21 marca do 19 kwietnia

Czeka Cię wiele pochwał ze strony przełożonego w najbliższych dniach. Przed Tobą propozycja wyjazdu lub poważnej współpracy. W najbliższych dniach nawiążesz też ciekawą znajomość. Relacje z bliskimi ulegną znacznej poprawie, spotkasz też kogoś, kto wprowadzi sporo zmian w Twoim dotychczasowym życiu. Nie obawiaj się i zaryzykuj, nic nie stracisz.


20 kwietnia do 22 maja

W najbliższych dniach czeka Cię poważna rozmowa z bliskimi osobami. Zachowaj spokój i działaj z dokładnym przemyśleniem. W sprawach sercowych szykuje się wiele poważnych zmian. Spotkasz kogoś, o kim próbowałeś zapomnieć, jednak to nie przynosi rezultatów. Tydzień będzie wyjątkowo aktywny, dbaj o swoje samopoczucie oraz o odpoczynek. Czeka Cię też daleka wyprawa w nieznane. W najbliższych dniach zmienisz zdanie o wielu osobach.


23 maja do 21 czerwca

Zakończysz długą znajomość, która od dawna Ci ciążyła. Pamiętaj, że pewne historie trzeba zostawić za sobą. Nie ma sensu nad nimi rozmyślać i się głowić. Będziesz też zmęczony psychicznie, postaraj się zadbać o chwilę odpoczynku oraz o więcej aktywności fizycznej. Zyska Twoje ciało i umysł.


22 czerwca do 22 lipca

W sprawach finansowych czeka Cię wiele dobrych zmian. Nie zabraknie Ci wielkiego zapału do nowych i bardzo twórczych działań. Pozytywne nastawienie, które będzie Ci towarzyszyć cały tydzień, będzie miało wpływ na innych. Ciężka praca zacznie w końcu przynosić oczekiwane rezultaty, możesz być z siebie dumny. Bliska osoba bardzo Cię zaskoczy, doceń jej dotychczasowe starania i szczerze z nią porozmawiaj.


23 lipca do 23 sierpnia

Zbliżające się dni będą ważne dla Twojego związku. Bądź bardziej wyrozumiały i uważniej słuchaj partnera. Będziecie zmagać się z pewnymi problemami, jednak dzięki współpracy, osiągniecie kompromis. Poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną, dzięki której poprawisz swoją kondycję, a także samopoczucie.


24 sierpnia do 22 września

Będziesz miał głowę pełną dobrych pomysłów. Posłuchaj też swojej intuicji i zrealizuj swoje plany. Zacznij bardziej w siebie wierzyć, ponieważ jesteś w stanie sprostać wszystkim problemom, które ostatnio przyniósł Ci los. Tydzień sprzyja dalekim podróżom. Spotkasz też osobę dzięki której zmienisz swoje nastawienie do wielu spraw. Spodziewaj się niezapowiedzianej wizyty pewnej kobiety.


23 września do 22 października

Szczęście Ci sprzyja, wystarczy tylko więcej odwagi oraz determinacji. W tym tygodniu będziesz miał okazję pomóc osobie, która znasz od dawna. Dzięki temu poczujesz się lepiej i będziesz miał zapał do pracy. Pamiętaj jednak, aby zadbać o swoje zdrowie, tegoroczna jesień jest wyzwaniem dla Twojego organizmu. Skup się na aktywności fizycznej, dzięki której poprawisz swoje samopoczucie.


23 października do 21 listopad

W pracy przybędzie Ci obowiązków, ktoś doceni Twoje starania oraz hojnie Cię nagrodzi. Ciężka praca zaowocuje sukcesem w sferze zawodowej. W sprawach uczuciowych ten tydzień będzie wymagający. Nie daj się sprowokować i zachowaj spokój podczas rozmów z bliskimi. Ktoś przekaże Ci ważną wiadomość z której nie będziesz zadowolony.


22 listopada do 21 grudnia

Nawet jeśli teraz tego nie zauważasz, niedługo dojdziesz do wniosku, że ostatnie dni były przełomowe w Twoim życiu. W najbliższych dniach zmierzysz się z konsekwencjami swoich decyzji. Pamiętaj, aby więcej czasu poświęcić swojemu partnerowi, który od dawna czeka na więcej uwagi z Twojej strony.


22 grudnia do 19 stycznia

Uporządkujesz swoje zaległe sprawy, chaos na dobre Cię opuści i podejmiesz wiele ważnych decyzji, które odmienią Twoje życie. Nie bój się ryzyka, dzięki niemu zrobisz krok w przód. W tym tygodniu spędzisz więcej czasu z bliską Ci osobą. Nie zapominaj o podróżach, które ostatnio planowałeś, nadchodzący tydzień będzie idealną okazją na ich realizację.


20 stycznia do 18 lutego

Dzięki pozytywnemu nastawieniu i samozaparciu, uda Ci się doprowadzić pewne plany do końca. Pogoda będzie sprzyjać aktywności fizycznej, spotkasz także osobę, której od dawna Ci brakowało. Zastanów się, czego oczekujesz od tej znajomości. Nie zaczynaj w tym tygodniu zbyt wielu zadań. Zadbaj o zdrowie, ponieważ jesień będzie w tym roku wyjątkowo wymagającym czasem.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu będziesz musiał pogodzić się z porażką, dzięki której przemyślisz pewne decyzje. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty oraz na odpoczynek. Najbliższe dni będą idealną okazją do spotkań z przyjaciółmi. Ktoś bliski czeka na spotkanie z Tobą, poświęć mu trochę czasu.


Poprzednie tygodnie