post image
Ważny od czwartku 19 stycznia 2023 godz. 10:55 do poniedziałku 06 lutego 2023 godz. 12:00

Weź udział w konkursie

Pytanie konkursowe

Wiecznie Młodzi Panowie zapraszają na swój najnowszy program. Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. Skąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie. W sprzedaży zostały ostatnie bilety więc nie zwlekajcie z decyzją!

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?
Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!
Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!
Program dla widzów od 16 roku życia.

Chcesz wygrać podwójny bilet na to wydarzenie? Weź udział w naszym konkursie!
1 podwójne zaproszenie na 7.02.2023 (wtorek) godz. 17:30 Teatr Ziemi Rybnickiej
1 podwójne zaproszenie na 8.02.2023 (środa) godz. 20:30 Teatr Ziemi Rybnickiej
1 podwójne zaproszenie na 9.02.2023 (czwartek) godz. 17:30 Teatr Ziemi Rybnickiej

Na odpowiedzi czekamy do 6.02 do godz. 12.00, a z laureatami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie

Regulamin