Falstart hokeistów
Od porażki zaczęli sezon hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W pierwszym spotkaniu fazy eliminacyjnej rozgrywek o Puchar Polski zespół trenera Jirego Reznara przegrał w Oświęcimiu z Unią 2:6.
Po pierwszej bezbramkowej tercji worek z golami rozwiązał Petr Lipina. Ten sam zawodnik strzelił też drugiego gola dla jastrzębskiej drużyny. Wówczas JKH prowadziło już 2:1. Niestety, później gole zdobywali już tylko gospodarze. Jeszcze w drugiej odsłonie wyszli oni na prowadzenie 3:2. W trzeciej tercji zespół z Oświęcimia jeszcze trzykrotnie umieścił krążek w bramce JKH. Następny mecz jastrzębianie rozegrają już na własnym lodowisku. W niedzielę (4 września) zmierzą się z Mazowszem Warszawa. Początek meczu o godz. 18.

UNIA AKSAM OŚWIĘCIM – JKH GKS JATRZĘBIE 6:2 (0:0, 3:2, 3:0)
0:1 Lipina, 1:1 Tabacek, 1:2 Lipina, 2:2 Kłys, 3:2 Tabacek, 4:2 Łopuski, 5:2 Krajci, 6:2 Wojtarowicz.