Poszukują Państwo skutecznego sposobu na to, by dotrzeć ze swoim przekazem do klientów na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego? Proponujemy wyjątkową przestrzeń reklamową w mediach lokalnych - ogłoszenia na łamach Tygodnika Regionalnego Nowiny i reklamy na naszym portalu informacyjnym  - który teraz w nowej, bardziej atrakcyjnej i nowocześniejszej odsłonie zmienia nazwę z nowiny.rybnik.pl na enowiny.pl

Reklama w Tygodniku Regionalnym Nowiny - szansa na dotarcie do osób z okolic Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia, Żor i Raciborza

Tygodnik Regionalny Nowiny wraz z portalem internetowym to media, które od pokoleń łączą lokalną społeczność z okolic Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Żor, Raciborza czy Wodzisława Śląskiego. Gazeta powstała w 64 lata temu, a jej archiwalne numery stanowią niezwykłe świadectwo historii. Zaufanie czytelników i renomę zdobyliśmy pisząc o sprawach najistotniejszych z punktu widzenia ludzi mieszkających w sąsiedztwie - zbrodniach, problemach społecznych i zaniedbaniach władz. Naszym czytelnikom staramy się oferować najwyższej klasy publicystykę, dziennikarstwo śledcze, a także obszerny dział kulturalny i sportowy - wspólnie kibicujemy drużynie żużlowej z Rybnika. Atrakcyjne treści, wywiady z ciekawymi osobami, duża dawka humoru i liczne konkursy - to wszystko sprawiło, że gazeta jest regularnie czytana przez  kilkadziesiąt tysięcy osób w regionie. Obecny nakład czasopisma  to 7500 egzemplarzy. Z naszych badań wynika jednak, że nasi czytelnicy przekazują pismo pomiędzy sobą dalej - jeden egzemplarz czytają średnio trzy-cztery osoby, co znacznie zwiększa zasięg reklamy.

Czy jednak w dobie Internetu tradycyjne reklamy w drukowanym tygodniku mają jeszcze jakikolwiek sens? Zdecydowanie, tak!
Obecnie wiele firm i agencji marketingowych koncentruje się w swoich działaniach na Internecie, jednocześnie przeoczając fakt, że znaczna część społeczeństwa poszukuje informacji o produktach i usługach w zupełnie innych źródłach. Do tych grup odbiorców często należą osoby starsze, ale nie tylko - także społeczność skupiona wokół  konkretnego tytułu, czytelnicy kupujący go regularnie od lat, lokalni przedsiębiorcy, artyści i aktywiści. Forma drukowana kojarzona jest z większą wiarygodnością i prestiżem,  pojedynczy egzemplarz czasopisma może być czytany przez wiele osób, dlatego też często reklama osiąga bardzo duży zasięg i dociera do osób, które faktycznie mogą być zainteresowane ofertą.

Proponujemy Państwu możliwość zamieszczenia w Tygodniku Regionalnym "Nowiny" treści w działach:

  • ogłoszenia drobne - standardowe, krótkie reklamy tekstowe z możliwością dopasowania koloru tła i napisu;
  • ogłoszenia ramkowe - nieco większe reklamy, otoczone wyróżniającą ramką;
  • reklamy modułowe - możliwość wykupienia "modułów" na Twoje reklamy w różnych częściach Tygodnika - określonych wymiarów przestrzeni reklamowej, o konkretnych wymiarach, od mniejszych do bardzo dużych.

Umożliwiamy publikację reklam, ogłoszeń towarzyskich, nekrologów i innych, a także wykupienie drukowanej wkładki z reklamą w większym formacie. Dysponujemy także 9 billboardami w atrakcyjnych lokalizacjach w regionie - ich wynajem to doskonały sposób na to, by dotrzeć z reklamą do jeszcze większej liczby osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółowych informacji.

Reklama na naszym portalu - zdobywaj klientów lokalnie

Portal enowiny.pl to nowa odsłona dobrze znanego czytelnikom serwisu  nowiny.rybnik.pl  w atrakcyjniejszej wersji. To miejsce w sieci, które integruje i angażuje do działań lokalną społeczność; gdzie można przeczytać wciągający artykuł, sprawdzić koncerty odbywające się w następny weekend i poznać ofertę przedsiębiorców z okolic. Proponujemy reklamę w serwisie o dużych zasięgach, zamieszczającym jakościowe treści. Możemy pochwalić się imponującą liczbą odsłon w przedziale 700-800 tysięcy miesięcznie. To sprawia, że nasze treści docierają do około 150 tysięcy miesięcznie - i wyniki te stale rosną! Różnorodne formy promocji w serwisie umożliwiają wybór rozwiązania, które najlepiej odpowiada na potrzeby Państwa oferty. 

Niektóre z form reklamy które oferujemy:

  • Artykuł sponsorowany -  to artykuł na wybrany przez Państwa temat, który przypomina standardowy tekst redakcyjny, jednak w dyskretny sposób promuje określone produkty lub usługi. Może być to na przykład artykuł, który opisuje konkretny problem - wśród sugerowanych rozwiązań można wymienić artykuły z oferty. Można także przytoczyć opinię przedstawiciela firmy jako eksperta lub zamieścić wzmiankę z linkiem. To bardzo subtelna forma, która pozwala dotrzeć także do tych odbiorców, którzy uodpornili się już na tradycyjne reklamy lub stosują programy je blokujące.
  • Billboard - standardowa reklama w formie prostokąta zawierająca krótki tekst i/lub elementy graficzne. Po kliknięciu w reklamę użytkownik przenosi się na Państwa stronę.
  • Skyscraper - czyli z ang. "drapacz chmur" - baner w kształcie wysokiego i wąskiego prostokąta, który wyświetla się z prawej strony witryny. Jej długość powoduje, że pozostaje widoczna, gdy użytkownik "zjedzie" już niżej, do dalszej części tekstu.

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!