21 marca do 19 kwietnia

Uporządkujesz swoje sprawy w tym tygodniu. Rozpoczniesz też kilka nowych projektów, dzięki którym poprawisz swoją sytuację finansową. Będziesz też wyjątkowo wymagający wobec współpracowników oraz bliskich osób. Pamiętaj, że wywieranie presji nie zawsze skutkuje wielkim sukcesem. Poświęć więcej czasu na odpoczynek, nie bagatelizuj też swojego zdrowia.


20 kwietnia do 22 maja

Czeka Cię ważna rozmowa z przełożonym, zastanów się jakimi osiągnięciami w pracy możesz się pochwalić. Opieraj się na twardych argumentach, aby polepszyć swoją pozycję zawodową. Zbliża się ważna wizyta w urzędzie, musisz uregulować wiele zaległych spraw. Nie odkładaj ich na później. W tym tygodniu popracuj nad swoim słomianym zapałem, a odniesiesz wiele sukcesów.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu odkryjesz nowe zainteresowania, które znacząco wpłyną na Twój dalszy rozwój. Z partnerem czeka Cię poważna rozmowa na temat wspólnej przyszłości. Przemyśl, czego oczekujesz od waszej relacji i ustalcie, dokąd zmierza wasza znajomość. Pierwszy podmuch jesieni wywoła w Tobie uczucie nostalgii, które będzie Ci towarzyszyć przez kilka najbliższych dni.


22 czerwca do 22 lipca

Zdobędziesz nowe umiejętności, z zapałem zabierzesz się za naukę nowych rzeczy. Ten tydzień będzie wyjątkowo udany i poczujesz się spełniony w tym, co robisz. Twoja ciekawość doprowadzi Cię do ważnych wniosków, nie bagatelizuj pewnych informacji, które przekaże Ci nieznajoma osoba. Zaufaj swojej intuicji.


23 lipca do 23 sierpnia

Czeka Cię wiele atrakcji w tym tygodniu. Otrzymasz zaproszenie na ważne wydarzenie towarzyskie, uporasz się również z problemami finansowymi, które od dawna Cię niepokoją. Dzięki pomocy bliskiej osoby uda Ci się dokończyć ważne zobowiązania zawodowe. Nie bagatelizuj swojego stanu zdrowia i poświęć więcej czasu na odpoczynek.


24 sierpnia do 22 września

Przed Tobą udany i wyjątkowo spokojny tydzień. Znajdziesz wyjście z kilku problemów, które w ostatnim czasie zaprzątają Ci głowę. Poprawi się też Twój nastrój, mimo jesiennej pogody będziesz nastawiony optymistycznie. Poznasz kogoś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy, dostrzeżesz, że mały gest może zmienić bardzo wiele w czyimś życiu. Ta dobroć szybko do Ciebie wróci.23 września do 22 października

W relacji z partnerem zapanuje spokój i stabilizacja. Poczujesz się zrozumiany i odbędziesz długą, poważną rozmowę. Wsłuchaj się w to, co mówią Twoi bliscy. Ktoś potrzebuje rozmowy z Tobą, nie bagatelizuj sygnałów, które zauważasz. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, bądź dobrej myśli, gwiazdy zapowiadają wiele radosnych chwil, które zmienią Twoje podejście do świata.


23 października do 21 listopad

Wpadniesz na pomysł, który zmieni wszystkie plany na ten tydzień. Nie obawiaj się nowego i nieznanego. Pędź do przodu, to dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Współpracownicy zaczną bardziej słuchać Twoich rad, bo dostrzegą, że masz sporo racji. Nie wahaj się wyrażać swojego zdania, nadchodzące dni pokażą, że masz sporo racji.


22 listopada do 21 grudnia

Nadchodzący tydzień sprzyja dalekim podróżom i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Kilka osób zwróci się do Ciebie o radę. Zostaniesz też zaproszony na ważną rodzinną uroczystość, wykorzystaj to do spędzenia czasu z najbliższymi. Ominą Cię w tym tygodniu wszelkie kłótnie, gwiazdy sprzyjają szczerym rozmowom z partnerem.


22 grudnia do 19 stycznia

Niezapowiedziany gość odwiedzi Cię pod koniec tygodnia. Skorzystaj z tej wizyty i wyjaśnij pewne kwestie, które od dawna Ci ciążą. Nie nastawiaj się negatywnie do osób, które poznasz w tym tygodniu. Otrzymasz rady i pomoc od osoby, która od dawna się nie odzywała. Skorzystaj z propozycji wyjazdu, to polepszy Twoje samopoczucie.


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu będziesz wyjątkowo punktualny i zorganizowany. Pochłoną Cię ważne zawodowe sprawy, jeśli potraktujesz je poważnie, odniesiesz wielki sukces. Wiele zależy od Ciebie, skup się na tym, co musisz zrobić, a kolejne tygodnie przyniosą wiele spokoju i sukcesów. Otrzymasz też telefon, który zmieni wiele planów na kolejny miesiąc.


19 lutego do 20 marca

Tydzień będzie obfitował w ciekawe wydarzenia oraz podróże. Jeśli nadal poszukujesz bratniej duszy, okaże się, że osoba, którą znasz od dawna, zabiega o Twoją uwagę. Nie zniechęcaj się do działania z powodu małych niepowodzeń, wszystko jeszcze przed Tobą, a najwięcej uczymy się podczas porażek. Otrzymasz wiele wsparcia od przyjaciela, skorzystaj z jego dobrych rad.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni