Horoskop (22/2010)

Baran
W pracy: ostrożnie! Jeśli ciąży na Tobie odpowiedzialność materialna, skup się bardziej niż zazwyczaj. Najlepiej poćwiczysz koncentrację, wykorzystując ten tydzień na naukę i odrabianie zaległości.

Byk
Trudności finansowe i duże wydatki. Niewykluczone, że gotówka, którą liczysz, niby pewna – nie nadejdzie z powodu niesolidności, a nawet czyjejś niewypłacalności. To osłabi Twój zapał.

Bliźnięta
Choć niechętnie uzewnętrzniasz swoje uczucia, w tym tygodniu przyjdzie Ci to o wiele łatwiej. Nie doszukuj się we wszystkim ukrytego podtekstu! Komplementy są przyjemne, szczególnie jeśli są szczere.

Rak
Warto lepiej zadbać o siebie, bo z Twoim zdrowiem nie będzie najlepiej. Szykuje się w najbliższych dniach spadek formy i skłonność do chorób. Racjonalnie się odżywiaj i nie stosuj drakońskich diet.

Lew
Jeśli masz w planach nowy projekt zawodowy lub prywatny, nadaj mu wreszcie właściwy kształt. Początki bywają trudne, zwłaszcza gdy wiążą się z radykalną zmianą. Możesz liczyć na poparcie!

Panna
Korzystaj z dobrej passy. To bardzo dobry moment na kilkudniowy wyjazd i dobrą zabawę. Należy Ci się odpoczynek po wyczerpujących tygodniach pracy. A może w nagrodę jakiś wymarzony zakup?

Waga
Unikaj przedsięwzięć długoterminowych. Nie daj się namówić na „cudowne” interesy, nie inwestuj pieniędzy! Oczywiście nie ignoruj całkiem uśmiechów losu, spróbuj sił w grach losowych.

Skorpion
Twój klucz do sukcesu w najbliższych dniach to elastyczność w postępowaniu i podejmowaniu decyzji, duża przenikliwość i umiejętność nawiązywania kontaktów. Trzymaj tak dalej!

Strzelec
Dostarcz organizmowi niezbędnych witamin i ruchu, a za parę dni odczujesz wzmożony przypływ energii. Nie daj się wciągnąć w żadne intrygi – dystans będzie rozsądnym rozwiązaniem.

Koziorożec
Kolejne dni to czas na zamykanie rozpoczętych spraw. Teraz ważniejsze od pracy będzie Twoje życie wewnętrzne. Potrzebujesz więcej spokoju, aby poświęcić rodzinie wolne chwile.

Wodnik
W najbliższych dniach Twoje wady i słabostki staną się bardziej widoczne, narażony będziesz na intrygi i rozczarowania. To niezbyt przyjemne, ale za to zyskasz więcej przychylności otoczenia.

Ryby
Zawarte znajomości mogą wnieść w Twoje codzienne życie odmianę i inspirację. Każdy nowo poznany człowiek to tajemnica, którą najlepiej jest odkrywać krok po kroku – pamiętaj o tym!

Komentarze

Dodaj komentarz