Odra poległa w Bełchatowie

Dobiegła końca dobra passa Odry Wodzisław. W środę wieczorem wodzisławianie przegrali po raz pierwszy od momentu,kiedy ich trenerem został Marcin Brosz, czyli od listopada ubiegłego roku. Odra uległa GKS Bełchatów 0:3.

Okazało się, że trudno jest zastąpić w podstawowej jedenastce wodzisławskiej drużyny takich zawodników jak Argentyńczyk Mauro Cantoro, Marcin Malinowski i Jacek Kowalczyk. Całą ta trójka nie mogła zagrać w Bełchatowie, bo w meczu z Lechem piłkarze ci zobaczyli po czwartej żółtej kartce w tym sezonie. Od początku meczu na boisku dominowali gospodarze. Po kwadransie gry ich przewaga potwierdzona została golem zdobytym przez Dawida Nowaka. Najlepszą okazję do wyrównania jeszcze w pierwszej połowie zmarnował Brazylijczyk Daniel Bueno, który nie trafił piłkę mając przed sobą pustą bramkę. Po przerwie gospodarze nadal przeważali. Na 2:0 podwyższył Mateusz Cetnarski, a wynik ustalił Dawid Nowak.

Za tydzień Odrę czeka kolejny trudny mecz wyjazdowy. W niedzielę (11 kwietnia) w Chorzowie zespół trenera Brosza zagra z Ruchem.