21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu możesz liczyć na sukces w pracy. Sprawy finansowe również będą się układać po Twojej myśli. Będziesz musiał podjąć wiele ważnych decyzji. Skup się na swoim doświadczeniu oraz na radach bliskich osób. Działania, którym poświęciłeś ostatnio sporo czasu, zaczną przynosić efekty. Zobaczysz, że ciężka i długotrwała praca przynosi efekty.


20 kwietnia do 22 maja

Szczęście Ci sprzyja, powinieneś jednak działać bardziej zdecydowanie. Nie rezygnuj ze swoich planów oraz marzeń, które teraz mogą Ci się wydawać zbyt oderwane od rzeczywistości. Inwestycja nad którą się zastanawiałeś, przyniesie Ci oczekiwane korzyści. Jeśli planujesz dużą inwestycję, najbliższy miesiąc może okazać się przełomowy. Przemyśl wszystkie możliwości.


23 maja do 21 czerwca

Będziesz miał szansę na pozbycie się wielu kłopotów, musisz tylko dobrze przemyśleć swoje możliwości. To będzie udany tydzień, pełen pozytywnych wiadomości. Zawrzesz też zgodę z kilkoma osobami z którymi od dawna byłeś w konflikcie. Poczujesz też wielki przypływ natchnienia i stworzysz coś, co zaskoczy twoich współpracowników.


22 czerwca do 22 lipca

Czekają Cię radosne chwile u boku przyjaciół i rodziny. Odniesiesz wiele sukcesów w pracy, a Twoje dokonania przyniosą Ci pochwały od osób na wyższych stanowiskach. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, w najbliższym czasie spotkasz kogoś, kto odmieni Twoją codzienność. Otrzymasz też zaproszenie na ważną rodzinną uroczystość - szykuje się sporo zmian w najbliższym otoczeniu.


23 lipca do 23 sierpnia

Nadchodzący tydzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych inwestycji. Powinieneś skupić się na zakończeniu tego, co rozpocząłeś. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, w obliczu konfliktów. Możesz przeoczyć ważne spotkanie, dokładnie pilnuj wszystkich dat oraz kalendarza swoich spotkań. Koniec tygodnia będzie wyjątkowo udany, spotkasz się z dawnym znajomym, który powie Ci ważną informację.


24 sierpnia do 22 września

Wykorzystaj nadchodzący tydzień na realizację dawnych planów. Czeka Cię również chwila rozłąki z bliską osobą. W najbliższych dniach będziesz miał czas na nadrobienie zaległości w pracy. Poświęć też więcej czasu na odpoczynek oraz na podróże. Otrzymasz ważną wiadomość, która zmieni Twoje zdanie na temat pewnej osoby.


23 września do 22 października

Będziesz w tym tygodniu wyjątkowo wyrozumiały i cierpliwy. Udzielisz pomocy wielu osobom, poznasz także kogoś, kto również będzie wobec Ciebie bardzo otwarty i chętny do rozmowy. Dojdziesz do wielu ważnych wniosków i podejmiesz kluczowe decyzje, które od dłuższego czasu stanowiły dla Ciebie problem. Wiele radosnych dni przed Tobą.


23 października do 21 listopad

Czekają Cię szczęśliwe wydarzenia, związane z rodziną. Otrzymasz ważną nowinę, która odmieni życie wielu osób. Nie kieruj się emocjami, tylko racjonalnym myśleniem. Poświęć więcej uwagi swoich przyjaciołom. Ktoś od dawna czeka na długą rozmowę z Tobą. Do Twojego domu zawita osoba, której dawno nie widziałeś. Poświęć jej czas i wysłuchaj, co ma Ci do powiedzenia.


22 listopada do 21 grudnia

Porzucisz stare schematy i rozpocznie zupełnie nową przygodę. Jesienna aura zmobilizuje Cię do rozpoczęcia nowych aktywności oraz zmiany swoich przyzwyczajeń. Będziesz musiał pogodzić się z pewną porażką, jednak przyjdzie Ci to bardzo łatwo. Nie skupiaj się na przeszłości, patrz z nadzieją na to, co Cię czeka. Przed Tobą wiele pozytywnych zmian w życiu.


22 grudnia do 19 stycznia

Zakończysz w tym tygodniu pewien etap zawodowy. Przed Tobą zupełnie nowe wyzwania i możliwości. Musisz bardziej wierzyć we własne umiejętności, ponieważ dzięki temu zyskasz nowe szanse na rozwój. Ktoś da Ci bardzo przydatną radę i będziesz mógł ją wykorzystać w najbliższych dniach. Bądź bardziej uważny i słuchaj ludzi, którzy są wokół Ciebie.


20 stycznia do 18 lutego

Dokończysz pewną ważną sprawę, która od dawna Cię niepokoiła. Odkryjesz też nowe zainteresowania, dzięki którym spojrzysz inaczej na wiele spraw. Wraz z partnerem omówicie wiele ważnych spraw, które okażą się kluczowe dla waszej dalszej relacji. Podejmiesz też kilka kluczowych decyzji, dotyczących dalszego rozwoju osobistego.


19 lutego do 20 marca

Osoba z którą od dawna nie rozmawiałeś, odezwie się w najmniej oczekiwanym momencie. Wyjaśnicie sobie dawne niedomówienia. Nadchodzący tydzień okaże się również wyjątkowo udany, ponieważ spędzisz go bardzo aktywnie, wśród najbliższych przyjaciół. Gwiazdy zapowiadają również nieoczekiwany przypływ gotówki.


Poprzednie tygodnie