Zaśpiewa piękna Justyna
A zaczęło się to wszystko tak - Steczkowska najpierw oceniała zdjęcia, które napłynęły na miejski konkurs fotograficzny. Teraz przyjeżdża na rozstrzygnięcie konkursu - wręczy nagrody, potem zaśpiewa. W piątek na Scenie na Starówce wystąpi jedna z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich wokalistek, Justyna Steczkowska.
- Zaprosiliśmy do jury naszego konkursu fotograficznego, ponieważ pasjonuje się fotografią. Jest gospodarzem programu „W obiektywie Justyny Steczkowskiej”. Wysłaliśmy jej drogą elektroniczną zakwalifikowane do konkursu prace. Wypełniła karty ocen, wskazała swoje typy – opowiada Michał Machaj z żorskiego urzędu miasta.
Dała się również namówić na koncert. Artystka promuje właśnie swoją ostatnią płytę zatytułowaną „To mój czas”. - Tytuł płyty wiąże się z dobrym czasem dla mnie samej. To 15-lecie mojej pracy i 10 lat szczęśliwego małżeństwa. Na nowej płycie śpiewam erotyk dla mojego męża, zatytułowany „Tylko Ty znasz te zaklęcia” - opowiada artystka.
W trakcie koncertu usłyszymy na pewno najważniejsze piosenki z ostatniej płyty. Nie zabraknie oczywiście największych przebojów z wcześniejszego dorobku artystki, w tym „Dziewczyny szamana”. Nowa płyta, jak mówi sama Justyna, przypomina trochę debiutancki krążek, który nosił właśnie nazwę „Dziewczyna szamana”.
Justyna Steczkowska prawdopodobnie nie będzie jedynym gościem żorskiej imprezy. W piątek nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu literackiego. W jury zasiadał z kolei Andrzej Pilipiuk. Być może również przyjedzie w piątek do Żor.
Impreza zaczyna się o godzinie 19. Bilety kosztują 20 zł (ulgowe) i 25 zł. Warto się pospieszyć, bo zostały już tylko pojedyncze wejściówki!

Komentarze

Dodaj komentarz