Mistrzostwo na półmetku

Mecz rozpoczął się od błyskawicznego dwubramkowego prowadzenia gospodyń, ale riposta „Jastrzębi” była zabójcza. Szynal na przestrzeni 15 sekund doprowadziła do wyrównania i w 3. minucie 19. sekundzie na tablicy wyników widniał remis 2:2. Zanosiło się więc na spore emocje. Gdy po dwóch tercjach wynik był nadal remisowy, hokeistki Polonii były o krok od sprawienia dużej niespodzianki, ale trzy bramki z rzędu Jasiewicz przesądziły kwestię zwycięstwa.
Polonia Bytom – Białe Jastrzębie 5:8 (2:3, 2:1, 1:4) Kowalska 2.19, Późniewska 2.46, Syposz 32.42, Późniewska 35.23, Czaplik 53.17 – Szynal 3.04, 3.19 i 10.22, Kierc 29.17, Jasiewicz 41.06, 50.44 i 51.29, Bigos 55.12.

Wyniki pozostałych spotkań 7. kolejki: UKHK Unia Oświęcim – KM KTH Krynica 7:0, MKS Jaskółki Toruń – MUKS Naprzód Janów 1:4, GKS Tychy – MKS Cracovia 7:1 – mecz rozegrany awansem.