w tym tygodniu bardzo emocjonalny. Nie zamartwiaj się jednak na zapas i postaraj się uporządkować wszystkie zaległe sprawy. Wywiąż się z obietnic, dzięki czemu poprawi się Twój nastrój i zamkniesz wszystkie zaległe sprawy. Pewna bliska Ci osoba pomoże Ci odzyskać dobre samopoczucie. W relacji partnerskiej będziesz musiał wykazać się cierpliwością i zrozumieniem.


Poprzednie tygodnie