Nie obroniły tytułu
Piłkarkom Unii Racibórz nie udało się obronić tytułu mistrzyń Polski w piłce nożnej halowej. W finałowym turnieju rozegranym w Koninie zespół trenera Remigiusza Trawińskiego musiał uznać wyższość drużyny miejscowego Medyka.
O losach mistrzowskiej korony decydował ostatni mecz turnieju, w którym zmierzyły się dwie drużyny mające na swoich kontach komplet punktów. Unitki wcześniej pokonały Górnika Łęczna 5:2 i AZS Katowice 4:1. Gospodynie wygrały ze studentkami z Katowic 4:2, a następnie rozgromiły zespół z Łęcznej 9:2. Dzięki temu Medyk legitymował się lepszym bilansem goli. Do zdobycia tytułu wystarczał mu zatem remis w pojedynku z Unią. Raciborzanki zdawały sobie sprawę z tego, że tylko wygrana przedłuża ich szansę na obronę tytułu. Zaatakowały więc od pierwszych minut. Taktyka ta przyniosła efekty, bowiem po pierwszej połowie prowadziły 2:1. Jednak na początku drugiej odsłony ekipa Medyka zdobyła wyrównującego gola. To sprawiło, że zespół Unii musiał znów zaatakować. Tym razem jednak gospodynie zdołały wyprowadzić zabójcze kontry, dzięki którym zdobyły jeszcze trzy gole.
Zespół Unii występował w Koninie w następującym składzie: Daria Antończyk, Dorota Wilk, Marlena Janeczek, Anna Żelazko, Agata Mańczyńska, Marta Stobba, Agnieszka Winczo, Patrycja Pożerska, Paulina Kawalec, Hanna Konsek, Marta Mika, Patrycja Wiśniewska, Anna Sznyrowska, Aleksandra Sosnowska, Marlena Hajduk.