21 marca do 19 kwietnia

To będzie wyjątkowo udany tydzień, będziesz też wyjątkowo wyrozumiały i cierpliwy dla swoich najbliższych. Osoby, które będą potrzebowały pomocy, znajdą u Ciebie wsparcie. Czeka Cię również szczęście w miłości i w przyjaźni. Dostrzeżesz, że więcej osób Ci sprzyja, spodziewaj się również dużej wygranej w pewnej grze.


20 kwietnia do 22 maja

Niespodziewane spotkanie z nieznajomą kobietą znacząco zmieni Twoje plany na nadchodzący tydzień. Wiele Twoich planów ulegnie zmianie. Zauważysz, że mimo dobrej organizacji, życie wciąż może Cię zaskoczyć, a plany zmieniają się w ostatniej chwili. Wiele pozytywnych wydarzeń zdarzy się w Twojej pracy. Spodziewaj się pozytywnych zmian.


23 maja do 21 czerwca

Przed Tobą wyjątkowo rodzinny tydzień. Spędzisz więcej czasu z bliskimi i zaplanujecie wspólny wyjazd. Bądź bardziej wyrozumiały, ktoś powie Ci swój sekret i będzie oczekiwał zrozumienia. Wiele spraw zawodowych nabierze tempa, będziesz też bardzo pomysłowy, co zaowocuje wieloma dobrymi decyzjami, które zaowocują najbliższej przyszłości.


22 czerwca do 22 lipca

Dawne plany i marzenia wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą. Będziesz chciał zrealizować to, co kiedyś Ci się nie udało. Spotkasz też osobę, która podziela Twój entuzjazm, pomoże Ci zrealizować to, co od dawna zaprzątało Twoją głowę. Znajdzie się też wielu naśladowców, którzy podziwiają Twój entuzjazm i chęć działania. Zyskasz więc ludzi, którzy będą Cię wspierać w Twoich działaniach.


23 lipca do 23 sierpnia

To będzie udany tydzień dla osób, które są w długoletnich związkach. Na nowo odkryjecie to, co cenicie w sobie najbardziej. Przed Tobą długie rozmowy z bliskimi, partnerem oraz z osobą, którą dopiero poznasz. Najbliższe dni będą zaskakujące, ale przyniosą wiele dobrego, nie wahaj się ryzykować, ponieważ w tym tygodniu gwiazdy Ci sprzyjają.


24 sierpnia do 22 września

Jeśli nadal szukasz partnera, nadchodzące dni będą przełomowe w Twoim życiu. Nie siedź w domu i wyjdź do ludzi, poznasz pewną osobę, która w niedługim czasie będzie dla Ciebie ważna. Czekają Cię różne niespodzianki i liczne zmiany - zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Pewna osoba złoży Ci niepodziewaną propozycję wyjazdu, przemyśl ją dokładnie.


23 września do 22 października

Pewien mężczyzna zaprosi Cię w daleką podróż, przemyśl to dokładnie, bo ta decyzja zaważy na Twoim życiu, choć jeszcze się tego nie spodziewasz. W najbliższych dniach będziesz pomysłowy i zrealizujesz dawne plany. Odkryjesz też pewną tajemnicę, która zmieni Twoje postrzeganie pewnej osoby. Powinieneś być bardziej ostrożny w sprawach finansowych.


23 października do 21 listopad

Ten tydzień zaowocuje w wiele możliwości, których się nie spodziewałeś. W porę dostrzeżesz szansę na sukces i wykorzystasz ją w najlepszym momencie. Gwiazdy zapowiadają też zawarcie nowej znajomości, dzięki której poczujesz się pełny energii i entuzjazmu. Wykorzystaj najbliższe dni na aktywność fizyczną, która znacznie zmieni Twoje samopoczucie.


22 listopada do 21 grudnia

W najbliższych dniach nie obawiaj się ryzyka, próbuj nowych rzeczy, pytaj, patrz z zaciekawieniem na świat, który Cię otacza. Dzięki temu zyskasz doświadczenie, które pomoże Ci się rozwijać. Otrzymasz też wiele dobrych rad od sprzyjających Ci osób. Ten tydzień umożliwi Ci rozpoczęcie nowych wyzwań zawodowych. Nie obawiaj się, szczęście Ci sprzyja.


22 grudnia do 19 stycznia

Intuicja będzie Ci podpowiadać najlepsze rozwiązania. Będziesz na dobrej drodze do sukcesu. Pewna kobieta udzieli Ci wielu cennych rad. Nie bagatelizuj ich, ponieważ okażą się wyjątkowo pomocne. Skup się na swoim rozwoju, poświęć więcej czasu na zdobywanie nowych umiejętności, które pozwolą Ci się rozwijać. Idź naprzód, bo wszystko Ci sprzyja.


20 stycznia do 18 lutego

Pewien zbieg okoliczności sprawi, że dostrzeżesz, kto naprawdę Ci sprzyja i chce Ci pomóc w bieżących problemach. Nie ignoruj swoich problemów zdrowotnych, poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną oraz odpoczynek. Zachowuj w życiu balans, dzięki któremu będziesz pełen wigoru ochoty do działania.


19 lutego do 20 marca

Pewna osoba z którą od dawna nie rozmawiałeś, złoży Ci wizytę. Nie oceniaj jej pochopnie, wysłuchaj i spróbuj porozmawiać. Przekonasz się, że wiele rzeczy nie jest takie, jakie Ci się wydawały. Otrzymasz też dobrą radę od bliskiej Ci osoby. W sprawach finansowych spodziewaj się poprawy, jednak nie podejmuj dużego ryzyka. Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji.


Poprzednie tygodnie