21 marca do 19 kwietnia

To będzie dobry tydzień dla zodiakalnych Baranów. Uda się rozwiązać wiele konfliktów na tle rodzinnym oraz zawodowym. Najbliższe dni pokażą, że możesz liczyć na bliską Ci osobę. Poznasz także ciekawą osobę, która zmieni Twoje podejście do wielu spraw. Pojawią się jednak problemy z koncentracją i ze snem, zadbaj o więcej aktywności fizycznej.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu zabraknie Ci czasu na wiele aktywności, planuj więc wszystko z rozwagą. Pojawią się kłótnie z partnerami biznesowymi, pamiętaj więc o swoich umiejętnościach negocjacyjnych. Dokładnie planuj swoje wydatki, w najbliższym tygodniu pojawią się niespodziewane potrzeby. Ktoś, kogo od dawna wyczekujesz złoży Ci niespodziewaną wizytę.


23 maja do 21 czerwca

Ten tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie. Otrzymasz dobrą wiadomość, choć wcale się jej nie spodziewasz, pamiętaj jednak, by zachować trzeźwe myślenie. W najbliższych dniach będzie Ci towarzyszyć duma i satysfakcja z osiągniętych celów. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiały. Nie zaprzątaj sobie głowy przeszłością, ponieważ już nić nie zmienisz, zastanów się jak wpłynąć na przyszłość, która zapowiada się obiecująco.


22 czerwca do 22 lipca

Początek tygodnia pozytywnie Cię zaskoczy, poznasz wiele ciekawych i wartościowych osób, które będą miały wpływ na Twoją przyszłość. Twoje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz determinacja w dążeniu do celów zostaną zauważone. Spodziewaj się przypływu gotówki i zainwestuj ją w swój rozwój. W tym tygodniu poświęć więcej czasu na czytanie lub zaplanuj seans filmowy, oderwanie się od rzeczywistości wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu zaczniesz patrzeć na świat inaczej, niż dotychczas z powodu rozmowy, którą przeprowadzisz na początku tygodnia. Zaczniesz doceniać błahe i drobne rzeczy, których do tej pory nie zauważałeś. Pod koniec tygodnia spędzisz miły wieczór z partnerem. Spodziewaj się także niezapowiedzianej wizyty, będziesz pozytywnie zaskoczony.


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu wiele osób będzie chciało spędzić z Tobą czas, poświęć im chwilę i porozmawiajcie, to zaprocentuje udanym weekendem. To będzie udany tydzień, wiosenna aura Ci sprzyja. Podejmiesz też radykalne kroki w życiu zawodowym, pewne zmiany są potrzebne, aby się rozwijać. Pamiętaj o aktywności fizycznej, dzięki niej zapomnisz o obowiązkach i trochę odpoczniesz.


23 września do 22 października

W najbliższych dniach zaangażujesz się w wiele projektów. Poczujesz się przytłoczony i zmęczony, przemyśl, z czego można zrezygnować. Skorzystaj z pomocy, którą ofiarują Ci bliscy. Na Twojej drodze stanie ktoś, przy kim poczujesz się bezpiecznie i stabilnie, nie zmarnuj tej szansy na wartościową znajomość i zaryzykuj. Pamiętaj, że pierwszy krok wiele zmienia.


23 października do 21 listopad

Zwolnisz nieco tempo życia, to dobrze wpłynie na Twoją regenerację. Poświęć czas na aktywność fizyczną, dzięki której poczujesz się lepiej oraz nieco się odstresujesz. W tym tygodniu czeka Cię kilka spotkań ze znajomymi oraz z rodziną, spędź więcej czasu z osobami, których dawno nie widziałeś. Ktoś potrzebuje rozmowy z Tobą, nie zawiedź jego oczekiwań, a sam też poczujesz się lepiej.


22 listopada do 21 grudnia

Nie odkładaj podjęcia ważnych decyzji na później, to nie przyniesie niczego dobrego. Przemyśl to, co ostatnio Twój spokój i podejmij odpowiednie kroki. Nadchodzący tydzień będzie burzliwy w sferze uczuciowej. W pracy czeka Cię wiele wyzwań, jednak nie wątp w swoje możliwości, ponieważ Twoja wiedza jest większa, niż Ci się wydaje.


22 grudnia do 19 stycznia

Możesz liczyć na znaczący przypływ gotówki. Zaplanuj dobrze swoje wydatki, ponieważ koniec miesiąca będzie bardzo wymagający. Gwiazdy przepowiadają kłótnię z bliską osobą, wysłuchaj jej argumentów i postaraj się zmienić pewne swoje nawyki. W sferze zawodowej czeka Cię wiele pozytywnych sytuacji, jeśli przyłożysz się do swoich obowiązków.


20 stycznia do 18 lutego

Dla Wodników ten tydzień będzie sprawdzianem cierpliwości. Zarówno w związkach, jak i w pracy, napotkasz drobne problemy, jednak jeśli dobrze przemyślisz wiele kwestii, podejmiesz dobre decyzje. Kwestie finansowe układają się bardzo dobrze. Nie spodziewaj się żadnych niespodziewanych wydatków.


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu będzie Ci towarzyszyć zmęczenie oraz złe samopoczucie, jednak wraz z końcem tygodnia Twój nastój ulegnie poprawie. Zaplanuj aktywność fizyczną oraz odpoczynek, które będą miały zbawienny wpływ na Twoje zdrowie. Zwróć większą uwagę na sprawy finansowe i zaplanuj wydatki w najbliższym czasie. Bliska Ci osoba pozytywnie Cię zaskoczy, doceń to i pomyśl nad rewanżem.


Poprzednie tygodnie