21 marca do 19 kwietnia

Przed Tobą tydzień pełen wyzwań, uporasz się z zaległymi sprawami, które od dawna zakłócały Twój spokój. Mimo porażki, która ostatnio Cię spotkała, odniesiesz w najbliższych dniach spory sukces. Uwierz w swoje możliwości i podejmuj kolejne wyzwania. Dzięki ciężkiej pracy i uporowi zostaniesz doceniony zarówno w pracy jak i przez najbliższych.


20 kwietnia do 22 maja

Nie skupiaj się na przeszłości, pędź do przodu, przed Tobą kolejne wyzwania i szanse na awans. W kolejnych dniach spodziewaj się niespodziewanego przypływu gotówki. Jeśli planowałeś poważną inwestycję lub zakup, poczekaj do kolejnego miesiąca. Gwiazdy sprzyjają zawieraniu nowych znajomości, może pora wziąć udział w spotkaniu, które długo odkładałeś.


23 maja do 21 czerwca

W najbliższym tygodniu w pewnej sprawie pomoże Ci osoba, która od dawna nie utrzymywała z Tobą kontaktu. Nie wyciągaj pochopnych wniosków i wysłuchaj argumentów drugiej strony. Czeka Cię również wiele zmian i niespodzianek w nadchodzących dniach. Otrzymasz też zaproszenie w daleką podróż. Najbliższy weekend będzie pełen pozytywnych emocji.


22 czerwca do 22 lipca

Patrz śmiało w przyszłość i skup się na dalszym rozwoju. Przyda Ci się więcej odpoczynku i aktywności fizycznej. To pozwoli Ci wszystko przemyśleć. Dojdziesz do trafnych wniosków i podejmiesz trafną decyzję w pewnej ważnej sprawie. Odkryjesz też pewną tajemnicę, która zmieni Twoje zdanie na temat pewnej osoby. Początek tygodnia to dobry moment na inwestycje.


23 lipca do 23 sierpnia

Jeśli nadal poszukujesz bratniej duszy, rozejrzyj się wokół, ponieważ masz ją bliżej, niż sądzisz. Daj dojść do głosu swoim ukrytym pragnieniom, zrób to, o czym od dawna marzysz - poznawaj siebie, teraz jest dobry moment, aby zaryzykować i spróbować nowych rzeczy. W relacji z partnerem zapanuje spokój. Spędzicie długie godziny na szczerych rozmowach.


24 sierpnia do 22 września

Osoba, która jest Twoim autorytetem, pomoże Ci rozwikłać pewien problem. Zaufaj jej oraz swojej intuicji. Zaplanuj długi wypoczynek z rodziną. Dzięki temu odzyskasz siłę i energię do kolejnych wyzwań. Niezapowiedziany gość zaprosi Cię na długi spacer, nie rezygnuj ze spotkań z dawnymi przyjaciółmi.


23 września do 22 października

Otrzymasz ważną informację pod koniec tygodnia. Weź pod uwagę wszystko, co działo się w ubiegłym miesiącu w Twoim życiu i wyciągnij wnioski. Musisz wprowadzić pewne zmiany w swojej codzienności. Zadbaj o więcej ruchu i o własną kieszeń. W najbliższych dniach czekają Cię niezapowiedziane wydatki.


23 października do 21 listopad

Mimo przeciwności losu, które wciąż wystawiają Cię na próbę, sprostasz wszystkim wyzwaniom. Nie przejmuj się małymi niepowodzeniami i z siłą i odwagą ruszaj naprzód. Pewna rozmowa doda Ci pewności siebie i zrozumiesz, że masz wokół siebie ludzi na których możesz polegać. Skup się na swoich umiejętnościach i wykorzystaj je w pracy. Ktoś Cię doceni i nagrodzi.


22 listopada do 21 grudnia

Na początku tygodnia pewien nieoczekiwany telefon wprowadzi nieco zamieszania do Twojej codzienności. Dowiesz się pewnych rzeczy, które zmienią Twoje zdanie na temat bliskiej Ci osoby. Dzięki spokojowi i umiejętnościom dyplomatycznym wszystkie zaległe problemy uda Ci się pokonać. Najlepsze dopiero przed Tobą.


22 grudnia do 19 stycznia

Pewna kobieta zapuka do Twoich drzwi i przekaże Ci dobrą nowinę. Ten tydzień będzie obfitował w miłe wiadomości. Nie myśl o tym, co było, nie masz już na to wpływu. Skup się na teraźniejszości i pomyśl o dalszym rozwoju zawodowym. Dzięki swojej wiedzy i kontaktom uda Ci się zażegnać pewien konflikt. Na początku tygodnia spodziewaj się przypływu gotówki.


20 stycznia do 18 lutego

Nie unikaj spotkania z partnerem. Czeka was poważna rozmowa. Wiele niedopowiedzeń niszczy wasze samopoczucie. Ten tydzień sprzyja wyjaśnianiu dawnych konfliktów. Spędź więcej czasu z bliskimi osobami, ciesz się wolnym weekendem. Każdy kolejny dzień przyniesie wiele niespodziewanych zdarzeń. Pod koniec tygodnia otrzymasz dobrą propozycję zawodową.


19 lutego do 20 marca

Posłuchaj rad bliskiej Ci kobiety. Jeszcze tego nie wiesz, ale jej rady Ci pomogą. Bądź bardziej opanowany i skup się na swoich obowiązkach. W tym tygodniu będziesz pełen energii, wykorzystaj ją na aktywność fizyczną. Podróż, którą od dawna planowałeś, zostanie ponownie przełożona. Nie przejmuj się, będzie na nią lepszy czas.


Poprzednie tygodnie