Postraszyli Podhale
Zaledwie 60 sekund zabrakło hokeistom JKH GKS Jastrzębie, by wygrać w Nowym Targu. Do 59. minuty prowadzili z Podhalem 4:3, ale wówczas Kamila Kosowskiego pokonał były gracz jastrzębskiej drużyny Tomasz Malasiński.
Po 30 minutach gry zespół gości prowadził po golach swoich czeskich napastników Jirego Zdenka i Petra Lipiny 2:0. Gospodarze zdobyli jednak trzy gole z rzędu i to oni wyszli na prowadzenie. Odpowiedź jastrzębian była jednak natychmiastowa. W ciągu niespełna 40 sekund bramkarza Podhala pokonali ponownie Zdenek i Lipina. Niestety, prowadzenia nie udało im się utrzymać do końca.
Jako że dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, o wyniku meczu decydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się gospodarze, którzy po strzale Frantiska Barklika odnieśli zwycięstwo. Jastrzębianie w ten sposób zdobyli pierwszy w tym sezonie punkt w konfrontacjach z drużyną Podhala. Dzięki temu odskoczyli Naprzodowi Janów na dystans czterech punktów.

PODHALE NOWY TARG – JKH GKS JASTRZĘBIE 5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 0:0) karne 1:0.
0:1 Zdenek (14), 0:2 Lipina (30),1:2 Malasiński (31), 2:2 Łabuz (38), 3:2 Malasiński (56), 3:3 Lipina (56), 3:4 Zdenek (57), 4:4 Malasiński (59)
JKH: Kosowski – Piekarski, Bryk, Lipina, Zdenek, Zdrahal – Labryga, Dąbkowski, Urbanowicz, Kowalówka, Danieluk – Górny, Pastryk, Kulas, Kiełbasa, Kąkol – Lerch, Mackiewicz, Bąkowski.