Sport

Jastrzębski Węgiel w walce o puchar Polski

W meczu 1/16 finału Tauron Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel pokonał pierwszoligową Legię Warszawa 3:0 i awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Gościnne grand prix

Turniej o puchar prezesa okręgu Śląsk Południe Alojzego Huwera rozegrano w minioną niedzielę w siedzibie Przyszłości Rogów. Zawody miały rangę grand prix, a więc gracze macierzyści walczyli nie tylko ...

Skat to zmyślna gra

Nie jestem żadnym wielkim szkaciorzem, lecz średniakiem, który gra wtedy, jak wyczuje kartę – mówi Stanisław Bogusławski, mistrz Polski AD 2018, który kilka dni temu został mistrzem okręgu rybnickiego...

Obstawili nowe podium. Mistrzowie okręgu

Okręg rybnicki ma już nowych mistrzów, którzy od kilku dni chodzą w glorii najlepszych. Mistrzostwa AD 2022 rozegrano w sali MOK-owskiego klubu Wisus w Żorach.

Udany rewanż JKH

W Polskiej Hokej Lidze rozpoczęła się ostatnia runda fazy zasadniczej.

Z Podhala do JKH

Najlepszy strzelec ekipy z Nowego Targu, Gleb Bondaruk, po przedłużeniu kontraktu z Tauron Podhale Nowy Targ, na końcówkę sezonu przenosi się do JKH GKS Jastrzębie.

Run Forrest, czyli od morza do Tatr

1051 zawodników z trzech kontynentów wzięło udział w wyzwaniu Run Forrest od Morza do Tatr. Imprezę zorganizował MOSiR w Jastrzębiu.