Na razie jeden
W miniony czwartek odbyły się dwa z trzech półfinałów indywidualnych mistrzostw Polski juniorów na żużlu. W Łodzi awans do finału, i to z drugiego miejsca, wywalczył starszy z braci Flegerów Rafał (13/3,2,2,3,3). Młodszy Kamil po trzech nieudanych startach wycofał się z turnieju i został sklasyfikowany na 16. miejscu. Zwyciężył z dorobkiem 14 pkt reprezentant Caelum Stali Gorzów, były miniżużlowiec Paweł Zmarzlik. Trzeci był wrocławianin Maciej Janowski (12 pkt). Drugi półfinał w Lublinie, w którym o awans mieli walczyć dwaj kolejni juniorzy RKM-u Pyszny i Domański, został z powodu pogody przeniesiony na ... .
W miniony weekend w Częstochowie czwartą eliminację indywidualnych mistrzostw Polski rozegrali miniżużlowcy. Rywalizacja dwóch głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego rybniczanina Kacpra Woryny i gdańszczanina Dominika Kossakowskiego zakończyła się zwycięstwem tego ostatniego. Kossakowski wygrał z kompletem zwycięstw (15 pkt) i powiększył do .... punktów swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nad Woryną. Rybniczanin był w Częstochowie drugi, zdobył 14 pkt i przegrał jedynie w swoim ostatnim starcie ze swym największym rywalem. Czwarte i piąte miejsce zajęli odpowiednio dwaj kolejni zawodnicy Rybek Rybnik Krzysztof Wojaczek i Kamil Wieczorek (po 10 pkt); siódmy był Robert Chmiel (9 pkt), a 11. Mike Trzensiok (5 pkt). Na minitorze w Częstochowie odbyła się też czwarta runda Pucharu Polski Par Klubowych. Zwyciężyli gdańszczanie Kossakowski i Beśko (24 pkt) przed parą Speedwaya Częstochowa Polis – Przemysław Portas (19). Dwie pary Rybek zajęły ex aequo trzecie miejsce; Chmiel i Woryna oraz Trzensiok, Wojaczek i Wieczorek zdobyli po 15 pkt.