21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu uporasz się z wieloma problemami i zakończysz zaległe zadania w pracy. Znajdziesz też dobre wyjście z każdej sytuacji i poznasz wpływową osobę, która przedstawi Ci wiele nowych możliwości, dzięki którym odkryjesz nowe horyzonty. Nie bój się ryzykować i uwierz w swoje możliwości. Wiele zyskasz, jeśli odpowiednio się zaangażujesz.


20 kwietnia do 22 maja

Twoja praca zostanie w tym tygodniu poddana ocenie, przygotuj się do poważnej rozmowy z przełożonym. Twoje starania zostaną docenione i rozpoczniesz kolejny tydzień w dobrym nastroju. Na początku tygodnia poświęć więcej czasu na odpoczynek, ponieważ w weekend czeka Cię sporo pracy. Czekają Cię też poważne rozmowy z partnerem, słuchaj uważnie, co ma Ci do powiedzenia.


23 maja do 21 czerwca

W zbliżającym się tygodniu będziesz bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich swoich obowiązków. Uporasz się ze wszystkim, co ostatnio zaprząta Ci głowę. Najbliższe dni sprzyjają nowym przedsięwzięciom, będziesz pełen energii, pomysły same wpadną Ci do głowy. Masz też szanse na awans. Nie zaprzepaść szansy rozwoju, którą daje Ci los i dobrze ją wykorzystaj to. Niezapowiedziany gość zapuka do Twoich drzwi w trakcie weekendu.


22 czerwca do 22 lipca

Początek tygodnia będzie bardzo spokojny, natomiast w weekend czeka Cię miła niespodzianka. Otrzymasz dobrą wiadomość, która wpłynie na Twoje plany świąteczne. Nie stroń od spotkań towarzyskich, Twoja pozytywna energia wszystkim się udzieli, dzięki czemu zyskasz nowych, wartościowych ludzi w swoim życiu. Poświęć więcej czasu na poznawanie swojego partnera.


23 lipca do 23 sierpnia

Zapowiada się intensywny tydzień. Poczujesz zmęczenie, które będzie większe niż zawsze, jednak aktywnie spędzony czas zaowocuje wieloma sukcesami zawodowymi, które poprawią Twoją sytuację materialną. Zakończysz znajomość, która od dawna wywoływała w Tobie poczucie niezrozumienia. Gwiazdy sprzyjają nowym, ciekawym znajomościom, dzięki którym poczujesz się pewniejszy siebie i szanowany.


24 sierpnia do 22 września

Przekonasz się, że czas zmienia wiele, a często pozytywnie wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Nie obawiaj się zmian, przystosuj się do nowych okoliczności i doceń to, co przyniesie Ci los. Przekonasz się, że wiele osób jest Ci przychylnych i dobrze Ci życzy. Jeśli wciąż szukasz bratniej duszy, zwróć uwagę na osobę, która od zawsze jest obok Ciebie.


23 września do 22 października

Będziesz miał wiele obowiązków w najbliższym czasie, jednak wszystkiemu sprostasz i pod koniec tygodnia czeka Cię zasłużony odpoczynek. Zakończysz też znajomość, która od dawna bardzo Ci ciąży. Wobec nowych propozycji spędzenia świąt zachowaj pewien rozsądek i dystans, przemyśl dokładnie, czego chcesz i wtedy zaplanuj, z kim spędzisz najbliższe dni.


23 października do 21 listopad

Sprawy zawodowe w najbliższych dniach pochłoną większą część Twojego czasu, jednak to zaowocuje długo wyczekiwanym awansem, który przyniesie Ci wiele nowych możliwości. Znajdź więcej czasu dla siebie i na odpoczynek, aby móc się zdystansować od codzienności i nabrać więcej motywacji do dalszych działań. U boku bliskiej osoby znajdziesz spokój i zrozumienie.


22 listopada do 21 grudnia

Spotkaj się w tym tygodniu z przyjaciółmi, ktoś chce od dawna z Tobą szczerze porozmawiać. Poznasz bliżej osobę, która od dawna jest w Twoim życiu, ale nie zwracałeś na nią uwagi. Skup się na swoim rozwoju duchowym, więcej odpoczywaj i przemyśl, czego chcesz w życiu, dzięki temu poukładasz swoje myśli i sprecyzujesz play na najbliższe miesiące.


22 grudnia do 19 stycznia

Porzuć stare i znane Ci od dawna schematy. Otwórz się na nowe wyzwania i znajomości, zrób krok naprzód i uwierz we własne możliwości. Nie myśl o tym, co było i skup się na przyszłości, której przebieg zależy w dużej mierze od Ciebie. W kontaktach towarzyskich szykuje się wiele zmian. Poznasz osobę, która wprowadzi wiele zmian w Twoim życiu. Zwróć uwagę na otaczającą Cię przyrodę, zacznij cieszyć się drobnostkami.


20 stycznia do 18 lutego

Panuj nad swoimi emocjami, ponieważ w tym tygodniu będziesz wyjątkowo niespokojny. Więcej odpoczywaj i spędź czas na świeżym powietrzu, więcej ruchu też Ci nie zaszkodzi — dzięki temu poprawisz swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie. Szykują się drobne nieporozumienia z partnerem, bądź bardziej wyrozumiały i wsłuchaj się w potrzeby bliskich Ci osób.


19 lutego do 20 marca

Wiele ważnych wydarzeń czeka Cię w nadchodzącym tygodniu, nie przegap szansy, którą daje Ci los i zrób krok do przodu. Czeka Cię też poważna rozmowa na temat pieniędzy. Jeśli dobrze się postarasz, w najbliższych dniach dokonasz ważnego zakupu, który ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Przyjmij zaproszenie na ważną uroczystość. Poznasz tam kogoś, kto zmieni Twoje podejście do codzienności.


Poprzednie tygodnie