21 marca do 19 kwietnia

Pokonasz w tym tygodniu wiele przeciwności losu. Dzięki własnej determinacji i odwadze w podejmowaniu wyzwań, uda Ci się zakończyć wiele problemów z którymi mierzysz się od lat. W sprawach zawodowych karta się odwróci i czeka Cię bardzo wymagający czas. Pojawi się pewien konkurent, który czyha na Twoje stanowisko. Miej oczy szeroko otwarte.


20 kwietnia do 22 maja

W najbliższych dniach szczęście będzie Ci sprzyjać. Możesz też liczyć na pomoc przyjaciół. Odkryjesz też nowe zainteresowania, które dodadzą Ci odwagi w podejmowaniu dalszych decyzji, dotyczących Twojej przyszłości. Będziesz bardziej odważny i skłonny do ryzyka. Nie myśl o przeszłości, ważne to, co jest tu i teraz.


23 maja do 21 czerwca

Dostrzeżesz wiele nowych możliwości w swoim życiu. Wyostrzy Ci się intuicja, która podpowie Ci wiele dobrych decyzji w tym tygodniu. Wyjaśnij nieporozumienia ze swoim partnerem oraz przyjaciółmi. Wiele niewyjaśnionych sytuacji zaprząta Twoje myśli. W tym tygodniu czeka Cię kilka poważnych rozmów, które zmienią Twoje nastawienie do świata.


22 czerwca do 22 lipca

Nie planuj żadnych ryzykownych decyzji finansowych. Skup się na tym, co dobrze znasz, zaufaj swoim przeczuciom i dokładnie przemyśl wszystkie podejmowane w tym tygodniu decyzje. W porę dostrzeżesz możliwe skutki swoich decyzji, będziesz miał dużo szczęścia i nie poniesiesz negatywnych konsekwencji swoich wyborów. Nieznajoma osoba wyciągnie do Ciebie rękę.


23 lipca do 23 sierpnia

Wyznaczysz sobie w tym tygodniu cele, dzięki którym osiągniesz sukces w najbliższym czasie. Musisz popracować nad swoim słomianym zapałem, a w najbliższym czasie uporasz się z wieloma swoimi problemami. Wykorzystasz też swoje zdolności i uporasz się z wieloma przeciwnościami losu w tym tygodniu. Pewna kobieta przekaże Ci ważne rady, nie bagatelizuj ich, mogą Ci się przydać.


24 sierpnia do 22 września

Będziesz miał mniej czasu na rozrywkę, jednak pewien ważny projekt uda Ci się doprowadzić do końca. Twoje starania dostrzegą współpracownicy, w związku z czym otrzymasz wiele słów uznania. Koniec tygodnia będzie bardzo refleksyjny za sprawą dawnego przyjaciela, który o sobie przypomni. Nie skupiaj się na inwestycjach w tym tygodniu, to zbyt ryzykowne.


23 września do 22 października

Wraz z początkiem tygodnia będziesz bardzo niecierpliwy i pełen energii. Zastanów się, czego dokładnie chcesz i postaraj się osiągnąc swój cel. Nie zniechęcaj się pierwszymi porażkami, to dzięki nim zdobędziesz nowe doświadczenie, które przyda Ci się w przyszłości. Partner zaskoczy Cię swoim pomysłem i sprawi Ci ogromną niespodziankę.


23 października do 21 listopad

Jeśli planujesz daleką podróż, nie wahaj się ani chwili i zafunduj sobie chwile odpoczynku na łonie natury. Pewna bliska Ci osoba od dawna planuje wspólną wycieczkę. Nie odkładaj tego spotkania w nieskończoność, ponieważ otrzymasz wiele ważnych wiadomości, które wpłyną na Twoje dalsze życie zawodowe. Dokładnie przemyśl wszystkie "za" i "przeciw".


22 listopada do 21 grudnia

Szczęście Ci sprzyja, myśl pozytywnie, ponieważ wiele zależy od naszego nastawienia. W ciągu najbliższych dni nie będziesz miał na co narzekać. Przed Tobą radosne chwile, poczujesz, że jesteś na dobrej drodze, aby osiągnąć sukces. Przed Tobą spotkanie z osobą, która pomoże Ci w załatwieniu wielu spraw. Gwiazdy Ci sprzyjają i wszystko pójdzie po Twojej myśli.


22 grudnia do 19 stycznia

Jeśli nadal szukasz partnera, możesz liczyć na spotkanie osoby, która odmieni Twoje dotychczasowe życie. Nie obawiaj się ryzyka i podejmij szalone decyzje. Nie wszystko ma logiczne wytłumaczenie. Przed Tobą również nowe znajomości, poznasz obcokrajowców, którzy przybliża Ci tajemnice swojego kraju, poczujesz chęć częstszego podróżowania. Poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną, to poprawi Ci samopoczucie.


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu wiele osób dostrzeże Twoje mocne strony, docenią również Twoją ciężką pracę. Możesz liczyć na słowa uznania oraz wsparcia od bliskich Ci osób. Przekonasz się, że jesteś doceniany, a także możesz liczyć na pomoc swoich bliskich. Wiele osób znajdzie w Tobie swojego sojusznika i będą oczekiwać rady. Będziesz mieć także wyjątkowe szczęście w miłości.


19 lutego do 20 marca

Osoby, które nadal szukają bratniej duszy, mogą liczyć na wyjątkowe powodzenie. Niespodziewane spotkanie zamieni się w wielką przygodę, która wiele zmieni w Twojej codzienności. Spodziewaj się również szczęśliwego wydarzenia, które będzie znaczące w Twoim życiu. Pod koniec tygodnia ktoś zapuka do Twoich drzwi i przekaże Ci ważną informację.


Poprzednie tygodnie