21 marca do 19 kwietnia

Wiele spraw ulegnie zmianie w tym tygodniu. Kilka osób podejmie zupełnie inne decyzje, niż się spodziewałeś. Nie przejmuj się tym, ponieważ wiele z nich w ostatecznym rozrachunku wyjdzie Ci na dobre. Bądź przygotowany na zmiany, ponieważ w najbliższym czasie Twoja codzienność ulegnie poprawie. Bądź pewny siebie, najlepsze dopiero przed Tobą.


20 kwietnia do 22 maja

Ktoś w tym tygodniu będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie bądź obojętny, ponieważ za jakiś czas sam możesz być w podobnej sytuacji. Czeka Cię również rozłąka z partnerem oraz kilka poważnych rozmów. Zastanów się, czego dokładnie chcesz i realizuj swoje cele. W najbliższych dniach dojdziesz do wielu ważnych wniosków.


23 maja do 21 czerwca

Będziesz w najbliższych dniach bardzo wojowniczo nastawiony do całego świata. Będziesz chciał przekonać wszystkich do swoich racji. Zachowaj jednak spokój, ponieważ gwiazdy ostrzegają przed zbędnymi kłótniami, które nikomu nie służą. Bądź bardziej wyrozumiały i postaraj się uważniej dobierać słowa. Dzięki temu będziesz miał więcej sojuszników.


22 czerwca do 22 lipca

Przed Tobą ważne spotkanie, wiele będzie zależało od Twojej wiedzy i doświadczenia. Bądź pewny siebie i pokaż, na co Cię stać. W tym tygodniu dojdziesz do wielu ważnych wniosków, które doprowadzą Cię do ważnego celu. Jeśli nadal szukasz partnera, w najbliższych dniach możesz poznać kogoś, kto przekaże Ci ważną wiadomość. Poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną, to poprawi Twój nastrój.


23 lipca do 23 sierpnia

Spodziewaj się niezapowiedzianej wizyty dawnego przyjaciela. Nie bagatelizuj jego problemów, porozmawiaj z nim, ponieważ ma Ci coś ważnego do powiedzenia. Przed Tobą zakończenie wielu spraw, rozwiążesz też dawne problemy, które od dawna Cię niepokoją. Możliwe są chwilowe nieporozumienia z partnerem - bądź bardziej wyrozumiały.


24 sierpnia do 22 września

Uporządkujesz wiele zaległych spraw w tym tygodniu. Podejmiesz też nowe wyzwania i podejdziesz do nich z większą ostrożnością. Będziesz wymagający wobec innych, jednak sprawiedliwy. Czeka Cię również wizyta w urzędzie oraz załatwienie ważnej sprawy, która ułatwi Ci znalezienie lepszej pracy. Czeka Cię wiele poważnych zmian w życiu osobistych.


23 września do 22 października

Odkryjesz swoje nowe zainteresowania, które wpłyną na Twoje dalsze decyzje życiowe. Zacznij myśleć o przyszłości, ponieważ w najbliższym czasie będziesz musiał zdecydować, czego naprawdę chcesz. Do wszystkich zadań będziesz podchodzić z ostrożnością, dzięki czemu zdobędziesz potrzebną wiedzę i doświadczenie. Przed Tobą wiele udanych dni.


23 października do 21 listopad

To będzie dobry tydzień dla uczniów oraz studentów, których czekają trudne egzaminy. Poświęcisz wiele czasu na naukę, co zwróci Ci się z nawiązką, ponieważ szybko wykorzystasz zdobytą wiedzę. Czeka Cię również poważna rozmowa z partnerem, wyjaśnicie sobie wiele niedopowiedzeń. Udzieli Ci się jesienna aura, jednak będziesz pełen pozytywnych myśli.


22 listopada do 21 grudnia

Nie zniechęcaj się drobnymi niepowodzeniami. W tym tygodniu przybędzie Ci obowiązków, jednak ze wszystkim sobie poradzisz. Poczujesz, że wiele rzeczy Cię przerasta, jednak otrzymasz niespodziewaną pomoc i uporasz się z każdym niepowodzeniem. Czeka Cię również udział w ważnym projekcie oraz poważny rozwój zawodowy.


22 grudnia do 19 stycznia

Skup się na najważniejszych sprawach, a osiągniesz pożądany sukces. Nie pozwól się rozpraszać błahostkami, postaw sobie cel i podążaj za nim. Czeka Cię coś naprawdę ważnego, nie zmarnuj szansy, którą daje Ci los. Nie zostawiaj swoich obowiązków na ostatnią chwilę, dzięki dobrym planom zrealizujesz swoje wszystkie zamierzenia.


20 stycznia do 18 lutego

Spotkasz się w tym tygodniu z dużą życzliwością osób z którymi pracujesz. Podjęte w najbliższych dniach działania będą słuszne, o czym przekonasz się w kolejnych tygodniach. Rozwiążesz dawne problemy dzięki pomocy pewnej kobiety. Nie bagatelizuj pewnych sygnałów, które mogą się wydawać głupie. Nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.


19 lutego do 20 marca

Otrzymasz pewne wskazówki, które pomogą Ci rozwikłać dawne problemy. Problemy finansowe wkrótce się zakończą, uda Ci się nawet zdobyć dodatkowe środki i spełnić wiele marzeń podróżniczych. Otrzymasz zaproszenie na ważne wydarzenie kulturalne, skorzystaj z niego, a poznasz pewną osobę, która zmieni Twoje życie. Spodziewaj się również ważnej informacji, którą przekaże Ci członek rodziny.


Poprzednie tygodnie