Weekend z wojskiem w Wodzisławiu Śląskim

W związku ze zbliżającym się Świętem Wojska Polskiego, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Rybniku (dawna Wojskowa Komenda Uzupełnień) organizuje mobilny punkt rekrutacyjny pod hasłem "Weekend z wojskiem".

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Tak się bawiliście!

W tym roku już po raz 19. Najcieplejszym Miejscem na Ziemi był Wodzisław Śląski. Podczas Reggae Festiwalu, który trwał od 22 do 23 lipca, miłośnicy muzyki reggae bawili się na stadionie miejskim przy...

Radlin: Sprzeciwiają się budowie stacji paliw

Ma stanąć w centrum miasta. Inwestor kupił nieruchomość od osoby prywatnej. Część mieszkańców uważa budowę stacji paliw, w tym miejscu za nietrafiony pomysł. Pod sprzeciwem podpis złożyło blisko tysią...

Dofinansowanie na usunięcie azbestu

Do dnia 29 lipca 2022 można składać deklaracje na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z usuwaniem i unieszkodliwianiem elementów zawierających azbest.

Klub Senior+ spotkał się z dzielnicowymi

Dzielnicowi z Wodzisławia Śląskiego zorganizowali spotkanie z seniorami z Klubu "Senior+". Na spotkaniu uczestnicy zapoznali się z najnowszymi metodami działania oszustów.

Poszukiwany właściciel roweru marki Kross

Wodzisławska policja poszukuje właściciela roweru górskiego marki Kross. Rower znaleziono na ul. Wiejskiej w Gogołowej. Właściciel powinien zgłosić się do komendy wodzisławskiej policji.