21 marca do 19 kwietnia

Przed Tobą bardzo intensywny tydzień. Poczujesz się zmęczony narastającymi obowiązkami. Skup się na tym, co najważniejsze, a odniesiesz wielki sukces. Zrób sobie plan działania, dobrze się przygotuj do kolejnych wyzwań. Twój partner będzie równie zajęty jak i ty, nie rezygnuj jednak ze wspólnych rozmów. Szykuj się na zmiany, które od dawna miały nadejść.


20 kwietnia do 22 maja

Najbliższy tydzień będzie obfitował w liczne kłótnie z bliskimi osobami, bądź jednak wyrozumiały, staraj się zrozumieć oczekiwania, które inni przed Tobą stawiają. Miej w sobie więcej odwagi do realizacji swoich marzeń, ponieważ tylko od Ciebie zależy jaka będzie najbliższa przyszłość. Czeka Cię wiele nowych doświadczeń, które dodadzą Ci odwagi i siły.


23 maja do 21 czerwca

Przed Tobą udany tydzień, zamkniesz wiele zaległych spraw. Zawrzesz zgodę z kimś, kto od dawna był z Tobą w konflikcie. Dzięki temu poczujesz się lepiej i będziesz spokojniejszy. Staraj się słuchać częściej swojej intuicji, ponieważ w najbliższych dniach Cię nie zawiedzie. Zawrzesz także ciekawą znajomość, która przerodzi się w coś poważniejszego.


22 czerwca do 22 lipca

To będzie bardzo emocjonujący tydzień. Nie zabraknie chwil pełnych wzruszeń i radości. Przekonasz się, że masz wokół siebie ludzi na których możesz polegać — doceniaj to, ponieważ zdarza się to bardzo rzadko. Spotkasz osobę z którą łączy Cię wiele wspomnień, pamiętaj jednak, że to, co minęło, już nie wróci. Pora iść do przodu. Pod koniec tygodnia czeka Cię wielka niespodzianka.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu czeka Cię awans oraz świętowanie sukcesu. Możesz być z siebie dumny, ponieważ to tylko Twoja zasługa. W pobliżu znajdzie się ktoś, kto będzie zabiegał o Twoje względy. Weź pod uwagę, czego sam chcesz i posłuchaj swojej intuicji, ona jak zawsze Cię nie zawiedzie. Otrzymasz ofertę lepszej pracy — przeanalizuj ją, zmiany i rozwój są Ci bardzo potrzebne.


24 sierpnia do 22 września

Poczujesz większy przypływ sił w nadchodzących dniach. Będziesz pełen energii i wiary we własne możliwości. Nie zmarnuj tego i dobrze wykorzystaj ten czas. Nie wątp w swoją wiedzę i umiejętności. Będziesz też musiał podjąć trudną decyzję, nie załamuj się i nie zastanawiaj zbyt długo. Przecież od dawna znasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.


23 września do 22 października

Będziesz czuł ciągły brak czasu. Początek tygodnia będzie bardzo intensywny, ale poradzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami. Wraz z przyjściem wiosny masz w sobie dużo energii, którą musisz spożytkować. Pomyśl o aktywności fizycznej, która poprawi Twoje samopoczucie oraz sprawność ruchową. Do Twoich drzwi zapuka ktoś, kogo zupełnie się nie spodziewałeś. Pamiętaj, że warto dać czasem drugą szansę.


23 października do 21 listopad

Sprawy zawodowe w końcu zaczną się układać i zostaniesz doceniony. Ktoś będzie próbował się z Tobą skontaktować, nie utrudniaj mu tego, ponieważ ta rozmowa jest potrzebna każdemu z was. Czeka Cię więcej wydatków, zacznij oszczędzać i pomyśl nad tym, czego naprawdę potrzebujesz. Zaplanuj czas tylko dla siebie, aby w pełni wypocząć. Ktoś zaprosi Cię w daleką podróż, nie zastanawiaj się dwa razy.


22 listopada do 21 grudnia

Czeka Cię wielki przypływ optymizmu. Przez cały tydzień będziesz pełen wiary we własne możliwości — trzymaj się tego i przestań doszukiwać się negatywnych stron swojego życia. W Twoim związku znów pojawi się wiele radosnych chwil. Jeśli nadal szukasz partnera — rozejrzyj się wokół — ktoś od dawna próbuje Cię sobą zainteresować.


22 grudnia do 19 stycznia

W nadchodzącym tygodniu uporządkujesz swoje zaległe sprawy, dokończysz to, co od dawna wymagało większej uwagi. W najbliższych dniach odkryjesz też nowe zainteresowania, dzięki którym zmienisz swoje podejście do wielu spraw. Porozmawiaj z partnerem, on od dawna czeka na rozmowę z Tobą oraz na wspólne spędzenie czasu. Najbliższa rodzina złoży Ci niezapowiedzianą wizytę.


20 stycznia do 18 lutego

Wiele planów ziści się w tym tygodniu. Życie nabierze tempa, podejmuj rozważne decyzje, ponieważ od nich będzie zależeć Twoja przyszłość. Poznasz także kogoś, kto od dawna zabiegał o Twoją uwagę. Nie osądzaj nikogo pochopnie, ten tydzień pokaże, na kogo naprawdę możesz liczyć, a kto jedynie czeka na Twoją porażkę.


19 lutego do 20 marca

Czeka Cię sukces w sprawach finansowych, w pracy będziesz musiał podjąć ważne decyzje. Nie bój się tego i zaufaj swojej wiedzy i intuicji. Wiele osób liczy na Ciebie oraz wierzy w Twoje możliwości. Poświęć więcej czasu na odpoczynek, który Ci się należy i który zaowocuje lepszym samopoczuciem. Spodziewaj się kontaktu od osoby, która od wielu lat zwlekała z telefonem do Ciebie.


Poprzednie tygodnie