Szturm w drugiej tercji
Hokeistki UKH Białe Jastrzębie odniosły drugie zwycięstwo w sezonie. Jastrzębianki pewnie pokonały na wyjeździe Naprzód Janów. Podopieczne trenera Zbigniewa Wróbla wygrały 6:1, a do bramki rywalek trafiały: dwukrotnie Magdalena Szynal oraz Paulina Kulas, Ewelina Czarnecka, Klaudia Wróbel i Anna Kierc. Po pierwszej, bezbramkowej tercji, zawodniczki zespołu gości ruszyły do zdecydowanych ataków. Swoją przewagę udowodniły strzelając w ciągu zaledwie niespełna sześciu minut cztery gole. W tym okresie straciły tylko jednego. W ostatniej tercji nasze hokeistki Białych Jastrzębie zdobyły kolejne dwa gole. Następny mecz wicemistrzynie Polski rozegrają 29 października. Wówczas jastrzębianki podejmą na „Jastorze” KTH Krynica.

NAPRZÓD JANÓW - BIAŁE JASTRZĘBIE 1:6 (0:0, 1:4, 0:2)
Szynal 2, Kulas, Czarnecki, Wróbel, Kierc – Ślimak.
Jastrzębie - Kosińska - Rapcia, Kozyra, Kulas, Aniołova, Pocheć - Gumowska, Kierc, Jabłońska, Czarnecka, Szynal - Mierzwińska, Porębska, Tyc, Wróbel, Dreiner - Mianowska.