JKH rozgromił Nestę

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większych problemów pokonali w trzecim meczu sezonu Nestę Toruń 6:1.
Już w pierwszej tercji gospodarze zdominowali zespół z Torunia. Bramkarz Michał Plaskiewicz miał pełne ręce roboty i tylko jemu goście zawdzięczają, że w tym czasie stracili tylko dwa gole. Pierwszego zdobył Mateusz Danieluk, który wykończył składną akcję swoich partnerów z ataku: Petra Lipiny i Richarda Krala. Na 2:0 po indywidualnej akcji potężnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył Maciej Urbanowicz.
W drugiej tercji w ciągu trzech minut jastrzębianie zdobyli dwa gole. Wprawdzie po trafieniu Pawła Pałącarza torunianie mogli cieszyć się z honorowego trafienia, ale na sześć sekund przed syreną kończącą drugą tercję piątego gola dla JKH strzelił Petr Lipina. Na początku trzeciej odsłony Maciej Urbanowicz podwyższył na 6:1 i na tym emocje się skończyły.