21 marca do 19 kwietnia

Na początku tego tygodnia zakończysz pewną trudną sprawę, która od dawna zaprzątała Ci głowę Zakończysz też pewną znajomość, która od dawna chyliła się ku upadkowi. Zaczniesz też dostrzegać, kto naprawdę Ci sprzyja. Dojdziesz do wniosku, że pora zacząć patrzeć w przyszłość i zostawić za sobą pewne wspomnienia i nieudane relacje.


20 kwietnia do 22 maja

Wiele spraw będzie Cię rozpraszać w bieżącym tygodniu, skup się na tym, co naprawdę ważne i nie zwracaj uwagi na niesprawdzone informacje. Nie podejmuj pochopnych decyzji, przemyśl wszystkie swoje decyzje. Nie składaj obietnic, których możesz nie dotrzymać. To będą wymagające dni, dzięki spokojowi uda Ci się spełnić wszystkie plany i zamierzenia.


23 maja do 21 czerwca

Nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo wymagający pod względem spraw zawodowych. Pojawią się problemy w realizacji pewnego projektu, jednak dzięki spokojowi oraz osobie, która przekaże Ci dobre pomysły, podołasz wszystkim swoim zadaniom. W kontaktach z bliskimi bądź bardziej otwarty na szczere rozmowy, ponieważ ktoś od dawna chce Ci przekazać coś ważnego.


22 czerwca do 22 lipca

To będzie wyjątkowo udany tydzień. Ktoś doceni Twoją ciężką pracę oraz starania. Możesz także liczyć na nagrodę oraz cenne rady. Poczujesz także wyjątkowe natchnienie artystyczne, dzięki któremu będziesz mieć więcej pomysłów, które pozytywnie wpłyną a Twoje sprawy zawodowe. Czeka Cię także wiele romantycznych chwil, zbliżające się lato będzie sprzyjać nowym znajomościom.


23 lipca do 23 sierpnia

To będzie tydzień pełen emocji. Będziesz pełen pozytywnego nastawienia, uda Ci się zakończyć pewne rozpoczęte projekty, jednak nie zabraknie też chwil pełnych wzruszeń oraz zadumy. Zdarzy się coś, co będzie miało decydujący wpływ na Twoją przyszłość. W Twoim życiu pojawi się również ktoś, kto wesprze Cię w trudnych chwilach. Bądź bardziej obiektywny w nadchodzących dniach, aby nie umknęły Ci istotne fakty.


24 sierpnia do 22 września

Ktoś w najbliższym otoczeniu będzie potrzebował Twojej porady. Zwracaj uwagę na ludzi wokół Ciebie, ponieważ ktoś Ci bliski od dawna zabiega o chwilę rozmowy. Nadchodzący tydzień będzie też sprzyjał wizycie w urzędzie oraz poważnym rozmowom. Jeśli planujesz poważne inwestycje, w najbliższych dniach szczęście będzie Ci sprzyjać i załatwisz to, co od dawna odwlekałeś w czasie.


23 września do 22 października

W sprawach zawodowych będziesz musiał wykazać się wiedzą oraz zadbać o swoją pozycję, ponieważ wiele osób będzie chciało podważyć Twoje kompetencje. Osoby, które są w długoletnich relacjach, będą musiały bardziej zadbać o związek, ponieważ początek czerwca będzie dla was wyjątkowo wymagający. Osoby, które szukają partnerów, mogą liczyć na poznanie wyjątkowych ludzi.


23 października do 21 listopad

Podjęte w tym tygodniu decyzje będą wyjątkowo udane. Zaufaj swojej intuicji, ponieważ sam doskonale wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Załagodzisz długoletnie konflikty dzięki swoim zdolnościom negocjacyjnym i dyplomatycznym. Zdobędziesz także dodatkowe pieniądze na początku tygodnia, dzięki czemu zrealizujesz wakacyjne plany. Zmienisz także swoje zdanie na temat pewnej osoby.


22 listopada do 21 grudnia

Dzięki swojej ciężkiej pracy zostaniesz doceniony przez przełożonego. W najbliższym czasie możesz liczyć na lepszą propozycję pracy oraz na zmianę stanowiska. Pomyśl o swojej przyszłości, ponieważ przed Tobą jest wiele okazji, aby dalej się rozwijać. W ostatnich dniach tygodnia dokonasz udanego zakupu, który pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie.


22 grudnia do 19 stycznia

Zapowiada się spokojny tydzień, czeka Cię również szczęśliwe wydarzenie, które zmieni Twoją codzienność. Otrzymasz także zaproszenie na ważną uroczystość. Postaraj się wziąć w niej udział, ponieważ poznasz kogoś, kto wpłynie na Twoje życie, warto więc otworzyć się na nowe znajomości. Osoby samotne poznają osobę, dzięki której odkryją nowe horyzonty. Nie bój się zmian, każdy jej potrzebuje w pewnym momencie.


20 stycznia do 18 lutego

Zastanów się w tym tygodniu nad tym, co mówisz, ponieważ w nadchodzących dniach będziesz zmęczony, co wpłynie znacząco na Twoją cierpliwość. Postaraj się spędzać więcej czasu z bliskim, ponieważ bliska Ci osoba od dawna chce spędzić z Tobą więcej czasu. Ktoś, kogo się nie spodziewasz, zapuka do Twoich drzwi, daj szansę waszej znajomości. Nie rezygnuj z powodu dawnych nieporozumień.


19 lutego do 20 marca

Postaraj się o więcej wolnych chwil, zadbaj o czas dla siebie, ponieważ dzięki temu zyskasz więcej energii oraz będziesz efektywniejszy w pracy. Środek tygodnia będzie idealnym czasem na aktywność fizyczną. Więcej ruchu dobrze wpłynie także na Twoją kondycję psychiczną. Pamiętaj, aby zachować w życiu balans. Ważna jest praca, ale odpoczynek również.


Poprzednie tygodnie