21 marca do 19 kwietnia

Spodziewaj się słów uznania od przełożonego oraz od współpracowników. W najbliższych dniach zyskasz też niezbędne doświadczenie, które zaowocuje w najbliższych tygodniach. Zakończysz zadania, które rozpocząłeś, projekty w pracy doprowadzisz do końca.


20 kwietnia do 22 maja

Jeśli dobrze zaplanujesz najbliższy tydzień, uda Ci się załatwić wszystkie bieżące zobowiązania. Będziesz pełen energii i optymizmu, połowa miesiąca Ci sprzyja. Na Twojej drodze stanie człowiek, który znacząco wpłynie na Twoją codzienność. Nie obawiaj się rozpoczynać od nowa i podejmować ryzyka. Jesteś na dobrej drodze i wszystko przed Tobą.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu będziesz musiał bronić swojej zawodowej pozycji, wiele osób będzie chciało sprawdzić Twoje kompetencje. Nie daj się wyprowadzić z równowagi i bądź pewien siebie. Pewien ważny projekt będzie wymagał wiele pracy i poświęcenia, ale będzie warto i w niedługim czasie osiągniesz zamierzony sukces. Otrzymasz telefon, który znacząco wpłynie na Twoje najbliższe plany.


22 czerwca do 22 lipca

To będzie wyjątkowo aktywny tydzień, pełen niespodziewanych wydarzeń. Nie zniechęcaj się kilkoma niepowodzeniami i uwierz w siebie. Porozmawiaj ze swoim przyjacielem o wszystkim, co ostatnio was poróżniło. Początek miesiąca będzie obfitował w wiele pozytywnych wiadomości. Bądź gotowy na nowe i niespodziewane zmiany w swoim życiu.


23 lipca do 23 sierpnia

Nie podejmuj decyzji zbyt szybko, wszystko dokładnie przemyśl i zaplanuj. Bliska osoba zaprosi Cię na ważne wydarzenie. Nie rezygnuj z chwil spędzonych w gronie bliskich. Więcej odpoczywaj, skup się również na swoim zdrowiu. Ten tydzień będzie wyjątkowo aktywny, zadbaj o siebie bardziej niż zawsze. Otrzymasz ważną wiadomość, nie zwlekaj z odpowiedzią.


24 sierpnia do 22 września

Czekają Cię spokojne dni, wiele czasu spędzisz na świeżym powietrzu, co bardzo dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Otrzymasz też zaproszenie na ważne wydarzenie. Czeka Cię również daleka podróż, której się nie spodziewasz. Wiele problemów, które teraz Cię przerastają, rozwiążą się w najbliższych dniach. Nie obawiaj się na zapas, bądź dobrej myśli, bo po co być złej.


23 września do 22 października

Nawiążesz ciekawe znajomości w najbliższych dniach. Osoby w związkach spędzą więcej czasu z partnerem, co pozytywnie wpłynie na relację. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, to rozglądaj się wokół siebie - w pobliżu jest osoba, która od dawna zabiega o Twoją uwagę. Najbliższe dni pokażą, że masz wokół siebie wielu życzliwych ludzi.


23 października do 21 listopad

Dojdziesz do wielu ważnych wniosków w tym tygodniu. Nie bagatelizuj swojego przeczucia i słuchaj swojej intuicji, ponieważ Cię nie zawiedzie. Pewna bliska Ci osoba potrzebuje z Tobą porozmawiać, nie bagatelizuj jej sygnałów, spędź z nią więcej czasu. W związku czeka Cię poważna wymiana zdań. Zachowaj spokój i wysłuchaj argumentów drugiej osoby.


22 listopada do 21 grudnia

Szczęście Ci sprzyja, jeśli podejmiesz się poważnych projektów, to możesz liczyć na powodzenie. W relacji z partnerem nadejdą radosne chwile, spędzicie więcej czasu razem. Osoba z którą od dawna nie rozmawiałeś, niespodziewanie się odezwie. Nie rezygnuj zbyt szybko z tej relacji, każdy zasługuje na kolejną szansę. Bądź bardziej pewny siebie i uwierz we własne możliwości, wszak masz wiele do zaoferowania


22 grudnia do 19 stycznia

Nadchodzący tydzień przyniesie wiele zmian i nieoczekiwanych spotkań. Spodziewaj się również przypływu gotówki oraz korzystnych inwestycji, które dobrze wpłyną na Twój domowy budżet. To będzie również dobry czas na rozpoczęcie nowych relacji. Wysłuchaj rady pewnej starszej kobiety, może Ci się przydać.


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu będziesz więcej myśleć o swojej przyszłości. Uda Ci się też zaplanować daleką podróż o której myślisz od bardzo dawna. Znajdziesz nowe zajęcie, które pochłonie Cię bez reszty. To jest też dobry czas na naukę języka obcego. Będzie Ci dopisywać wyjątkowo dobre samopoczucie, które warto spożytkować na aktywność sportową.


19 lutego do 20 marca

To będzie wyjątkowo nostalgiczny tydzień. Spotkasz osobę, która ponownie Ci o sobie przypomni. Zastanów się, czy warto wracać do przeszłości. Skup się teraz na swoim rozwoju, początek miesiąca przyniesie wiele pozytywnych emocji. Partner zrobi Ci miłą niespodziankę, doceń jego starania. Jeśli nadal szukasz bliskiej Ci osoby, skorzystaj z zaproszenia pewnego tajemniczej osoby.


Poprzednie tygodnie