Drużyna nie do poznania
W piątkowe popołudnie pierwszoligowi już piłkarze Odry Wodzisław rozegrali sparing z Ruchem Chorzów. Przegrali 1:0 po bramce Arkadiusza Piecha, zdobytej w 57. minucie meczu.

W zespole gospodarzy w pierwszej połowie zagrali m.in. nowo pozyskani zawodnicy, wychowanek Rymera Niedobczyce, obrońca Błażej Radler i filigranowy nigeryjski napastnik Samuelson Chukwuma Odunka, który grał już w niżej notowanych zespołach z Piaseczna, Wilgi i Warszawy. Ten ostatni z klubem z Wodzisławia podpisał trzyletni kontrakt.
Na boisku pojawili się też zawodnicy od lat kojarzeni z Odrą – Marcin Malinowski i Jan Woś. Pierwszy zagrał w pierwszej połowie w swoim nowym zespole Ruchu Chorzów, zaś drugi w drugiej połowie pojawił się w mocno odmienionym po przerwie składzie Odry.
Sparingowy skład Odry: M. Łobaczewski (bramkarz) – B. Radler, A. Wrzask, K. Markowski, M. Kokoszka – K. Szalamberidze, Sz. Jary, Ł. Pielorz, Ł. Białożyt – S.Ch. Odunka, A. Rybski; II połowa: M. Słodowy, D. Tanżyna, J. Bańczyk, M. Kokoszka (D. Hanzel) – J. Woś, B. Sikorski, M. Figiel – K. Mojecki, R. Figiel.