Rozgromili Mazowsze
Bez większych problemów zespół JKH GKS Jastrzębie odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej rozgrywek o Puchar Polski. W niedzielę (4 września) jastrzębianie rozgromili pierwszoligowe Mazowsze Warszawa 11:1.
Tylko w pierwszej tercji goście ze stolicy potrafili nawiązać równorzędną walkę z podopiecznymi trenera Jirego Reznara. Po golach Martina Ivicicia i Macieja Urbanowicza gospodarze prowadzili tylko 2:1. W dwóch kolejnych odsłonach na lodzie istniała już tylko jedna drużyna. W drugiej tercji jastrzębianie strzelili sześć goli. Ich autorami byli dwa razy Marcin Słodczyk i po razie Petr Lipina, Richard Bordowski, Patryk Kogut oraz Mateusz Danieluk. W trzeciej tercji ponownie trafił Urbanowicz, a na jej zakończenie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Szymon Marzec.
W niedzielę (11 września) na Jastorze o godz. 18 jastrzębianie w kolejnym pucharowym meczu zagrają z Unią Oświęcim. Natomiast we wtorek (13 września) na jastrzębskim lodowisku odbędzie się pierwszy ligowy mecz sezonu 2011/2012. Również o godz. 18 JKH GKS Jastrzębie zagra z KH Ciarko Sanok.

JKH GKS JASTRZĘBIE – MAZOWSZE WARSZAWA 11:1 (2:1, 6:0, 3:0)
1:0 Ivicić, 2:0 Urbanowicz, 2:1 Bepierszcz, 3:1 Lipina, 4:1 Słodczyk, 5:1 Bordowski, 6:1 Słodczyk, 7:1 Kogut, 8:1 Danieluk, 9:1 Urbanowicz, 10:1 Marzec, 11:1 Marzec.
JKH: Kosowski – Ivicic, Górny; Lipina, Kral, Danieluk – Dąbkowski, Rompkowski; Urbanowicz, Słodczyk, Bordowski – Labryga, Bryk; Kulas, Kąkol, Kogut – Pastryk, Owczarek; Marzec, Salamon, Drzewiecki.