21 marca do 19 kwietnia

Od początku tygodnia będziesz zaabsorbowany wieloma obowiązkami, jednak ze wszystkim sobie poradzisz, dzięki dobrej organizacji. Uda Ci się doprowadzić do końca pewne zobowiązania, dzięki czemu zyskasz więcej wolnego czasu w najbliższych dniach. Nie podejmuj jednak decyzji pod wpływem emocji, rozważ dokładnie wszystkie możliwości.


20 kwietnia do 22 maja

Może Ci się wydawać, że pewna bliska osoba Cię zawiodła, nie wyciągaj jednak pochopnych wniosków i wszystko dokładnie z nią omów. W relacji z partnerem dojdzie do kilku nieporozumień, bądź bardziej wyrozumiały i spróbuj znaleźć wspólne rozwiązanie. Osoby, które w dalszym ciągu szukają bratniej duszy, mogą liczyć na spotkanie kogoś wartościowego.


23 maja do 21 czerwca

Wpadniesz na dobry pomysł, który znacząco wpłynie na Twoje życie. Podejmiesz też słuszną decyzję w pewnej ważnej sprawie. W nadchodzącym tygodniu będziesz też bardzo spostrzegawczy. Czeka Cię też poważna rozmowa z bliską osobą. Wysłuchaj, co ma Ci do powiedzenia, weź pod uwagę jej rady. W pracy pojawi się szansa na awans.


22 czerwca do 22 lipca

Wiele spraw ulegnie drastycznym zmianom. Pewna osoba podejmie decyzję, której się nie spodziewasz, jednak ostatecznie wszystko skończy się dla Ciebie dobrze. Czeka Cię też rozłąka z bliską osobą, nie skupiaj się jednak na negatywnych emocjach i skup się na własnym rozwoju. Wykorzystaj sprzyjającą pogodę i spędź więcej czasu na łonie natury.


23 lipca do 23 sierpnia

Wiele spraw nabierze tempa w tym tygodniu, zrealizujesz też swoje marzenia, dotyczące dalekiej wyprawy. Znajdziesz towarzysza dalekiej wędrówki i poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu. Dzięki temu zyskasz sporo energii i ochoty do dalszych działań. To będzie udany tydzień dla osób, które są w związkach oraz dla tych, które dopiero rozpoczęły nowe relacje.


24 sierpnia do 22 września

Na początku tygodnia energia będzie Cię rozpierać, nie bądź jednak zbyt pewny siebie i dokładnie przemyśl podejmowane decyzje. Początek weekendu zapowiada pewne spotkanie towarzyskie na którym spotkasz dawnego znajomego. Dzięki długiej rozmowie wyjaśnicie sobie wiele spraw, które od dawna zaprzątają Twoją głowę.


23 września do 22 października

Będziesz wyjątkowo emocjonalny w tym tygodniu, łatwo będzie wyprowadzić Cię z równowagi, spróbuj skupić się na czymś innym, prócz codziennych obowiązków. Potrzebujesz chwili wytchnienia, aby nabrać więcej siły do działania. Osoba, która jest Ci bliska, pomoże Ci odzyskać dobry nastrój i zaproponuje Ci wspólny, daleki wyjazd.


23 października do 21 listopad

Poczujesz się w tym tygodniu zmęczony obowiązkami, które w ostatnim czasie na Ciebie spadły. Zakończysz także pewną znajomość, która od dawna Ci ciążyła. Otrzymasz nowe propozycje zawodowe, zanim podejmiesz decyzje, lepiej dokładnie je przemyśl. Gwiazdy zapowiadają wiele zmian w Twoim życiu, które pozytywnie wpłyną na Ciebie oraz Twoich bliskich.


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu weźmiesz udział w wielu rozwijających dyskusjach, które zmienią Twój pogląd na kilka spraw. Otrzymasz też intratne propozycje współpracy, które zasilą Twój budżet. Ktoś doceni Twoją ciężką pracę i znacząco Cię nagrodzi. Nie trać wiary we własne możliwości, pewność siebie jest Ci teraz potrzebna.


22 grudnia do 19 stycznia

Twoja relacja z partnerem zostanie wystawiona na próbę, ktoś będzie próbował was skłócić. Zachowaj spokój i skup się na faktach, a nie domniemanych informacjach. Spotkasz dawną znajomą, która zaprosi Cię na spotkanie, nie odmawiaj jej, ponieważ ma Ci do przekazania coś bardzo ważnego. Jesienna aura zacznie Ci się udzielać i wpadniesz w ponury nastrój - to jednak nie potrwa długo z powodu tajemniczego mężczyzny.


20 stycznia do 18 lutego

Zostaniesz zaproszony na ciekawe wydarzenie kulturalne. Nie zastanawiaj się długo, ponieważ tam osoby związane z Twoją branżą i będziesz mieć okazję do zawarcia kilku znajomości. Wycieczka, którą od dawna planowałeś, w końcu dojdzie do skutku. Spędzisz więcej czasu z przyjaciółmi, którzy od dawna upominali się o Twoje towarzystwo. To dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu będziesz miał więcej obowiązków, wiele zaległości wyjdzie na jaw i będziesz musiał je nadgonić. Osiągniesz jednak wewnętrzną równowagę i uporasz się ze wszystkimi problemami. Niezapowiedziany gość zapuka w weekend do Twoich drzwi. Okaże się, że to spotkanie zaważy na wielu Twoich planach na najbliższą przyszłość.


Poprzednie tygodnie