21 marca do 19 kwietnia

Przed Tobą ekscytujący tydzień, pełen niespodziewanych wydarzeń. Wykorzystasz wszystkie okazje do wielkiego sukcesu. Dzięki pomocy pewnej osoby będziesz mieć wielką możliwość rozwoju. Nie zaprzepaść tej okazji i spróbuj uwierzyć w swoje możliwości. Największe sukcesy dopiero przed Tobą. Wpadniesz na genialny pomysł, który zmieni Twoją pozycję zawodową.


20 kwietnia do 22 maja

Nie skupiaj się na swoich niepowodzeniach. Wyciągnij odpowiednie wnioski i ruszaj przed siebie. Nadchodzący tydzień będzie obfitował we wzloty i upadki, ale nie zniechęcaj się. Wszystko, co najlepsze wciąż jest przed Tobą. Pod koniec tygodnia weźmiesz udział w ważnym wydarzeniu, które zmieni wiele rzeczy w Twojej codzienności.


23 maja do 21 czerwca

Będziesz pełen energii i entuzjazmu od pierwszych dni tygodnia. Nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać. Nie zniechęcaj się małymi niepowodzeniami, wszak i na tym opiera się życie. Otrzymasz zaproszenie na pewne ciekawe, artystyczne wydarzenie. Nie marnuj dni na rozpamiętywanie, idź przed siebie, a spotka Cię wiele radosnych chwil w nadchodzący weekend.


22 czerwca do 22 lipca

Stawiasz sobie bardzo wymagające cele, to dobrze wpływa na Twoje samopoczucie, jednak nie zapominaj o odpoczynku. Dzięki dobrej regeneracji więcej zdziałasz, a Twoje wyniki też będą lepsze. Zaplanuj daleką podróż z partnerem, od dawna na to czekacie, a czas we dwoje bardzo wam się przyda. Szczera rozmowa z przyjacielem dobrze Ci zrobi, nie odkładaj jej w nieskończoność.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu sprostasz wielu swoim zamierzeniom, uda Ci się dokończyć zaległe projekty w pracy oraz zaplanować kolejne działania. Otrzymasz radę od przełożonego, nie bagatelizuj jej, skorzystaj ze słów wsparcia i wyciągnij należyte wnioski. Mimo wielu obaw podołasz wszystkim zadaniom, które sobie wyznaczyłeś. Rozejrzyj się wokół siebie - ktoś od dawna czeka na Twoją uwagę.


24 sierpnia do 22 września

Początek miesiąca okaże się wyjątkowo satysfakcjonujący. Doprowadzisz do końca wiele spraw, które od dawna Ci ciążyły. Skup się na swoich planach i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Wizyta pewnego niezapowiedzianego gościa sprawi, że poczujesz się wyjątkowo zdezorientowany i zmienisz kilka swoich najbliższych planów. Wpadniesz na dobry pomysł, który spotka się z uznaniem przełożonego.


23 września do 22 października

Poświęcisz wiele czasu na przygotowania do ważnej uroczystości. Twoje starania zostaną docenione. W pracy spodziewaj się wielu przychylnych słów. Wiele osób dostrzega Twoją pracowitość i poświęcenie. Masz w pobliżu osoby, które zabiegają o Twoją uwagę. Poświęć im więcej czasu i postaraj się szczerze z nimi porozmawiać. Pod koniec tygodnia możliwy przypływ gotówki.


23 października do 21 listopad

W weekend w końcu odpoczniesz, jednak w środku tygodnia czeka Cię sporo pracy. Dokończ zaległości w pracy oraz remont, który od dawna spędza Ci sen z powiek. Pewien mężczyzna przyjdzie z pomocą i przekonasz się, na kim możesz na prawdę polegać. Nie obawiaj się inwestycji pod koniec tygodnia, dobra passa Ci sprzyja.


22 listopada do 21 grudnia

Wykorzystaj ostatnie ciepłe dni na wzmożoną aktywność fizyczną. Dzięki temu poczujesz się lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie obawiaj się podejmować ryzykownych decyzji, teraz gwiazdy Ci sprzyjają, dzięki czemu podejmiesz dobrą decyzję w ważnej dla Ciebie kwestii. Skorzystaj z zaproszenia na imprezę muzyczną, to dobrze na Ciebie wpłynie.


22 grudnia do 19 stycznia

Początek tygodnia będzie wyjątkowo udany. Czeka Cię spory przypływ gotówki i wiele miłych niespodzianek ze strony partnera. Zaplanujcie wspólną podróż, ruch na świeżym powietrzu jest Ci potrzebny. Wsłuchaj się w to, co mówi Twój partner, długa i szczera rozmowa na pewno wyjdzie wam na dobre. Pewna długa znajomość przerodzi się w gorące uczucie, bądź tylko bardzo uważny.


20 stycznia do 18 lutego

Zachowanie bliskiej Ci osoby bardzo Cię zdziwi. Pamiętaj, że każdy może reagować inaczej, postaraj się być bardziej wyrozumiały dla bliskich. Pod koniec tygodnia ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie zniechęcaj się i zaoferuj swoją pomoc. Pamiętaj, że dobre uczynki szybko wracają. Pod koniec tygodnia czeka Cię niespodziewana wygrana. W tym tygodniu będziesz też bardziej zdeterminowany.


19 lutego do 20 marca

Wysiłek fizyczny wyjątkowo przyda Ci się w tym tygodniu. Będziesz pełen energii, którą będziesz mógł dobrze wykorzystać. Podczas weekendu spotkasz osobę, która wniesie wiele radości do Twojego życia. Nie zamykaj się na nowe i próbuj wychodzić ze swojej strefy komfortu. Starsza osoba da Ci cenną radę, nie bagatelizuj jej.


Poprzednie tygodnie